Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Об'яви

Будівництво
Недвижимість
Устаткування
Товари та послуги
Техніка и автомобілі
Економіка та фінанси
Медицина та здоров'я
Комп'ютери і Інтернет
Відпочинок і розваги
Мода и красота
Просто цікаво

Гороскопи - сумісність знаків.

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрілець Козеріг Скорпіон Водолій Риби

Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов.Риби - Близнюки
Непросте поєднання. Надія на стійкі стосунки виправдається, якщо у вас будуть нетипові для ваших знаків гороскопи. У вашому характері бажані риси Водолія, а в характері Близнюків - риси Раку. З першої зустрічі ви інтригуєте Близнюків, здаєтеся ним дуже цікавою людиною. З Близнюками теж не занудьгуєш, вони уміють барвисто розповідати, ділитися враженнями. Ви із задоволенням слухатимете один одного. Вам сподобаються і спільні розваги: і ви, і Близнюки умієте весело проводити час. Близнюки здивують вас винахідливістю в любові, вони, як і ви, не люблять одноманітності. Ви обоє вільні від умовностей і готові заради новизни вражень на всілякі експерименти. Але.. це спочатку. Потім почнуться розбіжності, які, якщо ви є класичними зразками своїх зодіакальних типів, здолати швидше за все не вдасться. З'ясується, що Близнюки, на відміну від вас, живуть не серцем, а розумом і зовсім не збираються ділити з вами ваші переживання. Вам би хотілося більше часу проводити з близькою людиною, а Близнюкам це не по нутру, солодким полоном любовного алькова вони віддають перевагу над веселій компанії приятелів. Ви будете скривджені їх неувагою, а Близнюки злякаються ваших домагань, розцінять їх як замах на свою свободу. Нічого не поробиш, легкі, контактні, доброзичливі Близнюки уникають серйозних прив'язаностей, не витримають глибоких переживань і сильних пристрастей. Загалом, краще вам не заходити в стосунках з Близнюками дуже далеко. Інакше страждань і розчарувань уникнути не вдасться. Для ділових стосунків прогноз теж не кращий: розкиданість інтересів і недисциплінованість Близнюків не додадуть удачі вашим проектам.

Риби - Діва
Непрості стосунки. Ви одночасно і притягуєте і, відштовхуєте один одного. Хоча природа ваших знаків як води і землі не суперечить один одному, але знаки знаходяться на різних полюсах астрологічного круга, один навпроти іншого. Тому, нескінченно пізнаючи один в одному свою протилежність, ви не зможете до кінця зрозуміти і прийняти партнера. Діви - люди аналітичного розуму, тверезого і холодного розуму. Вони не довіряють тому, що не можна перевірити логічними аргументами, і не уміють спілкуватися з емоційними людьми. Ви ж відноситеся до чутливих на турам артистично-художнього типу. Окрім психологічних проблем нерозуміння вас чекає маса непорозумінь і в побуті. Діви - відомі цінителі чистоти, а ви робите прибирання виключно по настрою. Творчий безлад, який стимулює вашу фантазію, приведе Дів в несамовитість. З часом вони знаходитимуть у вас все більше і більше недоліків, стануть критикувати за небажання робити кар'єру, заробляти гроші. Вам же швидко набридне ця нудна, буркотлива людина. Ви не зможете жити з тим, хто не уміє розслабитися і відпочити, щохвилини чіпляється по дрібницях. Але якщо ви все-таки зійшлися на життєвій дорозі, буде краще, якщо чоловіком у вашій парі виявляться Риби, а жінкою - Діва. Жінки цього знаку краще пристосовуються до партнера і здатні узяти господарські турботи на себе. Якщо чоловіком буде Діва, справа гірша. Він не залишить спроб "виховати" партнерку у дусі порядку і дисципліни. Але чутливій представниці риб'ячого племені потрібний не вихователь, а людина, яка захистить її від життєвих проблем. З Чоловіком-Дівою їй холодно і незатишно, його критика позбавить крихку Жінку-рибу упевненості в собі. Ділові стосунки теж не вселяють оптимізму. Дріб'язковість і критиканство Дів діє вам на нерви, а їх дуже дратує ваша необов'язковість і неорганізованість.

Риби - Козеріг
Не саме краще, але і не найгірше поєднання. Енергетична природа ваших знаків схожа, це вода і земля. Як усі знаки води і землі, ви любите будинок, хочете мати міцну сім'ю, знайти вірного супутника життя. Козерог притягає вас надійністю, умінням організувати своє життя і сімейні справи. Недоліком вашого союзу стануть особливості вашої психології. І ви, і козерог не відноситеся до життєрадісних людей, схильні до меланхолії, нападів песимізму. Ви обоє недовірливі і можете із-за дрібниці серйозно образитися один на одного. До того ж козерог - людина емоційно стримана, і це зіграє не кращу роль у ваших стосунках. Він навряд чи підтримає вас в моменти зневіри, вважаючи, що кожен сам повинен розбиратися у своїх проблемах. Його сувора вимогливість образить вас, а з часом поставить під загрозу ваші почуття. Ви теж не станете хорошим помічником козерогові, коли він перебуватиме в похмурому настрої. Замість того щоб підняти йому настрій, ви самі втратите душевний комфорт. Що і говорити, у вашому спільному житті бракуватиме фарб і радісних почуттів. Якщо хочете зберегти стосунки, не піддайтеся смутку, постарайтеся створити своєму супутнику атмосферу свята, радуйте його приємними сюрпризами. Тоді його присутність у вашому житті надасть їй більше стабільності і стійкість, а вам - упевненості у своїх силах. Якщо спільне життя і може нормалізуватися при свідомій участі партнерів в налагодженні стосунків, то ділові контакти проблематичніші. Вам навряд чи сподобається працювати по жорсткому графіку, до якого звик козерог, вислужуватися перед начальством і шанувати адміністративну ієрархію. Вам ближче вільний режим роботи, і ви вважаєте за краще триматися чимдалі від керівництва.

Риби - Лев
Непогане поєднання. Ви обоє відноситеся до творчої натури, і це вас об'єднує. Удвох ви можете нескінченно фантазувати, підігріваючи вигадку один одного. Леви і Риби здатні успішно об'єднати сили в творчій роботі. Але і в житті вам буде цікаво. Ви обоє обожнюєте дітей, не прибічники строгого виховання. Ваш будинок наповниться іграми, дитячими витівками, в яких ви самі не забудете прийняти участь. Правда, побут може опинитися в деякій "загороді". Ви не фанати порядку, і в будинку швидше за все пануватиме творчий хаос. Постарайтеся не докучати своєму Льву безладом, його царській особі потрібно відповідні апартаменти. Лев візьме на себе відповідальність за ваші стосунки, матеріально забезпечить сім'ю. А ви надихнете його на творчі подвиги, створите хороший мікроклімат в сім'ї. Лев домінуватиме в стосунках, але головне, щоб в пориві владолюбства він не перегнув палицю, інакше ви серйозно образитеся на нього. А зализувати чужі рани Лев не уміє. Цей гордий представник енергійного племені вогняних знаків не володіє тонкощами психологічного маневру. Але і довго ображатися на нього ви теж не зможете, сяюча посмішка вашого Льва змусить миттєво забути про переживання. Його життєрадісний характер і безпосередність подобаються вам, з цією людиною ви частіше радітимете життю. Ви вражаєтеся його оптимізму, вчитеся не пасувати перед труднощами. А Лев навчиться у вас життєвій мудрості, стане краще розбиратися в людях. Стосунки складуться гармонійніше, якщо у вашому характері опиняться риси Овна. Тоді вам буде набагато ближче за духом веселий самовпевнений Лев. А в характері Льва бажана "домішка" Раку, в цьому випадку він зможе краще зрозуміти вашу таємничу душу.

Риби - Овен
Дивний і незвичайний союз несхожих на перший погляд людей. Але зустрічається він не так вже і рідко. Як правило, партнери мають у своїх гороскопах пересічні риси, тобто Риби - риси Овна, а Овен - якості Риб. Це трапляється досить часто, адже ваші знаки - сусіди по Зодіаку. Вас притягають в Овнах властивості характеру, які бракує вам самим, - енергія, життєва активність, уміння самому будувати свою долю. Овнам же цікава глибина вашого внутрішнього світу, подобається ваша інтуїція, уміння усе розуміти без слів. Найімовірніше, Овен стане лідером у вашій парі. Не виключено, що він захоче перебудувати вас на свій лад, зробити активнішим і рішучішим. І буде здивований, коли його зусилля не досягнуть результату. Відкрито командувати вами не вийде, ви умієте непомітно вислизати від тиску. Погоджуючись з Овном на словах, ви усі зробите по-своєму. Ваш партнер, обурений тим, що не може ні зрозуміти вас, ні вплинути на вас, махне на вас рукою, надавши собі і вам повну свободу дій. Але саме це, тобто свобода, вас якраз і об'єднує. І зовсім не виключено, що скоро ви зійдетеся знову. Врешті-решт Овен змириться з вашою дивною вдачею, і якщо ви підете по життю разом, то багато чому навчитеся один у одного. Ви - оптимізму і рішучості, а ваш партнер стане мудріший і глибший. Кращим в цій парі буде поєднання Мужчина - Риби - Жінка - Овен. Сильна Жінка - Овен уміє постояти за себе, не дуже потребує вольового супутника життя. Вона зможе підтримати свого мрійливого партнера, він же не стане робити замах на її індивідуальність, мучити ревнощами і боротися за вплив в сім'ї. У союзі з грубуватим Чоловіком - овном чутлива Жінка - Риби буде швидше за все нещасною. Партнер занадто зайнятий собою, і йому не до її сентиментальних чудасій і інших дивностей

Риби - Рак
Що і говорити, вас дуже тягне один до одного. З першої зустрічі ви обоє виявитеся захопленими хвилею почуттів. Любов у вашій парі виникає з першого погляду, з першої зустрічі. Повітря немов наповнюється невидимими сторонньому оку, але ясно відчутними вами обома флюїдами, які дозволяють спілкуватися без слів. У товаристві людини, народженої під знаком Раку, ви по-справжньому відпочиваєте душею. Саме йому ви можете повідати про сокровенний, не боячись бути незрозумілим або знехтуваним. Його приголомшлива чутливість захоплює вас. Він співпереживатиме вашим радощам і печалям, заспокоїть, утішить, зрозуміє. Рак оточить вас материнською турботою, поряд з ним затишно і тепло. Ви обоє розчинитеся у вашій любові, і вона буде воістину безмежною. Але, незважаючи на повну психологічну сумісність, ви рідко утворюєте шлюбні пари. Далі за пристрасну романтичну історію справа, як правило, не заходить. І ви, і Рак для браку шукаєте сильнішої людини, на яку можна спертися в повному тривог, непередбачуваному світі. Наприклад, того, хто узяв би на себе матеріальне забезпечення сім'ї і виховання дітей. А ви обоє ранимі і уразливі, побоюєтеся труднощів і побоюєтеся, що ваших "об'єднаних" сил не вистачить, щоб впоратися з проблемами. Але, як би не склалося ваше подальше життя, ви збережете теплі спогади і ніжну прихильність один до одного. Більше шансів на стійкий союз буде у тому випадку, якщо жінкою виявляться Риби, а чоловіком - Рак. У цій парі Рак зможе відчути себе справжнім чоловіком, доля дає йому шанс виявити відповідальність, стати рішучішим і сильнішим.

Риби - Риби
Дуже рідкісний союз і зустрічається, як правило, при сильній взаємній не типовості характерів партнерів. Риб притягає в партнерові свого знаку споріднене сприйняття життя, мрійливість і витонченість. З цією людиною ви почуваєте себе в безпеці, адже він не стане робити замах на вашу чутливу і раниму душу. Але з іншого боку, з часом вам може стати самотньо поряд з ним, оскільки він не зможе захистити вас від реальних труднощів і проблем. Кожен з вас хотів би зустріти рішучішого, ніж він сам, людини, щоб спертися на нього в житті. Ви ж не зможете стати опорою один одному. Дві Риби разом - це подвійна невпевненість в собі, невміння постояти за себе "в квадраті". Адже кожен з вас уміє відбивати настрої партнера, а в союзі з собі подібним відбивати доведеться страхи, невпевненість, побоювання. Емоційна неврівноваженість швидко стане проблемою для вас обох. У той час коли одному буде потрібна підтримка, інший спантеличить його власними скаргами на життя. Втім, Риби, як правило, не прагнуть одружуватися з представниками свого знаку. Але без любовної історії їх відношення теж не обходяться. У любові дві Риби не знають міри і цілком можуть пуститися "в усі тяжкі", всілякі експерименти в ліжку на межі норми і патології не змусять себе чекати. Щоб посилити відчуття, Риби можуть вдатися до допомоги наркотиків і алкоголю. Невгамовні пристрасті здатні привести партнерів до нервового виснаження. Почуття так сильно захопить вас обох, що ви забудете про реальне життя. Суспільство Партнера-риби може далеко відвести вас від реальності, залишаючи "реальним" тільки містичний світ емоцій і переживань. Але коли романтичний туман розсіється, ви виявитеся перед оберемком проблем, які кожен з вас не захоче вирішувати. Зіткнення із зовнішнім світом приведе і на розчарування один в одному. Кращими ваші стосунки будуть в творчості, дві Риби здатні розбудити глибинні пласти уяви один одного.

Риби - Скорпіон
Одне з кращих поєднань для вас. Сильний, але такий, що глибоко відчуває Скорпіон гармоніює з вашою сприйнятливою натурою. Саме з цією людиною ви знайдете безодню емоційних вражень. Скорпіон і Риби так добре підходять один одному, що, зустрівшись, вже не розлучаються. Стосунки прихильності, в яких ви обоє так маєте потребу, не порвуться з роками, вашу любов ви пронесете крізь усе життя. Скорпіона не дуже пригнічує ваша непрактичність, йому важливіше духовна, а не матеріальна сторона стосунків. Він і сам забезпечить сім'ю, а ви принесете в його життя духовну гармонію. Саме ви краще за інших зможете пристосуватися до складного характеру цієї людини, уміло згладите гострі кути в стосунках. Ви щиро розділите його радощі і печалі, і Скорпіон буде вдячний вам за це. Ви не станете претендувати на лідерство в союзі, надасте командні пости своєму Скорпіонові. Але в емоційному плані ви самі станете задавати тон, дивуючи партнера незвичністю і завглибшки переживань. Ваша магічна чарівливість надихне його фантазію, розбудить уяву. Ви зрозумієте один одного без слів, відчуваючи щонайтонші рухи душі. Життя з вами в кращу сторону змінить характер Скорпіона. Він навчиться у вас мудрості, з якою ви сприймаєте те, що усе відбувається, і до багато чого відноситиметься спокійніше. Ви ж набудете в його обличчі захисника і покровителя, який усе життя буде поряд з вами. Стосунки жінки знаку Риб і Чоловіка-скорпіона можна назвати ідеальними. Це пристрасний союз сили і чарівності, в якому подружжя до сивого волосся по-юначому закохане один в одного. Якщо Скорпіон жінка, а Риби чоловік, стосунки складніші. Усе залежатиме від її рішення: чи зв'язати життя з не дуже рішучим, але люблячим чоловіком або пошукати більше вольового партнера.

Риби - Стрілець
Непростий союз. Енергетична природа ваших знаків різна: Стрільці відносяться до знаків вогню, а ви - до знаків води, а ці стихії погано ладнають один з одним. Хоча перше враження може бути оманливим і ви вирішите, що дуже підходите один одному. Адже Стрільці такі ж непоправні мрійники, як і ви, обожнюють подорожувати і готові нескінченно розповідати про пригоди в далеких краях. Вас зблизить і те, що ви обоє не прив'язані до побуту, не надаєте великого значення матеріальним проблемам. Стрільцям так само, як і вам, ближче духовні сфери. Вас здивує різноманітність знань вашого знайомого, сподобається щедрість, з якою він ділиться знаннями з іншими людьми. Оскільки вас обох не залишають байдужими громадські проблеми, ви можете об'єднатися для участі в добродійних громадських проектах. Сексуальне зближення теж не змусить себе чекати, ви люди без комплексів. Але, так добре почавшись, стосунки з часом приноситимуть все більше проблем. Вас образить неувага Стрільця до ваших переживань, небажання поступитися свободою заради вашої любові. Нічого не поробиш, Стрільцеві потрібно багато життєвого простору, щоб почувати себе щасливим. "Ув'язнення" навіть в найблагополучнішому браку або любовному союзі для нього нестерпно. Більше надій на сумісність з'явиться при не типовості ваших характерів. У вашому бажана присутність якостей Овна, а в характері Стрільця - біс Скорпіона. Краще, якщо чоловіком у вашій парі будуть Риби, а жінкою - Стрілець. Терпима до чужих недоліків, вона пробачить своєму супутнику необов'язковість і ненадійність, якщо він зуміє зацікавити її своєю незвичайною особою. До того ж Чоловік-риба не так причепливий, як жінка вашого знаку, і надасть своїй Коханій-стрільцеві досить життєвої свободи. А чутлива Жінка-риба може бути скривджена неувагою свого незалежного супутника Стрільця

Риби - Телець
Непросте поєднання, хоча і не найгірше. Не можна сказати, що ви несумісні, енергетична природа ваших знаків схожа, це вода і земля, проте вам важко по-справжньому зрозуміти один одного. Ви обоє любите красу, цінуєте теплоту людських відносин, хотіли б мати затишний будинок з множиною дітей. Усе це добре, але тільки.. ви живете в різних вимірах. Телець - у матеріальному, стійкому світі, який сам усе життя наполегливо будує, а представникам вашого знаку ближче світ духовний, світ марень, фантазії і мрії. Партнер знаку Риб здається Тельцеві дивним і неземним, але він навряд чи стане витрачати час на розгадку вашої таємничої особи, у нього і так багато справ. Він захоче, щоб ви на рівних брали участь в пристрої міцного сімейного гнізда. Вас же пригноблюватиме вантаж щоденних господарських обов'язків, який звалить на вас Телець. Хоча Телець і притягає вас своєю людською надійністю, але відлякує приземленістю і однобоким відношенням до життя. Як і до усіх питань, до вибору своєї половини Тілець підходить дуже практично, однією чарівністю його не проймеш. Його партнер повинен з кращого боку виявити себе в господарському плані, а у вас трохи шансів витримати цей іспит. Та і навряд чи ви захочете усе життя наводити чистоту в його будинку і витрачати свої неординарні здібності на множення сімейного капіталу. Якщо в цьому поєднанні чоловіком буде Телець, а жінкою - Риби, у союзу більше шансів: терплячий Телець зможе співіснувати з непрактичною, але жіночною супутницею. Якщо зустрінуться Жінка-телець і Чоловік-риба, справа гірша. Жінка-телець навряд чи стане миритися з непрактичністю чоловіка вашого знаку і не захоче самостійно тягнути віз сімейних обов'язків.

Риби - Терези
Маловірогідно, що з союзу типових Риб і Терезів вийде що-небудь путнє. Шанси є, якщо ви нетипові представники своїх знаків. При цьому в характері Терезів бажані риси Скорпіона, а у вашому - якості Водолія. Тоді стосунки можуть скластися. У разі чистих типів надії на стійкі контакти мало. Хоча ви і зачаруєте один одного при першій зустрічі, подальші події не принесуть радості. Вам подобається м'яка чарівливість Терезів, їх красива зовнішність, уміння бути дипломатичними і ввічливими. Терезів притягає ваше уміння розуміти настрій партнера, чуйність і делікатність. Але так само, як вас обох притягають схожі достоїнства, відштовхнуть однакові недоліки. Ви обоє не відноситеся до тих, хто рішучими діями прокладає власний шлях в житті. І ви, і Терези хотіли б знайти надійне укриття за спиною сильнішої людини. Ви навіть не зможете зближуватися зі своїми Терезами, оскільки кожен чекатиме рішучих кроків від партнера. Хоча Терези щиро готові порадувати вас чимось приємним, але вони навряд чи зроблять серйозні кроки для втілення своїх бажань в життя. І вам, і Терезам більше подобається мріяти, чим діяти. Є і ще проблеми. Ви набагато емоційніша людина, ніж світські Терези. І перепади вашого настрою рано чи пізно стануть діяти їм на нерви. А вас відштовхне небажання партнера вникати у ваші проблеми, невміння співчувати і співпереживати. Діловим стосункам перешкодить неорганізованість вас обох, боязнь приймати відповідальні рішення. Але це не означає, що ви не зможете працювати в одному колективі. За наявності творчої роботи і хорошого керівника ви принесете немало користі загальній справі.

Риби - Водолій
Незвичайний союз незвичайних людей. Вас об'єднує те, що незрозуміло іншим. Ви адже обоє небагато "не від миру сього", і вас, і Водолія притягує невідоме, причому значно більше, чим буденна реальність буденного життя. Водолії і Риби переживають один до одного містичне почуття, іноді самі не розуміючи, що саме їх тягне один до одного. Найімовірніше, ви не станете зв'язувати себе непотрібними умовностями і офіційними зобов'язаннями. Але якщо вирішите жити разом, не прихильність вас обох до побуту і невміння потурбуватися про матеріальні питання стане загрозою для вашої пари. Але вашим стосункам погрожує не лише це, є і серйозніші причини. Наприклад, те, що ви дуже різні по своїх психотипах. Водолій - знак повітря, він волелюбний і непричепливий, йому важливіше інтелектуальна, а не душевна близькість. Дружба йому набагато важливіше за любов. А Риби - знак води, вони чутливі і ранимі, не ставлять інтелектуальне розуміння вище душевної спорідненості. Діяльний Водолій вважає за краще жити серед людей, багато часу присвячує громадським справам. Такий спосіб життя йде врозріз з вашим бажанням усамітнитися, сховатися від світу з коханою людиною, щоб разом "потонути" в морі почуттів. Навряд чи нормального Водолія притягне така перспектива.. А вас дуже сильно може ранити жорсткість його характеру. Доброзичливий Водолій здатний ураз стати жорстоким по відношенню до близьких, якщо відчує загрозу своєї незалежності. Він може різко розірвати стосунки, абсолютно не замислюючись про ваші почуття. Про почуття він взагалі думає мало, йому неприємні люди, що зав'язнули в емоціях. Отже Водолій для вас може виявитися досить небезпечним партнером і, мабуть, більше інших здатний змусити страждати і переживати. Ваші стосунки матимуть більше шансів на успіх у разі пересіченості ваших гороскопів. Тобто якщо у вашому характері опиняться риси Водолія, а в характері Водолія - якості Риб. Тоді у вас більше шансів зрозуміти один одного. У разі ж чистих типів надії на тривалі стосунки мало і вам не варто серйозно захоплюватися цією непередбачуваною людиною

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2010   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!