Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Об'яви

Будівництво
Недвижимість
Устаткування
Товари та послуги
Техніка и автомобілі
Економіка та фінанси
Медицина та здоров'я
Комп'ютери і Інтернет
Відпочинок і розваги
Мода и красота
Просто цікаво

Гороскопи - сумісність знаків.

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрілець Козеріг Скорпіон Водолій Риби

Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов.Водолій - Близнюки
З цією людиною ви можете скласти ідеальну пару. Ось вже з ким легко спілкуватися, взаєморозуміння виникає буквально з перших хвилин знайомства. Веселі ерудовані Близнюки самі тягнуться до вас, вважаючи вас оригінальною і заслуговуючи на увагу людиною. Вам подобається, що ці доброзичливі люди за словом в кишеню не лізуть і на кожну вашу репліку відгукуються дотепним зауваженням. Між вами швидко зав'яжуться приятельські стосунки або спалахне любов з першого погляду. Вірніше, з першого слова. Балакучі Близнюки не стомлюють вас, до того ж вони самі готові вас послухати. Водолії - одні з небагатьох, інтерес до яких Близнюки не втрачають після першого знайомства. Ви зумієте доставити Близнюкам так багато поживи для розуму, що вони захочуть зустрічатися з вами ще і ще. Ви однаково любите друзів і із задоволенням проводитимете час в компанії загальних знайомих. Не станете докучати один одному побутом, нагадувати про необхідність готувати сніданок або мити посуд. Посуд у вашому будинку буде замало, та і перекушувати ви обоє вважаєте за краще на ходу. Зате ваш будинок буде наповнений друзями, і, якщо один з вас серед ночі приведе компанію приятелів, інший прийме це як приємний сюрприз. Ви обоє не ревниві, не станете пред'являти претензій з приводу легкого флірту на стороні. Вірність для вас обох - поняття не фізичне, а духовне. І навіть якщо життєві обставини відведуть вас далеко один від одного, в різні країни і міста, ви не втратите внутрішнього зв'язку. Кращим у вашій парі буде поєднання Чоловік-Водолій - Жінка-близнюк. Ці партнери можуть прожити щасливу, повну вражень і пригод життя. Ділові стосунки теж складаються успішно. У вас однакові погляди на роботу, ви підтримаєте цікаві ідеї один одного. Несумісність у вашій парі виникає тільки при не сильній типовості партнерів.

Водолій - Діва
Обережному Чоловікові-Діві рідко імпонують волелюбні Жінки-Водолії, а Жінці-Діві, яка хотіла б стати відданою дружиною своєму коханому, мало підійде непередбачуваний Чоловік-Водолій. Представників вашого знаку теж не притягають прагматичні консервативні Діви. Але стосунки можуть скластися в дружбі, особливо між жінками ваших знаків. Жінки-Водолії і Жінки-діви випробовують один до одного інтелектуальний інтерес, адже вони обоє мають незвичайний розум і "холодний" розум. Чоловіки ваших знаків дружать рідко, занадто різною виявляється область їх занять і захоплень. Ну а спільне життя Водоліїв і Дів майже неможливе. Правильна Діва прийде в жах від безладного способу життя Водолія. Діва прагне підпорядкувати життя зведенню правил і розкладів, ви ж в усьому віддаєте перевагу оригінальності і непередбачуваності. Ви новатор за вдачею і експериментуватимете і в побуті, і в ліжку, а стримані Діви від цього не в захваті. Вічно невдоволені, схильні до моралізаторства Діви надокучать вам дуже швидко. До того ж Дівам не за смаком ваші громадські схильності. Вони не в захваті від того, що ви так багато часу проводите серед абсолютно сторонніх людей. Діві хотілося б, щоб усю свою увагу ви присвятили будинку і сім'ї. Ви занадто незалежні для Діви, і вам варто було б триматися один від одного чимдалі. Ділові стосунки будуть непоганими, якщо ви обоє зайняті інтелектуальною працею. Значно більше шансів для взаєморозуміння з'явиться при не типовості ваших гороскопів. Наприклад, якщо в гороскопі Діви опиняться риси Терезів, а у вашому гороскопі - риси козерога.

Водолій - козерог
У цьому союзі мало шансів на стійкі стосунки. Хоча партнерів і притягає неординарна індивідуальність один одного, але занадто різною є енергетична природа ваших знаків, що дає несумісні особливості характеру. Козерог відлюдник і консервативний, свідомо обмежує своє життя заради досягнення успіху. Більшість же Водоліїв байдужі до службової кар'єри, якою козерог присвячує своє життя. Але при першій зустрічі ви можете сподобатися один одному. Адже ви обоє відноситеся до тих, хто цінує чесність і уміє бути хорошим другом, має власну точку зору і може її відстояти. Козерога притягає ваш нестандартний розум, незвичайні знання і неабиякі здібності. Вам теж до душі глибина його суджень, професіоналізм, точність думки. Але, легко почавшись, ваші стосунки можуть так само легко і закінчитися. У ділових стосунках перспектив небагато, ви занадто по-різному відноситеся до служби і службових обов'язків. Краще всього вам просто дружити. Але і дружба не буде такою, який ви її собі уявляєте. Козерог зажадає від вас відданості, сам він вірний своїм нечисленним друзям. Ви ж з рівним інтересом спілкуєтеся з великою кількістю знайомих. Така розкиданість симпатій не сподобається козерогові, його зачепить, що вам недостатньо його суспільства. Ваші стосунки то розгоратимуться, то затухатимуть. Можливо, козерог сам захоче припинити їх, коли йому набридне терпіти вашу непередбачуваність. Але контакти, найімовірніше, поновляться знову, як тільки ви здивуєте свого друга вчинком, в якому покажете вірність і самозречення. Буде більше шансів на розвиток стосунків, якщо у ваших гороскопах опиняться загальні риси. Тобто у вашому - риси козерога, а у вашого партнера - риси Водолія. Тоді взаєморозуміння краще, можливе і вдале особисте життя.

Водолій - Лев
З партнером знаку Льва ви досить часто стикаєтеся в житті. І, незважаючи на сильні взаємні відмінності, не так вже рідко виявляєтеся разом. Енергетична природа ваших знаків - повітря і вогонь не суперечить один одному, але ваші знаки знаходяться на різних полюсах астрологічного крута, один навпроти іншого. Тому, нескінченно пізнаючи один в одному свою протилежність, ви не зможете до кінця зрозуміти і прийняти партнера. Вас об'єднує захопленість, ви обоє відноситеся до спрямованих, творчих людей. Ви наповнені фантастичними ідеями, Лев - творчими задумами. Спочатку вам сподобається бути поряд з цією яскравою людиною. Сила його індивідуальності притягує, навколо нього багато людей, і вас теж затягне в цей вир. Та все ж Лев дуже дратує вас. Вам дуже скоро надокучать його самовпевнені заяви, хвалькуваті оповідання про себе і свої успіхи. Льва мало цікавлять "сторонні" проблеми, він захоплений тільки тим, що робить сам. У особистому житті теж не обійдеться без труднощів. Ви навряд чи захопитеся Львом настільки, щоб він був задоволений стосунками. Він захоче стати для вас єдиним і неповторним, але ви не станете присвячувати життя своїй царственій половині. Ні обожнювання, ні відданості від вас Лев швидше за все не дочекається. Спроби командувати вами теж не пройдуть. Але.. в результаті усього цього Лев може поставити питання руба: а чи потрібні йому стосунки з людиною, яка абсолютно ігнорує його бажання? Зберегти ваш союз допоможе творча жилка обох, уміння Льва перетворити життя в гру і ваша здатність обернути проблеми жартома. І ще - не типовості ваших характерів. У характері Льва бажана присутність повітряних якостей, а у вашому - вогняних.

Водолій - Овен
Ваша пара - це союз найвільніших і незалежніших людей. Поєднання ваших знаків - одне з найбільш поширених в Зодіаку, Овен традиційно вважається хорошим партнером для Водолія. І вам, і Овну важко підібрати собі пару, адже вас обох відрізняє величезна любов до свободи. Один у одному ви знайдете того, хто розділить з вами пристрасть до незалежності. Які б вас не зв'язували стосунки, ви передусім друзі. Овну ви можете розповісти про самі божевільні свої ідеї, і він вас зрозуміє, а не визнає божевільним. Ви не робите замах на свободу, якою так дорожить Овен, а він, у свою чергу, не ущемляє вашої незалежності. Ви добре розумієте один одного, не дошкуляєте претензіями і докорами. У вас досить загальних друзів і захоплень, щоб багато часу проводити разом. Єдине, що може затьмарити ваші стосунки, - це недостатня пристрасність представників вашого знаку. Ви не надаєте великого значенню сексу, і темперамент Овна виявиться незатребуваним. Нічого не поробиш, Водоліям важливіше духовна спорідненість, а не тілесні втіхи. Але ви не проти експериментів в ліжку, і, якщо Овен задаватиме тон, ви з цікавістю підете за ним. Краще, якщо у вашій парі чоловіком буде Овен, а жінкою - Водолій, тоді різниця в темпераментах не так помітна. У парі "навпаки" ситуація гірша, пристрасною Жінці-овнові нелегко з не дуже пристрасним Водолієм. Цим партнерам краще залишатися друзями, а для особистого життя пошукати когось іншого. Ділові стосунки складаються непогано, ви складете енергійну пару, якою будуть під силу найнеймовірніші справи.

Водолій - Рак
Надії на те, що стосунки влаштують обох партнерів, мало. Ви занадто не схожі, у вас різне відношення до життя, яке не дозволить вести по-справжньому спільне існування. Енергетична природа ваших знаків різна, це повітря і вода, а люди цих психотипів погано сходяться один з одним. Більшою мірою незадоволення стосунками відчуватиме Рак, як людина чутливіша і ранима. Його очікування відносно вашого союзу навряд чи виправдаються. Рак прагне до стабільності, а ви біжите від рутини як від чуми. Ви не станете приділяти багато часу будинку, як цього хоче консервативний меланхолійний Рак. Для вас нічого не означають священні для Раку узи спорідненості, та і шлюбні узи теж. Хоча ви і можете скороспішно, несподівано для себе самого опинитися в загсі, але це не означає, що після урочистої церемонії ви змінитеся. Ви не станете серйозніше відноситися до важливих для Раку речей. Швидше за все ви тільки змусите його страждати від неподілених почуттів і невисловлених образ. У вас різне відношення до любові, різні темпераменти. Чуттєвий Рак буде невдоволений вашою холодністю, недостатньою увагою до інтимного життя і емоційного спілкування. Вас же почнуть дратувати спроби партнера нав'язати емоційну близькість, прив'язати до себе, ви розціните їх як замах на вашу внутрішню свободу. І, найімовірніше, в цьому союзі Рак буде приречений на самотність. Але, незважаючи на те що інтуїція дозволяє Ракам передбачати такий розвиток подій, їх чомусь тягне до Водоліїв, як метеликів до вогню. Більш обнадійливими ваші стосунки будуть у тому випадку, якщо у вашому характері опиняться риси Риб або в характері Раку - риси Близнюків.

Водолій - Риби
Незвичайний союз незвичайних людей. Вас сполучає те, що незрозуміло іншим. Вас обох притягує невідоме, значно більше, чим буденна реальність буденного життя. Водолії і Риби переживають один до одного містичні почуття, іноді самі не розуміючи, що їх так тягне один до одного. Найімовірніше, ви не захочете зв'язувати один одного непотрібними умовностями і офіційними зобов'язаннями. Ваш партнер Риби небагато не від миру сього, та і вам це теж властиво. Якщо вирішите жити разом, то не прихильність обох до побуту і матеріального світу стане загрозою для вашої пари. Ні ви, ні Риби не станете організовувати господарство, піклуватися про заробітки. До того ж ви дуже різні по своїх психотипах. Водолій - знак повітря, він волелюбний і непричепливий, йому важливіше інтелектуальна, а не душевна близькість. А Риби - знак води, вони чутливі і ранимы і, звичайно ж, не ставлять інтелектуальне розуміння вище спорідненості душі. Діяльного Водолія дратуватиме пасивність Риб, бажання партнера пристосовуватися до обставин, а не міняти їх до кращого. Ви вважаєте за краще бути серед людей, багато часу присвячуєте громадським справам. А Риби хотіли б усамітнитися, сховатися від світу, і бажано удвох з тим, кого люблять, щоб разом "потонути" в морі почуттів. Навряд чи нормального Водолія притягне така перспектива. Невпевнені у ваших почуттях Риби стануть вимагати нових доказів любові, що з часом буде все більше вас дратувати. Та і інтерес до партнера як до особи може швидко пройти. Риби не сильні в спорі і заради душевного комфорту схильні погоджуватися з усім, що ви говорите. Така безпринципна поступливість вам не за смаком, вас притягають яскравіші і сильніші люди. Ваші стосунки матимуть більше шансів на успіх у разі пересіченості ваших гороскопів, якщо у вашому характері опиняться риси Риб, а в характері Риб - якості Водолія. Тоді у вас більше шансів зрозуміти один одного. У разі ж чистих типів надії на тривалі стосунки мало і далі первинній захопленості один одним справа навряд чи зайде.

Водолій - Скорпіон
Дуже складне поєднання. Ваша несхожість робить контакти важкими, а спільне життя - практично неможливою. Скорпіон - знак води, його енергетична природа несумісна з вашою, знаку повітря. Ваша тяга до незалежності викликає у нього протест, Скорпіон не дозволить близькій людині залишатися поза полем його психологічної дії. Ви ж не дасте йому емоційного задоволення стосунками. Ви не виносите психологічних перевантажень, а Скорпіон створює навколо себе поле високої психічної напруги. Вам неприємні люди з неурівноваженою психікою, вашого ж партнера ви швидко запишете в їх число. Його, у свою чергу, дратує не ваша причепливість до близьких, те, що друзів ви любите більше, ніж рідню. Будь-якої хвилини ви можете зникнути в невідомому напрямі, не бажаючи ні перед ким звітувати. Скорпіон знемагатиме від ревнощів, не знаючи, де ви і чим зайняті, ви ж не допустите по відношенню до себе ревнощів і власницьких домагань. Розрив стосунків вас не лякає, ви самі можете демонстративно порвати з ревнивим Скорпіоном. Але, як не дивно, представники ваших знаків випробовують сильний взаємний інтерес. Причина цього в тім, що об'єднує вас не закомплексованість, свобода духу. Ви притягаєте один одного неабияким розумом, умінням постояти за істину в спорі. У вас обох є здатність передчувати майбутнє, і це примушує ще більше шанувати партнера. Непогано, якщо по роду роботи ви будете пов'язані науковими інтересами. Хоча особисті стосунки тих, що працюють в одному колективі Скорпіона і Водолія можуть і не скластися, але користь для справи буде чимала. Більше надій на позитивний розвиток стосунків буде у разі нетиповості ваших гороскопів. У вашому гороскопі бажані риси Козерога або Риб, а в характері Скорпіона - риси Терезів або Стрільця.

Водолій - Стрілець
Непогане поєднання. Ви симпатичні один одному і швидко знайдете розуміння. Стрілець близький вам незалежністю характеру, любов'ю до свободи, відкритістю поглядів, притягає енергією, життєрадісністю і оптимізмом. Але, незважаючи на хорошу психологічну сумісність, поєднання ваших знаків більше підходить для дружби і ділової співпраці, чим для особистого життя. У особистому житті привабливі якості один одного можуть обернутися недоліками: надмірна любов до свободи зробить стосунки.. просто непотрібними. Брак, принаймні, в його традиційній формі може виявитися невдалим. Невміння потурбуватися про близьку людину приведе до відчуження, холодності між вами. Але якщо не станете зв'язувати себе зобов'язаннями або вирішите просто залишитися друзями, стосунки будуть чудовими. Разом ви придумаєте безліч захоплюючих занять, згуртуєте навколо себе цікавих людей. Якщо шукаєте супутника для подорожей, то кращої кандидатури, ніж Стрілець, вам не знайти. Рухливий і допитливий, він складе прекрасну пару в мандрах. З Водоліїв і Стрільців можуть вийти удачливі і знамениті професійні мандрівники. Ще одна сфера додатка здібностей, яка вам однаково підходить і в якій ви могли б з успіхом об'єднати сили, - це політика і громадська діяльність. Адже і ви, і Стрільці небайдужі до громадських проблем. Навіть на місцевому рівні, наприклад у своєму мікрорайоні, ви можете "закрутити" роботу в якому-небудь громадському комітеті, на виборах в громадському русі.

Водолій - Телець
Поєднання складне і можливо тільки при сильній взаємній нетиповості обох партнерів. "Нормальний" Водолій із сміхом відкидає усе, чого в житті досяг Телець, усе, чим він так дорожить. Вас повергає в жах його приземлене існування, ви не уявляєте собі, як можна з дня в день думати про такі нудні речі, як гроші, речі і їжа. Розміреність його життя здається нестерпною, круг інтересів - примітивним. Ви за вдачею революціонер, а Телець консерватор, і ви негайно почнете "революційну війну" проти його поглядів і звичок. Жінка-Водолій, оригіналка і навіжена, тільки в страшному сні може приснитися консервативному Чоловікові-тельцеві, який свято вірить, що місце жінки на кухні і у колиски. Волелюбний і не прагнучий до вірності Чоловік-Водолій змусить страждати причепливу Жінку-тельця, яка чекає від партнера надійності і стабільного життя. Хоча непередбачуваний Водолій і здатний не довго думаючи опинитися в загсі з привабливою представницею тельцівського племені, але майбутнє молодої дружини швидше за все буде безрадісним. Вона не отримає від чоловіка ні чуттєвого задоволення, ні забезпеченого життя. Доля цього союзу залежить від того, наскільки у Жінки-тельця вистачить терпіння виносити нелегкий характер чоловіка. Ділові стосунки теж малоперспективні. Ви орієнтовані на різні цілі: Водоліям важливіше цікава робота, а Телець налаштований на заробітки і не відволікається на таку "нісенітницю", як цікаві або нецікаві заняття.

Водолій - Терези
Досить обіцяючі стосунки. З перших хвилин знайомства ви випробовуєте один до одного інтерес і еротичне тяжіння. Ви обоє товариські, обожнюєте бути серед людей. Але.. вам важливіше круг друзів по переконаннях, а Терези витрачають час на світські розваги. Навряд чи ви станете ділити з Терезами товариство людей, які вам нецікаві. Тому варто познайомити партнера з вашим оточенням, запросити у свої компанії. Якщо, звичайно, не хочете відпускати від себе симпатичних, привабливих Терезів. Найімовірніше, так і станеться, адже з першої зустрічі ви будете зачаровані їх чарівливістю. Правда, надалі чари можуть розвіятися, якщо зрозумієте, що Терези не сильні в спорі, не уміють відстояти свою точку зору. Вам адже хочеться спілкуватися з цікавими, а не просто люб'язними людьми. Але енергетична природа ваших знаків схожа, ви обоє представляєте знаки повітря. Тому між вами швидше за все встановляться невимушені приятельські або романтичні стосунки. Але, якщо зважитеся на серйозніше продовження, гарненько зважте усе за і проти. На відміну від вас Терези дуже серйозно відносяться до браку і хотіли б зустріти надійного супутника життя, який зміг би про них піклуватися. Особливо це відноситься до Женщине - Терезам. Ця витончена особа навряд чи дочекається від вас тієї уваги, яка сподівається отримати від партнера, не отримає ні матеріальної підтримки, ні упевненості в завтрашньому дні. Більше шансів на успіх, якщо чоловіком у вашій парі будуть Терези, а жінкою - Водолій. Жінка-Водолій поблажливо віднесеться до світських успіхів свого партнера. А Мужчина-Терези, заінтригований своєю екстравагантною супутницею, дозволить нею залишитися самій собою, не стане робити замах на її свободу і індивідуальність

Водолій - Водолій
Така пара зустрічається досить рідко, союз двох Водоліїв - явище досить унікальне. Вас чекає цікаве спілкування на початку знайомства, хороше продовження приятельських зв'язків і проблематичний шлюб. Щоб стосунки мали більше шансів на успіх, у ваших характерах бажана присутність якостей інших знаків Зодіаку. Тобто буде краще, якщо ви обоє виявитеся "змішаними", а не "чистими" типами. Спочатку ви здастеся один одному втіленням мрії про партнера, який міг би стати вашим кращим другом. У вас однакові інтереси, ваш новий знайомий Водолій так само розумний і винахідливий, як і ви. Ви обоє неревниві, не станете вимагати вірності, і кожен зможе насолоджуватися такою улюбленою свободою. Це дуже сподобається вам обом, адже ви обоє сторонитеся людей, які намагаються вас присвоїти. З цієї причини Водоліям важко підібрати собі пару, ви не станете ділити життя з власником (а такими виявляються більшість представників знаків Зодіаку). Партнер Водолій в цьому сенсі для вас абсолютно безпечний. Але у вашій схожості криється серйозний недолік, який зробить майбутнє вашого союзу дуже проблематичним. Ви обоє - індивідуалісти і навряд чи зможете довго прожити під одним дахом. Кожен, почуваючи себе унікальним, не захоче поступитися і крупицею власної особи заради потреб і потреб іншого. Незлагідність і небажання йти на поступки зроблять свою справу. Ваше спільне існування перетвориться на демонстрацію суверенітету і щоденні "повстання" проти повсякденних звичок партнера. Екстравагантність кожного, помножена на два, швидко виявить негативні властивості ваших характерів. Спори і сварки, що почалися між вами, поставлять під загрозу не лише любов, але і дружні стосунки.

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!