Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Об'яви

Будівництво
Недвижимість
Устаткування
Товари та послуги
Техніка и автомобілі
Економіка та фінанси
Медицина та здоров'я
Комп'ютери і Інтернет
Відпочинок і розваги
Мода и красота
Просто цікаво

Гороскопи - сумісність знаків.

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрілець Козеріг Скорпіон Водолій Риби

Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов.Козерог - Близнюки
Непросте поєднання, яке зустрічається нечасто і тільки при не сильній типовості характерів партнерів. Наприклад, якщо в характері Близнюків опиняться риси Тельця або в характері козерога - риси Водолія. Спочатку ви не проти знайомства з цією обізнаною і ерудованою людиною, вам імпонує його кмітливість і точність вираження думок. Найімовірніше, ви отримаєте приємні враження від неабияких інтелектуальних здібностей вашого нового знайомого. Але враження на цьому не закінчаться: Близнюки здивують вас не лише легкістю, з якою виражають думки, але і легковажністю, з якою відносяться до життя і до любові. Вони не надають значення нічому з того, що ви вважаєте важливим : міцному становищу в суспільстві, матеріальному достатку, міцній сім'ї. Дуже скоро з'ясується, що жити і працювати ви можете тільки в різних площинах. Навіть у одному колективі ви зустрічаєтеся нечасто. Ви віддаєте перевагу порядку і дисципліні, а Близнюки прибічники вільного графіку роботи і вільного способу життя. Вони не фанати успіху і можуть вільно або мимоволі поставити під загрозу ваші досягнення, якщо захочуть прийняти участь в спільних проектах. Близнюки внесуть у ваше життя стільки непередбачуваності, що розпланований на багато років вперед графік важливих справ розвалиться сам собою. У особистому житті надій ще менше, ніж в роботі. Ви навряд чи витримаєте щоденну присутність такої невгомонної, шумної і неорганізованої в побуті людини. Якщо захочете вселити Близнюкам важливі для себе цінності відповідальності і постійності, з цього нічого не вийде. Близнюки навряд чи захочуть cтать серйозніше. Їм не подобається ваша суворість і дисципліна, ним здається, що ви йдете по життю "залізним маршем", і вони поспішать ретируватися, поки їх теж не поставили в лад.

Козерог - Діва
              З вас може вийти дуже успішна пара, особливо в поєднанні Жінка-діва, Чоловік-козерог, Діви близькі вам сприйняттям світу, життєвими цінностями, серйозним відношенням до браку і сім'ї. Діви виключно віддані тим, кого люблять, уміють потурбуватися про близьких. Цілеспрямований козерог оцінить увагу до себе дбайливої Діви. Ви не лише створите міцну сім'ю, але і допоможете один одному зробити кар'єру. Ваші стосунки розвиватимуться, з роками почуття не згаснуть, а розцвітуть. Можливо, що спочатку ваше бажання бути разом буде засновано на привабливому відчутті надійності, яке викликає ваш партнер. Але з часом прихильність і звичка, які в інших парах вбивають емоції, у вашому союзі послужать основою для справжньої любові, якою будуть не страшний ні вік, ні обставини. Але дещо в прямому і переносному сенсі може "обідняти" ваше життя. Це відношення до грошей і інших матеріальних радощів життя. Діви, як і ви, не проти заощадити рубль-другой, не стануть витрачатися на свої примхи і на примсі близьких. Головне, щоб ваша взаємна пристрасть до економії не перейшла меж розумного. Не відмовляйте собі в радощах, навіть якщо на них треба витратитися. Не забувайте робити один одному подарунки, знаходите час для розваг. Інакше ваше життя буде не лише дуже спокійним, але і дуже нудним. Дуже перспективні ділові стосунки Козерогів і Дів. Саме краще поєднання в роботі - це начальник-козерог і його підлеглий або Заступник-Діва. Старанний, пунктуальний співробітник цього знаку стане абсолютний необхідним у ваших справах. Приголомшлива працездатність козерога і Діви зробить їх діловий союз дуже успішним, забезпечить прекрасну адміністративну кар'єру.

Козерог - козерог
Представники ваших знаків рідко сходяться в житті. Ви занадто схожі, щоб серйозно зацікавитися суспільством один одного. Хоча не можна сказати, що ви один одному несимпатичні. При першому знайомстві ви приємно проведете час, ввічливо поговоривши і обговоривши професійні справи. Вам імпонує честолюбство вашого нового знайомого, і здається, що, об'єднавшись, ви зможете досягти великих цілей. Але.. об'єднуватися вам краще для ділового життя, а не для особистих стосунків. У особистому житті з'являться серйозні проблеми. Ви обоє стримані в почуттях і не дасте партнерові емоційної теплоти і відчуття близькості, як і не отримаєте їх від нього. А без емоційної складової особисте, домашнє, інтимне життя просто неможливе. Ви обоє націлені на кар'єру, професія - головне для вас обох. Отже спільний будинок, найімовірніше, буде порожній. Відсутність емоцій зробить ваше життя безрадісним і холодним, і ви зрозумієте, що помилилися, з'єднавши свої долі. Розійтися ж перешкодить почуття обов'язку, яке ви обоє зводите в абсолют, а також діти, якщо до цього моменту вони з'являться у вашій сім'ї. Тому вам краще зустрічатися на роботі, а не за сімейними обідами або в подружній спальні. Непоганий може вийти і ваша дружба. Козероги незалежно від статі і віку уміють дружити, навіть якщо у обох є свої сім'ї. Саме у дружбі буде до речі ваша людська надійність і вірність слову, уміння прийти на допомогу. Ну а якщо ви все ж налаштовані на брак, то він буде вдалішим, якщо ви або ваш партнер виявитеся нетиповими представниками свого знаку. Несхожість характерів внесе в стосунки нотки різноманітності, істотно їх оживить.

Козерог - Лев
             Представники ваших знаків честолюбні, і вас притягає помітна індивідуальність один одного. Козерог може гордитися своїм супутником Львом, і честолюбство Льва теж задоволене, коли він знаходиться в суспільстві козерога. Ви обоє цінуєте постійність і чесність в стосунках. Лев з тих людей, хто не обдурить і не зрадить. Він, мабуть, єдиний з представників вогняних знаків Зодіаку, хто, маючи неабиякий темперамент, здатний бути вірним супутником життя, не стане шукати пригод на стороні. Ви будете приємно здивовані життєлюбністю і оптимізмом Льва. Партнер внесе у ваше існування яскраві фарби життя. Правда, часом вас дратуватимуть його богемні схильності: коли вам треба усамітнитися, Лев приведе в будинок натовп гостей. Нічого не поробиш, доведеться миритися з тим, що Льву потрібно публіку, він має бути серед людей і відчувати, що усім потрібний. Незважаючи на реальний вік, ви відчуваєте себе старше і мудріше за Льва, можете жартувати з приводу невгамовної енергії молодості, що бризкає з партнера. У цій парі обидва партнери проявляють невластиві ним риси: козерог серйозно захоплюється Львом і укладає шлюб по коханню, а Лев, який в принципі не схильний до шлюбу за розрахунком, підходить до союзу з позицій завидної розсудливості. Як правило, інтерес до представників вашого знаку у Львів з'являється в зрілому віці, коли вони налаштовані на досягнення успіху в професії, стабільне сімейне життя і не хочуть розкидатися на любовні захоплення. У юності Леви сходяться з Козерогами рідко. Вони занадто палкі і велелюбні, щоб зацікавитися стриманими Козерогами. Та і ви навряд чи звернули б увагу на веселого гуляку, яким Лев буває в ранній молодості. Ваші стосунки матимуть більше шансів на успіх, якщо у вашому характері опиняться риси Стрільця або в характері Льва - риси Діви.

Козерог -  Овен
          Зіткнення ваших сильних характерів не може пройти непоміченим. Ви зустрічаєте Овна, як ураган, що виник у вашому розміреному житті, і не знаєте, що з ним робити і як з ним боротися. А боротися з Овном доводиться, протистояння починається буквально з першої зустрічі. Войовничі Овни атакують усе, що зустрічається їм на шляху, і спочатку вам буде дуже незатишно поряд з цією некерованою істотою, захочеться віддалитися на безпечну відстань. Але потім можуть з'явитися і інші почуття. Наприклад, бажання підпорядкувати собі партнера, скрутити його в баранячий ріг, "приручити" і привчити до дисципліни і слухняності. Якщо це сталося, то ви пропали, тому що стосунки, які будуть більше схожі на війну, почалися, і чим вони закінчаться, невідомо, адже кожен з вас не уміє відступати. Непохитний козерог з честю відіб'є наскоки агресивного Овна, а хоробрий Овен повергне в прах надії козерога підпорядкувати собі його волю. І проте Жінки-козероги наважуються зв'язувати життя з Чоловіками-овнами. Причина цього криється в їх честолюбстві, яке примушує шукати найсильнішого чоловіка на світі, жінки вашого знаку не люблять слабаків. Стосунки в цій парі будуть важкими, в браку партнерам уготовано нести важкий хрест. Стабільність такого союзу заснована на терпінні і винятковій вірності представниць вашого знаку. Перспектива браку залежатиме від того, як довго жінка-козерог зможе виносити свого некерованого партнера. Стосунки Жінки-овна і чоловіка-козерога дещо спокійніші, чоловік-козерог терпиміший до образу життю своєї войовничої супутниці. Ділові контакти проблематичні, волелюбний Овен не визнає ні бюрократичних умовностей, ні службової ієрархії, без яких ви не уявляєте собі ні роботи, ні кар'єри. Для успішніших контактів у вашому характері бажані риси Стрільця, а в характері Овна - якості Тельця.

Козерог - Рак
             Ваша пара зустрічається не так вже рідко, але життя партнерів в цьому союзі не обходиться без проблем. Хоча стихії ваших знаків (земля і вода) не суперечать один одному, але знаки знаходяться на різних полюсах астрологічного круга, один навпроти іншого. Тому, пізнаючи в партнерові свою протилежність, ви не зможете один одного до кінця зрозуміти і прийняти. Вашу пару часто називають союзом старого з немовлям, в якому Рак виконує роль немовляти, а ви - роль навченого роками старика. Такий стан речей встановлюється само собою, незалежно від реального віку партнерів. Дійсно. Козероги і в дитинстві здаються дорослими, а Раки до сивого волосся зберігають безпосередність сприйняття і в душі залишаються дітьми. Зі своїм Партнером-раком ви схожі постійністю, серйозними намірами відносно браку і сім'ї. Ви обоє віддані близьким, вам потрібне стабільне життя, по якому ви хотіли б пройти з єдиним супутником. Але.. ви стримані в емоціях, а Рак неймовірно сентиментальний і украй чутливий. Ви не виносите психологічних перевантажень, а Раку потрібний постійний обмін почуттями з близькою людиною. Ви не зможете дати партнерові тієї душевної теплоти, без якої він не представляє ваших стосунків. Вас дратує зміна його настроїв, неорганізованість в побуті. Рак схильний порушувати самоту, яка вам потрібна, щоб відновити сили після роботи. Адже він не любитель самотності, йому завжди треба бути поряд з вами. Звичайно, жити з емоційним, мінливим і абсолютно несамостійним Раком не так-то просто, але, якщо ви зробили цей вибір, зумійте потурбуватися про партнера. Приділяйте йому більше уваги, частіше проводите разом сімейні вечори. Стосунки будуть кращі, якщо Жінка-рак зустрінеться з чоловіком-козерогом. Вона візьме на себе побут, дозволивши йому займатися кар'єрою. Але і пари "навпаки" теж не рідкість. М'якого Чоловіка-рака притягає сильна жінка-козерог. У ній він бачить риси матері, нехай строгою, але уміючою про нього піклуватися. Ділові стосунки у представників ваших знаків, як правило, не складаються. Козерог - ідеальний адміністратор, який не спрацьовуватиме з неорганізованим Раком.

Козерог - Риби
             Не саме краще, але і не найгірше поєднання. Енергетична природа ваших знаків схожа, це земля і вода. Як усі знаки землі і води, ви любите будинок, хочете мати міцну сім'ю, знайти відданого супутника життя. Риби притягають вас здатністю піклуватися про близьких, а ви подобаєтеся їм надійністю, умінням організувати своє життя і сімейні справи. Недоліком вашого союзу стануть психологічні особливості ваших характерів. І ви, і Риби не відноситеся до життєрадісних людей, схильні до меланхолії, сумуєте через те, що інші вважають дрібницями. І хоча ви здатні скласти своїм Рибам міцну матеріальну опору в житті, але навряд чи станете тією людиною, яка зрозуміє їх неспокійну душу. Адже саме психічний, душевний зв'язок є для Риб головним в стосунках з близькою людиною. Ваша емоційна стриманість зіграє тут не кращу роль. Ви навряд чи підтримаєте партнера в моменти зневіри, вважаючи, що кожен повинен сам розбиратися у своїх проблемах. Ваша сувора вимогливість дуже образить Риб, а з часом поставить під загрозу ваші стосунки. Постарайтеся свідомо попрацювати над цим питанням. Станьте своїм Рибам захистом від їх внутрішніх страхів і психологічних комплексів. Ви сильніша людина, і вам це по плечу. Ви ж навчитеся у Риб філософському відношенню до життя, краще розумітимете людей і прощатимете їм недоліки, зможете легше відноситися до своїх. Якщо спільне життя і може стабілізуватися при вашій свідомій участі в налагодженні стосунків, то ділові контакти проблематичніші. Ви навряд чи змиритеся з необов'язковістю і непрактичністю Риб, з їх неповагою до службової ієрархії і адміністративних обов'язків. Ви нечасто опиняєтеся в одному колективі, оскільки Козероги прагнуть працювати в злагодженій команді на очах у шефа, тоді як волелюбні Риби віддають перевагу вільному графіку і тримаються чимдалі від начальства.

Козерог - Скорпіон
             Непогана пара. Партнер знаку Скорпіона - одне з кращих поєднань для вас. Скорпіон, мабуть, єдиний з сильних типів в Зодіаку, з яким ви не станете боротися за вплив, а благополучно підете по життю поруч, шануючи інтереси і індивідуальність один одного. З вас вийдуть і прекрасні колеги по роботі, і коханці, і подружжя. Представники ваших знаків не схильні зав'язувати один з одним любовні інтрижки, ви відразу відчуєте можливість серйозних стосунків і підете ним назустріч. Честолюбному козерогові припаде до душі той, що уміє домагатися свого Скорпіон. Ви складете процвітаючу пару, удвох вам під силу підкорити цілий світ. Психологічний дар Скорпіона допоможе і вам краще розбиратися в людях. Як у знаків землі і води, ваша енергетична природа схожа, ви обоє цінуєте прихильності, умієте піклуватися про близьких. До того ж ви повністю розділяєте власницькі почуття партнера і із задоволенням дозволите один одному себе "присвоїти". Ви не дасте своєму Скорпіонові приводу для ревнощів, що ще більше прив'яже його до вас, адже по-справжньому він любить тільки тих, хто відданий йому тілом і душею. У вас обох сильний темперамент, і ви знайдете повне взаєморозуміння в спальні. Вас зв'яже в рівній мірі любов і повага, в цій парі партнери уміють цінувати силу і індивідуальність своєї половини. Кращими ваші стосунки будуть в зрілому віці, коли Скорпіони почнуть прагнути до стабільності в почуттях. В молодості, коли вони шукають гострих відчуттів і не зв'язують себе зобов'язаннями, у вашої пари менше шансів на успіх.

Козерог - Стрілець
          Важкі стосунки, партнерам ваших знаків нелегко порозумітися. Незважаючи на те що ваші дороги часто перетинаються, вони так само швидко розходяться. Вас відштовхує безцеремонний, самовпевнений Стрілець, який, на вашу думку, незаслужено користується розташуванням долі. Ви обоє честолюбні і прагнете до хорошого становища в суспільстві, але до успіху йдете різними шляхами. Ви досягаєте його високим професіоналізмом і наполегливою працею, а у Стрільців усе виходить само собою. Здається, що вони не докладають зусиль заради досягнення звань і посад. Дуже різні ви і в психологічному плані. Ви стримані, вважаєте за краще триматися з новими знайомими на відстані, а Стрільці поводяться панибратски, що дуже дратує вас. Ви не перенесете моралей Стрільця, їх манери триматися звисока і учити усіх, у тому числі і вас, життя. Вам, серйозній і глибокій людині, одкровення Стрільця покажуться пихатим базіканням, ви не в змозі спостерігати, як з важливим видом він викладає прописні істини. Вбивають його грубуваті жарти, безцеремонна манера спілкуватися. Ви схильні мати справу з тими, кого вважаєте надійними людьми, але у Стрільця немає шансів потрапити в їх число, ви не вважаєте його ні серйозним, ні надійним. Для особистих стосунків вам потрібний вірний партнер, а Стрілець занадто волелюбний, щоб зберігати вірність комусь одному. Ви швидко втомитеся від суспільства веселого, шумного Стрільця і з полегшенням зітхнете, коли від нього позбавитеся.

Козерог - Телець
            Одне з кращих поєднань в Зодіаку. Партнери з першого погляду притягають один одного. Ви не можете не помітити чарівливості і сексуальності Тельця, а йому дуже імпонує ваша сила і упевненість в собі. Практичні Тельці високо цінують ваше уміння працювати і з гідністю підніматися по сходах життя. А вам дуже імпонує уміння Тельця заробляти гроші і поводитися з матеріальними цінностями. Саме партнер знаку Тельця здатний пробудити ваш прихований, але сильний темперамент, і ви забудете про усе на світі в обіймах один одного. Вас об'єднає прагнення до постійності і стійких стосунків, ви обоє не схильні плутати серйозні стосунки з легкими інтрижками. Можна упевнено припустити, що союз, який ви укладете з Тельцем, буде союзом на все життя. Разом ви створите міцний, спроможний, респектабельний будинок, обставлений багато і з добрим смаком, а один в одному знайдете ту половинку, яку так довго шукали. Телець навчить вас радіти життю, разом з ним ви відкриєте щасливу сторону буття. Коли ви поринете в кольоровий, повний радісних фарб світ, в якому живе ваш партнер, ви будете дуже вдячні за це своєму Тільцю. Поряд з Тельцем ви зможете по-справжньому відпочити душею. Телець, єдиний з представників знаків Зодіаку, не стомлює вас емоціями, не стане вторгатися у ваш внутрішній світ. Спокійне тепло його душі зігріватиме вас усе життя. Діти бувають в такому союзі гордістю сім'ї, а подружжя живе довго і щасливо. Добре складуться ваші стосунки і в роботі, хоча краще всього ви підходите один одному саме для особистого життя. Несумісність у вашій парі виникає тільки при не сильній типовості характерів партнерів.

Козерог - Терези
             Союз досить проблематичний і можливий тільки при свідомих зусиллях з обох боків, серйозних поступках один одному. Козерогам по складу характеру нелегко пристосовуватися до людей, тому усе залежатиме від бажання Терезів на практиці виявити свій дар дипломатії. Ви притягаєте Терези постійністю, винятковою вірністю, яка так рідко зустрічається у представників інших знаків Зодіаку. Терези побоюються непостійності і дуже хотіли б спертися на чиєсь надійне плече. Вам імпонує м'якість і ввічливість Терезів, їх уміння зосередити свої інтереси на партнерові. Притягає і їх прагнення до краси, здатність створити навколо себе комфортну і приємну обстановку, в якій і вам напевно сподобається жити. Але ваше спільне існування буде далеко не безхмарним. Терези не виносять самотності, а вам воно потрібне як повітря. Ви ж терпіти не можете порожнього проведення часу в шумних компаніях незліченних друзів і приятелів товариських Терезів. Отже проводити вільний час ви будете швидше за все не разом, а окремо. Ви - удома, в затишному кріслі з цікавою книгою в руках, а Терези - де-небудь в гостях або на вечірці. З часом з'являться і ревнощі, і недовіра, яка приведе до важкого для вас обох з'ясуванню стосунків. Різне у вас і відношення до грошей, ви не переносите манери Терезів витрачати гроші на дрібнички і розваги. І напевно обмежите їх в засобах, щоб вони не пустили на вітер сімейний бюджет. Якщо поєднання Жінка - Терези - чоловік-козерог ще можливо при не певній типовості характерів, то пара жінка-козерог - Мужчина - Терези практично неможлива. Вольова цілеспрямована жінка-козерог не стане зв'язуватися з красивим, але несерйозним улюбленцем суспільства.

Козерог - Водолій
              У цьому союзі мало шансів на стійкі стосунки. Хоча партнерів і притягає неординарна індивідуальність один одного, але занадто різною є енергетична природа ваших знаків, що дає несумісні особливості характеру. Водолій некерований і незалежний, для нього нічого не означають умовності і норми життя, які ви шануєте. Але при першій зустрічі ви можете сподобатися один одному. Вам цікавий нестандартний розум Водолія, його неабиякі здібності. Ви обоє відноситеся до тих, хто цінує чесність і уміє бути хорошим другом, має свою точку зору і може, її відстояти. Але, легко почавшись, ваші контакти можуть так само швидко і закінчитися. У ділових стосунках перспектив небагато, ви занадто по-різному відноситеся до служби і службових обов'язків, щоб працювати в одній команді. Краще всього вам просто дружити. Але і дружба не буде такою, який ви собі її представляєте. Водолій не зберігає вірність одній людині, не стане зберігати її і вам. Він з рівним інтересом спілкується з величезною кількістю людей і не прив'язаний в симпатіях до когось одного. Ви ж вважаєте, що у виборі друзів важлива не кількість, а якість. Те, що Водолію недостатньо вашого суспільства, зачепить вас. Ви визнаєте це неповагою і недостатнім інтересом до себе. Ваші стосунки то розгоратимуться, то затухатимуть, і, можливо, ви самі захочете припинити контакти з цією непередбачуваною людиною. Але швидше за все вони поновляться знову, коли Водолій здивує вас вчинком, в якому виявить вірність і самозречення. Буде більше шансів на розвиток стосунків, якщо у ваших гороскопах опиняться загальні риси, тобто у вашому - риси Водолія, а в гороскопі вашого партнера - риси козерога. Тоді взаєморозуміння краще, можлива успішна робота і вдале особисте життя.

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!