Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Об'яви

Будівництво
Недвижимість
Устаткування
Товари та послуги
Техніка и автомобілі
Економіка та фінанси
Медицина та здоров'я
Комп'ютери і Інтернет
Відпочинок і розваги
Мода и красота
Просто цікаво

Гороскопи - сумісність знаків.

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрілець Козеріг Скорпіон Водолій Риби

Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов.Стрілець - Близнюки
          Ви такі схожі і в той же час такі різні. Ви притягуєтеся один до одного і відштовхуєтеся одночасно. Хоча енергетична природа ваших знаків (повітря і вогонь) не суперечить один одному, але ваші знаки знаходяться на різних полюсах астрологічного круга, один навпроти іншого. А це означає, що, нескінченно пізнаючи один в одному свою протилежність, ви не зможете один одного до кінця зрозуміти і прийняти. Чим ви схожі: рухливістю, активністю, незалежністю. І ви, і Близнюки живете духовними інтересами, не зациклюйтеся на матеріальному, не рахуєте копійки і не бачите в заробітках сенсу буття. Ви обоє винахідливі в любові, можете запалити партнера і здатні горіти самі, так що ви навряд чи занудьгуєте в спальні. Вам вдадуться спільні розваги, особливо активні і рухливі. З Партнером-близнюком ви з однаковим задоволенням відправитеся на престижну виставку або футбольний матч. Здавалося б, усе прекрасно, з вас вийшла ідеальна пара. Але це не зовсім так. Через якийсь час вам стане нецікаво спілкуватися з вашими Близнюками. Ви втомитеся від їх балакучості і безпринципності. Вони не лише не розділяють ваших переконань, але і не мають своїх, сміються над тим, що ви вважаєте важливим. Якщо захочете "перевиховати" партнера, вселити правильне розуміння важливих для вас проблем, то будете розчаровані ще більше: Близнюків абсолютно не надихнуть ваші міркування на тему: "Що таке добре і що таке погано". Швидше за все ви швидко розлучитеся, адже ви обоє оточені людьми і у кожного досить можливостей для спілкування, щоб зациклюватися на людині, яка не хоче вас зрозуміти.

Стрілець - Діва
          Майже неможливе поєднання. Представники ваших знаків терпіти не можуть один одного. Ваша взаємна неприязнь починається з першого погляду і першого слова. Діва для вас - найсильніший подразник зі знаком мінус. Людина цього знаку - один з небагатьох, чия присутність поруч здатна доставити вам безодню негативних емоцій. Вас важко вивести з себе, але Дівам це вдається. Ви життєрадісні і оптимістичні, а Діва сумнівається буквально в усьому, навіть в тому, чи зійде завтра сонце. Від відчуття нудьги і занудства, яке у вас викликають Діви, у вас буквально зводить вилиці. І Діва ніколи не прийме вас. Він обережно йде по життю, перевіряючи на правильність кожен крок, і не розуміє, чому ви мчитеся щодуху і чому вам так таланить. Діви вважають, що на везіння треба заслужити і що вам багато що дається незаслужено. Вони не вірять в щасливий випадок, не довіряють усьому, що не можна перевірити аргументами розуму. Вузькість їх інтересів дратує вас, а вони вважають, що ви розкидаєтеся. Ви любите подорожувати, а обережна Діва хоче прожити усе життя, не виходячи зі своєї вулиці. Ви різні і у відношенні до побуту: ви його ненавидите, а Діва готова усе життя віддати прибиранню і протиранню пилу. Вас вбиває скупість Дів і їх недовіра до людей. Ви швидко сходитеся з людьми, і люди відповідають вам любов'ю і симпатією. Діва ж прийме вашу дружелюбність за панібратство і швидко вкаже "на місце". В результаті ви навряд чи проведете разом більше п'яти хвилин. Стосунки в роботі також безперспективні. Начальник-Стрілець буде роздратований відсутністю уяви у Підлеглого-Діви і його невмінням творчо підійти до роботи, Підлеглий-Стрілець не винесе дріб'язкових причіпок Начальника-Діви.

Стрілець - козерог
     Важкі стосунки, партнерам ваших знаків нелегко порозумітися. Незважаючи на те що ваші дороги часто перетинаються, вони так само швидко розходяться. Навряд чи ваші стосунки просунуться далі за ввічливе спілкування. Вас відштовхує педантичний недовірливий козерог. Він підпорядковує життя зведенню правил і принципів, від яких не відступає ні на крок. Вам з вашою відкритістю і симпатією до людей незрозуміла і неприємна така позиція. Козерог тримає нових знайомих на відстані, і, вирішивши зближуватися з ним, ви наткнетеся на стіну холодності і відчуження. Ви обоє небайдужі до успіху і умієте просунутися в житті, але до успіху йдете занадто різними шляхами. Козерог усього домагається копіткою працею, повільно сходячи до вершин кар'єри. А ви відноситеся до розряду щасливчиків, і вам "просто так" дається те, на що він витрачає довгі роки. Козерог не зможе вам довіряти, ваші дії виходять за межі його логіки. Він щиро вважає, що ви добилися успіху незаслужено. До того ж він спілкується тільки з тими, кого вважає абсолютно надійними людьми. А у вас дуже мало шансів потрапити в їх число : козерог не вважає вас ні серйозними, ні надійними. Для особистих стосунків козерогові потрібний вірний партнер, а ви занадто волелюбні. Вас вбиває відраза козерога до суспільства, усі контакти він підпорядковує строгій діловій доцільності, а у вільний час прагне побути наодинці. Ваша весела персона навряд чи додасть йому радощі, він втомиться від вас, а ви не захочете ув'язнення поряд з ним..

Стрілець - Лев
          Відмінна пара! Особливо в поєднанні Лев-чоловік - Стрілець-жінка. Партнери цих знаків проживуть спільне життя довго і щасливо. Ви схожі темпераментом, поглядами на життя, інтересами, вогняними почуттями, які не згаснуть у вас обох до похилих років. Вас ріднить приголомшливий оптимізм, в будь-якому віці ви дивитеся в майбутнє як в повний пригод і приємних несподіванок світ. Схожі і ваші професійні інтереси. Леви і Стрільці, як правило, обіймають непогані посади, так що нерівний шлюб їм не загрожує. Леви досягають успіху в творчих професіях, а ви - у світі освіти, ідеології, політики. Між вами складуться дуже цікаві, духовні стосунки. Ви обоє не любите займатися побутом і не станете докучати один одному причіпками по організації господарства. Процвітаючий Стрілець і Лев не пожаліють грошей на послуги хатньої робітниці і звільнять себе від побутової рутини. У вашому будинку багато книг, ви серйозно відноситеся до виховання і освіти дітей. До того ж ви обожнюєте подорожувати і отримуєте задоволення від поїздок удвох. Коли ви разом, вам не буває нудно, весь світ відкривається вам назустріч. Ви надихнете партнера на духовний розвиток, він же викличе у вас сильне почуття любові і поваги. Ваша любов до Льва на подив постійна, адже ви не дуже постійна в симпатіях людина. Яскравий, пристрасний Лев назавжди займе ваше серце. Ваша пара - окремий випадок серед представників вогняних знаків (а ви обоє до них відноситеся), коли партнери люблять не лише себе, вимагаючи уваги до власної персони, а щиро захоплені один одним і серйозно розділяють духовні інтереси коханої людини.

Стрілець - Овен
          "Рух, рух, рух"! - ось девіз ваших стосунків. Ви обоє настільки енергійні, що легко могли б удвох пробігтися навколо земної кулі. Вам весело разом, ви цінуєте жарт і не втомлюєтеся вправлятися в дотепності. Ви обоє непоправні оптимісти і до сивого волосся молоді душею. Ви підігріваєте ентузіазм один одного, легкі на підйом, не чужі масштабних проектів і широких планів самої різної властивості. У вас схожі захоплення, загальний круг друзів. Ви обоє відкриті світу і щедрі душею, не зациклені на повсякденності, ненавидите прозу життя. Ви не станете допікати один одного побутом, ви його взагалі не помічаєте. Матеріальні справи, кар'єра - для вас речі далеко не головні. Головне - щоб життя було цікавим, а в товаристві один одного вона такий і стає. Але, щоб надовго залишитися разом, ви повинні свідомо попрацювати над вашими стосунками і над собою, зрозуміти і оцінити, що ви означаєте один для одного. Інакше і оком моргнути не встигнете, як виявитеся один від одного за тридев'ять земель. Адже ви обоє настільки самостійні, що, відмінно провівши час разом, можете непомітно розбігтися в різні боки, залишивши в пам'яті прекрасні спогади. Краще, якщо у вашій парі чоловіком буде Овен, а жінкою - Стрілець. Весела і енергійна, вона складе відмінну компанію своєму безстрашному супутнику на все життя. Якщо жінкою буде Овен, а чоловіком - Стрілець, справа дещо гірша. Обоє занадто налаштовані на лідерство, можуть не зійтися в питанні, хто важливіший і головніший.

Стрілець - Рак
          Стосунки дуже нестійкі, надія на триваліші контакти є тільки при не сильній типовості ваших гороскопів. Якщо на вашому горизонті з'явився Рак, поцікавтеся своїм особистим гороскопом, в нім бажані риси Скорпіона. Адже ви представник вогняних знаків, а вони не дуже добре сходяться зі знаками води, до яких належить Рак. Ви не зможете належним чином оцінити наполегливі спроби Раку створити в будинку тепло і затишок, ви взагалі рідко буваєте удома. Рак серйозно відноситься до любові, а для вас це весела пригода, за якою послідує множина таких же. Але, незважаючи на це, партнера знаку Раку притягає ваша великодушність і оптимізм, широта натури, добродушний характер, уміння прощати людям їх недоліки. Адже Раки гуманісти і симпатизують людям з добрим серцем. Зазвичай Раки самі намагаються одружувати на собі волелюбних Стрільців, сподіваючись, що після весілля вони зробляться розсудливими. Не останню роль в їх виборі грає і та обставина, що Стрільці, як правило, мають хороше становище в суспільстві. Практичний Рак сподівається, що ви зумієте вивести сім'ю на належний рівень життя і громадського статусу, добре виховати дітей. Рак може наполегливо прагнути до браку, навіть розуміючи, що усі господарські турботи після весілля ляжуть на нього. Чоловікові-стрільцеві могла б підійти Жінка-рак, яка здатна змиритися з його громадською діяльністю і постійною відсутністю в будинку. Але і Чоловік-рак теж може принести себе в жертву побуту, якщо по-справжньому захопиться своєю діяльною супутницею і розділить її громадські інтереси.

Стрілець - Риби
          Непростий союз. Енергетична природа ваших знаків різна: Риби відносяться до знаків води, ви - до знаків вогню, а ці стихії погано ладнають один з одним. Хоча перше враження може бути оманливим, і після першої зустрічі ви вирішите, що Риби вам підходять. Вони такі ж непоправні мрійники; як і ви, обожнюють подорожувати і готові нескінченно слухати оповідання про пригоди в далеких країнах. Вас зблизить і те, що ви обоє не прив'язані до побуту. Рибам, як і вам, ближче не матеріальні, а духовні сфери. Вас здивує багатство їх внутрішнього світу, приголомшлива уява, яка і вас надихне на подвиги. Ви обоє співчуваєте тим, що мають потребу, а Риби уміють допомагати не лише словом, але і справою. Ви можете об'єднатися для участі в добродійних проектах, організувати громадські фонди і компанії за рішенням насущних громадських проблем. Сексуальне зближення теж навряд чи змусить довго чекати, не закомплексовані представники ваших знаків швидко опиняться в ліжку. Але, так добре почавшись, ваші стосунки приноситимуть все більше і більше проблем. Схильність Риб меланхолії і смутку стане вас дратувати. Вас, чесного і відкритого, уб'є схильність Риб до інтриг і обману, до яких вони прибігають навіть з самих кращих спонукань. А Риби, у свою чергу, будуть невдоволені вашою неувагою до їх чутливої душі. Вони шукають прихильності до коханої людини, а ви вважали за краще б зберегти душевну свободу. Краще, якщо чоловіком у вашій парі буде Риби, а жінкою - Стрілець. Терпима до чужих недоліків, вона пробачить своєму супутнику необов'язковість і ненадійність, якщо йому вдасться зацікавити її своєю незвичайною особою. До того ж Чоловік-риба не так причепливий, як жінка цього знаку, і надасть своїй Коханій-стрільцеві досить життєвої свободи. А чутлива Жінка-риба буде скривджена неувагою свого незалежного Супутника-стрільця.

Стрілець - Скорпіон
          Незважаючи на різницю в енергетичній природі ваших знаків (вода і вогонь), ви часто цікавитеся суспільством один одного. Як правило, представники ваших знаків займають хороше становище в суспільстві і це об'єднує їх, вони зустрічаються в "високих" кругах. Партнер знаку Скорпіона задовольняє ваші честолюбні спрямування. Сильний і владний, він уміє управляти людьми. Скорпіони рідко працюють на підпорядкованих посадах і так само, як і ви, мають вагу і авторитет. Скорпіон теж зацікавлений у вашому суспільстві, йому подобається ваш оптимізм, чесність, широта душі. Він притягнений вашим авторитетом, йому імпонує те, що ви користуєтеся повагою. Але все-таки, якщо ви обоє виявитеся типовими представниками своїх знаків, надії на розуміння мало. Владний Скорпіон захоче і вас залучити в поле свого впливу, непомітно управляти вашими діями. А вам напевно це не сподобається, адже ви нікому не дозволяєте втручатися у своє життя. Вас відштовхне і пристрасть Скорпіона до незаконних махінацій, він вважає себе має право діяти так, як не дозволено іншим. Ви ж шануєте закони і стараєтеся чесно їх виконувати. Успіх особистих і ділових стосунків залежатиме від того, наскільки Скорпіон дотримуватиме в стосунках з вами "правила гри", а також наскільки він змириться з вашою волелюбністю. Краще всього, якщо у ваших гороскопах опиняться загальні риси, тобто у вашому риси Скорпіона, а в гороскопі Скорпіона - риси Стрільця. Тоді в стосунках є перспектива, ви об'єднаєтеся в процвітаючу пару. Скорпіон забезпечить матеріальну підтримку вашим починам, а ви зможете надати спільним проектам масштаб і блиск.

Стрілець - Стрілець
         Ви занадто схожі, і це обставина як притягує, так і відштовхує вас один від одного. Два Стрільці сподобаються один одному при першій зустрічі, але вважатимуть за краще не зближуватися із-за властивого кожному прагнення до лідерства. Адже представники вашого знаку претендують на беззаперечний авторитет, вони повинні відчувати свою значущість в очах інших, кожен прагне зайняти пануюче положення у своєму оточенні. Навряд чи ви поділите сфери впливу і тому вважатимете за краще віддалитися один від одного на шанобливу відстань. Цю ситуацію, найімовірніше, не змінить навіть не типовості обох партнерів. Краще вам не потрапляти в один колектив. Що опинилися в одній команді два Стрільці можуть виявити не лише, кращі, але і гірші якості свого характеру, намагаючись щоб то не було "засунути" колегу і висунутися самому. Стрільці рідко сходяться в любовних стосунках, не зав'язують між собою романтичних контактів. Виключення можливі тільки в ранній молодості, коли Стрільці активно пізнають світ і доки нічого не мають проти спілкування з собі подібними. Але зв'язки виявляються досить короткими, ніхто в цій парі не хоче пристосовуватися. Навіть Жінка-Стрілець не квапиться йти на поступки партнерові. Це недивно, адже вона легко відноситься до любовних пригод і у разі непорозумінь швидко замінить одного коханого іншим. Чоловік-Стрілець поводиться так само, і навіть якщо його притягає енергійна, темпераментна подруга свого знаку, він не занадто дорожить сексом і любов'ю, щоб жертвувати через це своєю індивідуальністю.

Стрілець - Телець
        Стосунки досить нестійкі, людей ваших знаків мало що об'єднує в житті. Вони навіть не зустрічають один одного на життєвому шляху. Тельці не можуть похвалитися знайомством із Стрільцями, а Стрільці - з Тельцями. Стрімкий темп життя представників вашого знаку, різноманітність захоплень не залишає їм можливості надовго затриматися поряд з неквапливими Тельцями. А якщо ви все ж зустрінетеся, то, найімовірніше, скоро розійдетеся знову. Хоча Тельцям імпонує ваш статус і положення, яке ви займаєте в суспільстві, але їм абсолютно чужі ваші громадські інтереси. Говорити вам практично не про що, Тельці дуже далекі від ваших захоплень. У вашому сприйнятті Тельці виглядають людьми украй приземленими, а тому і негідними вашої уваги. Але і від вас Тельці не в захваті. Ви вважаєте, що Тельці не бачать далі за свій ніс, а вони упевнені, що ви займаєтеся порожнім базіканням. На їх думку, ваші полум'яні розмови не мають ніякого зв'язку з дійсністю. Вони навряд чи матимуть з вами справу, вважаючи, що ви роздаєте обіцянки, не думаючи їх втілювати в життя. Стосунки в любові теж проблематичні. Консервативного Чоловіка-тельця відштовхне волелюбна Жінка-Стрілець, яка свій час присвячує не сім'ї, а роботі і громадським справам. У разі поєднання Чоловіка-стрільця і Жінки-тільця надій більше. Якщо Стрілець зможе забезпечити сім'ю матеріально, потурбується про освіту дітей, то Телець візьме на себе організацію побуту і не докорятиме чоловіка за те, що нечасто його бачить.

Стрілець - Терези
         Непогана пара. Вам легко разом, спілкування складається майже без проблем. Ви обоє не любите грубої дійсності і годинами можете говорити про свої мрії, саме з Терезами так добре будувати найнеймовірніші плани. Проблемою вашого союзу стане ваша волелюбність, Терезам хотілося б мати рядом надійнішого партнера. А ви не з тих, хто звітуватиме перед своєю половиною за відсутність з будинку. Хоча ви обоє любите суспільство і маєте багато друзів, але у вас різні інтереси. Ви цінуєте спілкування змістовне, живете своїми ідеями і намагаєтеся донести їх до інших. А Терези, будучи людьми світськими, багато часу проводять за пустими розмовами з нецікавими вам людьми. Не виключено, що ви станете критикувати Терези за таку нерозбірливість. А Терези поскаржаться, що ви говорите на теми, про які вони не мають представлення. Якщо не хочете, щоб ваше спілкування стало безпредметним, залучіть Терези в круг своїх інтересів. Дуже ймовірно, що ваші ідеї захоплять партнера і він багато чому у вас навчиться. Ви ж придбаєте вдячного слухача, що щиро шанує ваш авторитет. Це зв'яже вас дуже міцними узами і при усій незалежності вашого характеру змусить дорожити суспільством Терезів. Краще, якщо у вашій парі чоловіком буде Стрілець, а жінкою - Терези. Вона стане вам приємною супутницею, суспільство якої прикрасить ваше життя. Якщо Стрілець жінка, а Терези чоловік, справа гірша. Вона занадто зайнята своїми справами, а він шукає компанію, в якій можна покрасуватися. Отже їх дороги швидше за все розійдуться. Ви непогано підходите один одному в роботі, уживетеся в одному колективі. Пара Начальник-Стрілець і заступник або Секретар - Терези працюватиме дуже успішно.

Стрілець - Водолій
        Непогане поєднання. Ви симпатичні один одному і швидко знайдете розуміння. Водолій близький вам незалежністю характеру, любов'ю до свободи, відкритістю поглядів. Ви ж притягаєте його енергією, життєрадісністю і оптимізмом. Незважаючи на хорошу психологічну сумісність, поєднання ваших знаків більше підходить для дружби і ділової співпраці, чим для особистого життя. У особистому житті привабливі якості один одного можуть обернутися недоліками: надмірна любов до свободи зробить ваші стосунки.. просто непотрібними. Ваш будинок, швидше за все, буде порожній, і вас і Водолія там не застати. Сімейне вогнище потухне, навіть не запалившись. Невміння потурбуватися про близьку людину приведе до відчуження, холодності у відносинах між вами. Але якщо вирішите залишитися друзями, ваші стосунки будуть чудовими. Разом ви придумаєте безліч захоплюючих занять. Вам добре в одній компанії, ви згуртуєте навколо себе цікавих людей. Якщо шукаєте супутника для подорожей, то Водолій якраз той, хто вам потрібний. Невибагливий до комфорту і шукаючи нові враження, він складе вам прекрасну пару в мандрах. Із Стрільців і Водоліїв можуть вийти удачливі професійні мандрівники. Ще одна область діяльності, яка вам однаково підходить і в якій ви могли б з успіхом об'єднати сили, - це політика і громадська діяльність. Адже Водолії, як і ви, небайдужі до громадських проблем. Навіть на "місцевому" рівні, наприклад у своєму мікрорайоні, ви удвох можете "закрутити" роботу в якому-небудь громадському комітеті, на виборах, в громадському русі.

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!