Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Об'яви

Будівництво
Недвижимість
Устаткування
Товари та послуги
Техніка и автомобілі
Економіка та фінанси
Медицина та здоров'я
Комп'ютери і Інтернет
Відпочинок і розваги
Мода и красота
Просто цікаво

Гороскопи - сумісність знаків.

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрілець Козеріг Скорпіон Водолій Риби

Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов.Скорпіон - Близнюки
Майже неможливе поєднання. Ви живете в різних світах, і ваші життєві дороги майже не перетинаються. А якщо і перетинаються, то незабаром розходяться знову. Різниця в енергетичній природі ваших знаків так сильно дається взнаки, що ви рідко опиняєтеся в одному місці і в один час. Наприклад, в одному колективі на роботі, в компанії приятелів і так далі. Незнайомі Близнюки, що випадково опинилися в компанії, можуть довести вас до стресу, що буде несподіванкою передусім для вас самих. Вся річ у тому, що ці живі, рухливі, дотепні люди не помічають вас, немов вас і немає зовсім! Ситуація, прямо скажемо, для вас немислима. Адже ви умієте впливати на людей, непомітно залучаючи їх до поля свого впливу, ви звикли до того, що вас побоюються і шанують. А Близнюки не відчувають ні вашої сили, ні вашого магнетизму. Вам образливо, адже ви цінуєте розум Близнюків, з ними цікаво спілкуватися. І, володій вони хоч трохи іншим характером, ви б змогли подружитися. А так далі за ввічливий інтерес справа навряд чи зайде. Ви не знайдете, як ближче підібратися до Близнюків, а вони не стануть витрачати час на розгадку вашої таємничої особи. Знайомство вселяє більше надій, якщо у вашому гороскопі сильні риси Терезів або в гороскопі Близнюків - риси Раку. Стосунки в роботі теж навряд чи складуться. Навіть якщо Підлеглі-Близнюки будуть семи п'ядей в лобі, Керівник-скорпіон звільнить їх за недисциплінованість і відсутність особистої відданості йому і його команді.

Скорпіон - Діва
Досить непогана пара. Хоча ви по-різному підходите до сексу і чуттєвого життя, але в іншому у вас багато спільного. Передусім, вам цікаво разом, ви обоє любите спілкуватися в іронічно-критичному ключі. Вам дуже подобається здатність Дів усе піддавати критиці, нічого не приймаючи на віру, адже ви не любите прекраснодушних оптимістів. А Діву зачаровує ваша прозорливість, уміння миттєво схоплювати суть речей, імпонує ваш сарказм, трохи похмурий гумор. Вам обом цікаві проблеми взаємин і психології, ви можете годинами обговорювати характери своїх знайомих і їх життєві проблеми. Головне - не перекинутися на недоліки один одного, щоб критично-уїдливі стріли ваших розмов не полетіли у вас же самих. Але швидше за все до сварок не дійде, адже ви умієте цінувати стосунки з тими, хто вам цікавий, а Діва за природою не агресор. Діва зуміє відповісти вірністю на ваші почуття, а ви дасте йому заступництво і турботу. Єдиний мінус у ваших стосунках - це стриманість Дів в спальні, вони не надають великого значення любовним втіхам і займаються сексом швидше "з потреби". Вам доведеться докласти деякі зусилля, щоб пробудити у партнера більше інтересу до чуттєвого життя. Використовуйте їх природну цікавість, захопіть книжками на відповідні теми. Але, мабуть, ідеальними ваші стосунки будуть все ж на роботі. Ви прекрасно спрацьовуватимете в одному колективі, особливо якщо будете його керівником, а Діва - членом вашої команди.

Скорпіон - козерог
Непогана пара. Партнер знаку козерога - одне з кращих поєднань для вас. Козерог, мабуть, єдиний з "сильних" типів в Зодіаку, з яким ви не станете боротися за вплив, а благополучно підете по життю поруч, шануючи інтереси і сфери впливу один одного. Спочатку стримана чарівливість козерога заінтригує вас, а потім ви будете приємно здивовані, виявивши в цій людині сильний сексуальний темперамент. З вас вийдуть і прекрасні колеги по роботі, і коханці, і подружжя. Представники ваших знаків не схильні зав'язувати один з одним любовні інтрижки, ви відразу відчуєте можливість серйозних стосунків і підете ним назустріч. Якщо ви честолюбні, то кращої пари, ніж козерог, вам не знайти. Ви допоможете один одному зробити кар'єру, в якій би області ви не працювали, удвох вам під силу підкорити світ. Як у знаків води і землі, ваша енергетична природа схожа, ви обоє цінуєте прихильності, умієте піклуватися про близьких. До того ж ви розділяєте власницькі почуття партнера і із задоволенням дозволите один одному себе "приватизовувати". Вам не доведеться ревнувати вашого Козерога: від представників інших знаків він відрізняється винятковою вірністю. Козерог відданий тим, кого любить, чесний у виконанні зобов'язань, чого б вони не торкалися. Вам імпонує його стриманість по відношенню до сторонніх, уміння зберігати дистанцію. У компанії друзів, на вечірках ви відчуватимете, що коханий належить тільки вам. Краще всього ваші стосунки складуться в зрілому віці, коли ви цінуватимете стабільність в стосунках. В молодості, коли Скорпіони шукають гострих відчуттів, стриманий педантичний козерог їм підійде менше.

Скорпіон - Лев
Дивні, важкі, конфліктні стосунки. Представників ваших знаків тягне один одному з такою силою, з якою притягуються для боротьби несумісні протиріччя. Ви різні, як день і ніч, як світло і пітьма. Хоча ви схожі силою особи і постійністю в симпатіях, але в даному випадку ці якості обіцяють стійкість протиборства, яке затягнеться на довгі роки, якщо не на все життя. Ви обоє любите домінувати, але спроби підім'яти під себе партнера нікому з вас не вдадуться. Сильний темперамент обох обіцяє цікаве спілкування в спальні, але повного взаєморозуміння не вийде. Адже вам мало тільки фізичній близькості, треба відчувати душу партнера, бачити, як він прив'язаний до вас, як він залежить від вас, потребує вас. Але пробратися в левову душу вам швидше за все не вдасться. Якщо в особистому гороскопі Льва немає якостей емоційно сприйнятливого Раку, ваші психологічні маневри не досягнуть мети. Не набувши психологічного володіння партнером, ви не отримаєте і справжнього задоволення від інтимного спілкування. Дуже скоро вас почне дратувати непробивна життєрадісність Льва, його самолюбство. Він в захваті від себе самого, а вам би хотілося, щоб він захоплювався вами. Його гордість діє вам на нерви, він немов завжди стоїть на п'єдесталі, на який сам себе поставив і з якого вам так хочеться його скинути.. Ваші спроби уразити партнера, образити або зачепити вдадуться не відразу, - Лев не чутливий до нападок. Але якщо ви досягнете мети, він може порвати стосунки, він не терпить поряд з собою злісних і підступних людей. Краще, якщо у вашій парі чоловіком буде Лев, а жінкою - Скорпіон. Жінка-скорпіон гнучкіша, ніж відверто налаштований на домінування чоловік цього знаку. І якщо вона захоче зберегти стосунки зі своїм Партнером-Львом, вона знайде спосіб улагодити протиріччя.

Скорпіон - Овен
Стосунки цікаві, але швидше за все нетривалі. Незважаючи на те що ви обоє відноситеся до високоенергійних людей, психологічна природа ваших знаків занадто різна. Овен - знак вогню, він незалежний і егоїстичний, а Скорпіон - знак води і потребує глибоких емоційних стосунків з партнером. Вас може об'єднати секс, але тільки на якийсь час, оскільки міцному внутрішньому зв'язку у вас не вийде. Спочатку вас підкорить вогняна чарівливість Овна, його пристрасність, з якою він відноситься до усього, що робить, його сексуальність, яка помітна неозброєним поглядом. Темпераментний Овен швидко йде на зближення з вами, він абсолютно не закомплексован, та і до того ж сам зацікавлений вашою персоною. Доставивши один одному безліч гострих відчуттів, ви обоє упевнені, що не помилилися в партнерові. Але з часом серйозні розбіжності дадуть про себе знать. Вам потрібна упевненість, що кохана людина належить вам тілом і душею. А Овен навіть в інтимні моменти не стає "вашим". Він не зможе дати вам відчуття психологічної близькості. Він занадто захоплений собою, своїми справами, він взагалі рідко помічає інших, не стане піклуватися і про ваші емоції. Він буде з вами до тих пір, поки йому цікаво в ліжку і доки його не "дістають". Коли ви спробуєте міцніше прив'язати його до себе, проникнути в його душу і впливати на його почуття, Овна ніякий секс не утримає. Ви ж, відчуваючи його психологічну невразливість, станете дратівливими, постараєтеся уразити. Але Овен на той час швидше за все зникне з поля вашого зору, адже, окрім вас, у нього в житті є ще багато чого цікавого. Більш обнадійливими стосунки будуть у тому випадку, якщо в гороскопі Овна опиняться риси Риб або у вашому - якості Стрільця.

Скорпіон - Рак
З вас вийде відмінна пара. Ваша енергетична природа схожа, ви обоє належите до знаків води. Рак дуже емоційний, а це вам подобається в людях. До того ж він потребує захисту і із задоволенням довірить свої почуття вам, як сильнішій людині. Рак не обдурить вашої довіри, усе життя буде вам відданий. А ви по-справжньому любити можете тільки відданих людей. Ви ж забезпечите йому надійний захист від життєвих неприємностей, захистите від турбот і хвилювань суворого світу. Розподіл ролей в цьому союзі влаштовує обох партнерів, це союз сили і беззахисності, слабкості і заступництва. Між вами відразу виникне і не пропаде вже ніколи сильний емоційний зв'язок. Ви вступите в обмін тонкими енергіями, який буде помітний тільки вам двом і зв'яже вас сильніше за яскраві пристрасті або незвичайні обставини. Ніхто краще за Рак не зможе зрозуміти вашу неспокійну душу, розділити ваші емоції. Раки одні з небагатьох, хто уміє "розчинитися" в любові, душею і тілом віддатися коханій людині. Щоб надовго зберегти інтерес до партнера, вам потрібні нові враження, але в загадковій душі Раку ви черпатимете їх нескінченно. Глибокі емоції, мінливі настрої Раку дадуть і вам пищу для почуттів. І ніхто краще за Рак не зможе влаштувати ваш спільний будинок, там завжди буде затишно і тепло. У вас різні темпераменти, але схожа чуттєвість, тому і в сексі ви знайдете взаєморозуміння. Рак уміє підлаштовуватися під бажання партнера, і це принесе вам задоволення. Отже рада вам та любов. Ділові стосунки теж перспективні, хоча краще всього ваші характери поєднуються саме в особистому житті

Скорпіон - Риби
Одне з кращих поєднань для вас. Чутливий, сприйнятливий партнер знаку Риб дуже гармоніює з вашою пристрасною натурою, саме з ним ви знайдете безодню емоційних вражень. Скорпіон і Риби так добре підходять один одному, що, зустрівшись, вже не розлучаються. Стосунки прихильності, в яких ви обоє так маєте потребу, не порвуться з роками, вашу любов ви пронесете крізь усе життя. Те, що Риби не дуже практичні, не сильно пригнічує вас, адже вам важливіше духовна, а не матеріальна сторона стосунків. Ви і самі забезпечите сім'ю, а ваш супутник Риби буде вашою віддушиною. Риби кращі, ніж хто-небудь інший, пристосуються до вашого настрою, розділять ваші радощі і прикрощі. Вони будуть з вами і в щасті, і в горі, заспокоять в хвилини гніву. Риби не стануть претендувати на лідерство в союзі, нададуть командні пости вам. Але в емоційному плані вони часто самі задаватимуть тон, дивуючи вас незвичністю і завглибшки переживань. Їх магічна чарівливість надихне вашу уяву, розбудить фантазію. Ви зрозумієте один одного без слів, відчуваючи щонайтонші рухи душі. Риби згладять гострі кути у ваших стосунках, а ви навчитеся у них мудрості, з якою вони сприймають те, що усе відбувається, і станете до багато чого відноситися спокійніше. Таємничість Риб хвилює вас, усе життя ви розгадуватимете їх душу, але так і не зрозумієте її до кінця. Стосунки жінки знаку Риб і Чоловіка-скорпіона можна назвати ідеальними. Це пристрасний союз сили і чарівності, в якому подружжя до сивого волосся по-юношески закохане один в одного. У випадку якщо Скорпіон жінка, а Риби чоловік, стосунки трохи складніші. Усе залежатиме від її рішення: чи зв'язати життя з не дуже рішучим, але люблячим чоловіком або пошукати більше вольового партнера.

Скорпіон - Скорпіон
Союз двох Скорпіонів - явище досить рідкісне. Зазвичай ви зберігаєте дистанцію і нечасто йдете на зближення. Будучи прекрасними психологами, ви бачите усі достоїнства і слабкості один одного. Ви занадто добре знаєте себе, щоб по-справжньому зацікавитися партнером, який так на вас схожий. Та все ж, якщо між вами спалахне любов, вона викличе пристрасть надзвичайної сили. Побоюйтеся, щоб такі сильні почуття не сталі руйнівними, адже ви можете непомітно для себе зруйнувати свої життя, повністю віддавшись всепоглинаючій пристрасті. Але, як правило, на такі сміливі психологічні експерименти Скорпіони йдуть в юності, коли вони сповнені бажання випробувати себе і інших і коли їх притягають сексуальні навіженства, а в зрілому віці поводяться набагато обережніше. Скорпіон, що шанує себе, не дозволить із-за емоцій зруйнувати ділові зв'язки або становище в суспільстві. Любовний союз двох Скорпіонів може привести обох до нервового виснаження, адже вони ні в чому не знають міри. Хоча ваша нервова система стійка до перевантажень, партнер вашого знаку може поколивати такий стан речей. Ви обоє не проти помучити партнера і дуже швидко виснажите один одного психологічно, витончено примушуючи страждати, ревнувати, переживати. Ви обоє мстиві, а невміння прощати перетворить ваші стосунки на затяжну війну, в якій не буде переможців. Ваш союз матиме більше шансів на успіх, якщо в стосунках зацікавлена Жінка-скорпіон. Вона зуміє сама побудувати їх, майстерно аідлаштовуючись під партнера. Тривалі ділові зв'язки двох Скорпіонів проблематичні. Боротьба за лідерство майже завжди призводить до розриву, після якого партнери вже не підтримують стосунків.

Скорпіон - Стрілець
Незважаючи на різницю в енергетичній природі ваших знаків (вода і вогонь), ви часто цікавитеся суспільством один одного. Як правило, представники ваших знаків займають хороше становище в суспільстві, і це об'єднує їх, вони часто зустрічаються в "високих" кругах. Партнер знаку Стрільця задовольняє ваші честолюбні спрямування. Але не лише. Він притягає вас широтою інтересів, вченістю, доброзичливим характером, авторитетом, який він має в очах оточення. Але все-таки, якщо ви обоє виявитеся типовими представниками своїх знаків, надії на довготривалі стосунки мало. Ділові і особисті контакти будуть успішнішими, якщо у ваших характерах знайдуться загальні риси. Тобто у вас - риси Стрільця, а у вашого партнера - риси Скорпіона. Це дуже ймовірно, оскільки ваші знаки стоять поряд в зодіакальному крузі. Якщо в ділових стосунках ви зацікавлені так само (ви забезпечуєте підтримку починам Стрільця, а він надає вашим проектам масштаб і блиск), то успіх особистих стосунків залежатиме майже цілком і повністю від вас. Незалежний Стрілець не дуже потребує тісних контактів з ким би то не було і, зустрівши вас, може обмежитися легкою пригодою. Якщо хочете тривалішого знайомства, то вам доведеться як слід попрацювати над собою: навчитися пристосовуватися до способу життя і складу характеру вашого Стрільця. У цьому союзі пристосовуватися і мінятися припаде швидше за все вам. Відмовтеся від своїх ревнощів, адже Стрілець буде багато часу проводити зовні удома і поза вашим суспільством.

Скорпіон - Телець
Складний, але досить поширений союз. У цій парі сходяться протилежності, наполегливий урівноважений характер Тельця стикається з вашою неприборканою натурою. Партнери з такими несхожими характерами притягуються один до одного і борються між собою. Телець притягає вас своєю чуттєвістю, сексуальністю. Люди цього знаку не поступаються вам в пристрасті до плотських втіх. Напевно саме ви станете ініціатором стосунків, непомітно заманюючи Тельця у свої сіті. Вам дуже подобається постійність цієї людини, адже ви будуєте спільне життя тільки з тим, хто ніколи не подивиться "на сторону". Ви уміло підведете Тельця до браку, але, коли романтичний етап стосунків закінчиться, ситуація може швидко змінитися. Ви занудьгуєте зі своїм повільним Тельцем, адже, на відміну від вас, він не шукає гострих відчуттів в стосунках з чоловіком. Прагнучи до душевного спокою, він захищає себе від пристрастей і переживань. Секс перетвориться на такий же буденний ритуал, як сніданок, обід або вечерю, без емоцій і "зайвих" пристрастей. Але ж для вас любов немислима без бурхливих рухів душі. Спокійний, ситий і усім задоволений супутник життя почне вас дратувати. Тоді ви будь-яким способом спробуєте висікти в нім вогонь пристрасті, навіть якщо потрібно буде розсердити або образити вашого Тельця. Рано чи пізно ці зусилля приведуть до результату, але не такому, якого ви чекали. Розгніваний Телець захоче порвати з вами, він не виносить, коли його позбавляють душевного спокою. Якщо не хочете його втратити, вам доведеться використовувати свій психологічний дар, уміння тонко враховувати особливості характеру партнера.

Скорпіон - Терези
Ви б не проти зав'язати знайомство з привабливими Терезами, але можете налякати їх своїм натиском і неприборканою почуттів. Адже Терези в усьому люблять міру, а ви частенько не знаєте, що це таке, особливо коли справа стосується емоцій. Прояв ваших пристрастей може зруйнувати світ гармонії і спокою, який потрібний Терезам для нормального самопочуття. Але Терезам подобається ваш сильний характер, уміння домагатися свого і постояти за близьких, а вас притягає їх чуйність, уміння поступатися. Отже надія на взаєморозуміння все ж є, особливо у разі "пересіченості" ваших гороскопів, тобто коли у вашому характері є риси Терезів, а у Терезів - риси Скорпіона. Це трапляється не так вже рідко, адже ваші знаки - сусіди по Зодіаку. Та все ж над стосунками вам обом доведеться неабияк потрудитися. Вам належить навчитися стримувати свої пристрасті, інакше ви зруйнуєте нервову систему вашого обранця, вона не підготовлена до тих перевантажень, до яких звикли ви. У обстановці постійного емоційного напруження Терези можуть навіть захворіти на нервовому грунті. Будьте уважні до своїх слів, не допускайте грубості і, вже звичайно, не зривайте зло на своєму партнерові, коли знаходитеся в похмурому настрої. Терези, в усьому що прагнуть до краси і гармонії, не переживуть подібних сцен. Стежите і за своєю поведінкою в спальні, витонченим Терезам важко прийняти ваше відверте відношення до сексу. Стосунки на службі теж складуться не без проблем, навіть в поєднанні Начальник-скорпіон - Підпорядковані - Терези. Ви будете невдоволені нерозторопністю Терезів, їх невмінням повністю віддатися роботі.

Скорпіон - Водолій
Дуже складне поєднання. Ваша несхожість робить контакти дуже важкими, а спільне життя практично неможливою. Водолій - знак повітря, енергетична природа його знаку несумісна з вашою, знаку води. Ваша тяга до емоційності залишиться незадоволеною, Водолій живе поза емоціями. А якщо врахувати, що вам потрібні не просто емоції, а сильні пристрасті, то тоді і говорити не про що. Водолій - істота "космічна", йому чужі перепади людських пристрастей. Мало того, йому неприємні люди з неврівноваженою психікою, а вас він швидко запише в їх число. Вас же дратуватиме його непрактичність, відсутність мети в житті. Навіть коли він поряд з вами, він все одно витає в якихось інших сферах. Він будь-якої хвилини може зникнути в невідомому напрямі, не збираючись перед вами звітувати. Друзів він любить більше, ніж вас, і, співчуваючи усьому людству, абсолютно не цікавиться вашими проблемами. Ви знемагатимете від ревнощів, не знаючи, де він і чим зайнятий, але якщо Водолій це помітить, він може викинути фокус вам на зло, він не виносить власницьких домагань. Розрив стосунків його не лякає, він може сам демонстративно порвати з вами. Але, як не дивно, люди ваших знаків випробовують сильний взаємний інтерес. Причина цього в тому, що об'єднує вас не закомплексованості, свободі духу. Водолії притягають вас блискучим розумом, свободою суджень, умінням постояти за істину в спорі. Їх здатність передчувати майбутнє захоплює вас. Непогано, якщо за родом діяльності ви виявитеся пов'язані науковими інтересами. Хоча особисті стосунки тих, що працюють в одному колективі Скорпіона і Водолія можуть і не скластися, але користь для справи буде чимала.

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!