Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Об'яви

Будівництво
Недвижимість
Устаткування
Товари та послуги
Техніка и автомобілі
Економіка та фінанси
Медицина та здоров'я
Комп'ютери і Інтернет
Відпочинок і розваги
Мода и красота
Просто цікаво

Гороскопи - сумісність знаків.

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрілець Козеріг Скорпіон Водолій Риби

Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов.Терези - Близнюки
Близнюки - непогана пара для вас. Ви притягаєте один одного з першого погляду, зачаровуєте тонкими манерами і невимушеною розмовою. Близнюки - одні з небагатьох, кого не дратують ваші численні знайомства, любов до суспільства і світських розваг, вони із задоволенням складуть вам компанію на різних заходах. У вас однакові темпераменти, і подальші стосунки теж не розчарують. Винахідливі Близнюки уміють вишукано доглядати, вони не прибічники грубого сексу, і час в спальні ви свята і вечірки. Єдиним недоліком вашого союзу стане те, що гроші зникатимуть з ваших гаманців швидше, ніж там з'являтися, адже ви обоє любите їх витрачати. Але хто краще за Льва зробить подарунки вам? Адже він не рахує копійки, коли йдеться про подарунки для коханої людини. Мабуть, Леви - єдині, хто повністю розділяє вашу пристрасть до красивого одягу і прикрас і не докорятиме за те, що витратили гроші не на продукти, а на наряди. Поєднання Жінка-Лев - Мужчина-Терези дещо гірше. Левиця занадто владна для делікатного Чоловіки-Терези. А він не занадто практичний і навряд чи зможе забезпечити свою вимогливу супутницю. Левиця і сама може утримувати сім'ю, але тоді вона навряд чи стане рахуватися з думкою свого чарівного коханого. Ділові стосунки складаються сприятливо, особливо якщо ви обоє займаєтеся творчою роботою або працюєте у світі мистецтва.

Терези - Діва
Таке поєднання характерів зустрічається досить часто і в основному при взаємному перетині гороскопів партнерів. Тобто коли в особистому гороскопі Діви є риси Терезів, а в гороскопі Терезів - риси Діви. В цьому випадку у вас багато спільного, ви навіть схожі один на одного. Дівам симпатичні приємні в спілкуванні Терези, їм дуже подобається, як ви умієте триматися на людях. Навіть таким критичним людям, як Діви, абсолютно не до чого чіплятися, коли вони зустрічають вас. Ним здається, що у вас немає недоліків! Звичайно, вам це лестить, та і самі Діви, акуратні, ділові і порядні, вам симпатичні. Притягає їх турбота і відданість, адже Діви можуть узяти на себе відповідальність за близьку людину. Кращим поєднанням буде Чоловік-Діва і Жінка-Терези. Хоча Чоловік-Діва хотів би бачити у вигляді своєї "половини" ідеальну домогосподарку, але Жінка - Терези одна з небагатьох, для кого він здатний зробити виключення. Закоханий Діва стає романтиком, проявляє зазвичай не властиву йому великодушність. Він може узяти на себе господарські турботи і навіть пробачить вам невміння займатися побутом, якщо зрозуміє, що зустрів ту прекрасну принцесу, про яку мріяв усе життя. Єдине, що йому дуже важко пережити, - це ваше відношення до грошей. Для вас вони існують, щоб витрачати, а Діви працюють у поті чола і не хотіли б пускати гроші на вітер. Щоб розбіжності не стали непереборними, постарайтеся навчитися у Дів економії, почастіше купуйте не лише красиві, але і корисні речі. Поєднання Жінка-Діва і Мужчина-Терези гірші. Хоча Мужчина-Терези і буде задоволений, що йому не треба думати про побут, швидше за все йому швидко надокучить старанна дружина-домогосподарка і він перестане приділяти їй увагу. Отже його "половина" навряд чи буде задоволена браком. Стосунки в роботі перспективні теж у разі, якщо у ваших гороскопах є загальні риси. У разі ж "чистих" типів надії на нормальну роботу мало: Терези лінуватимуться, і Дівам доведеться тягнути за них усі справи.

Терези - козерог
Союз досить проблематичний і можливий тільки при свідомих зусиллях з обох боків, серйозних поступок один одному. Але козерогові по складу характеру важко пристосовуватися до людей, тому йти на поступки доведеться швидше за все вам. Навіщо це робити, запитаєте ви, заради чого йти на такі жертви? Відповідь дуже проста: козерог, як ніхто інший, притягає вас своєю постійністю, винятковою вірністю. Він не обдурить і не зрадить, навіть в найважчі моменти життя буде з тими, кого любить. А ви так хочете спертися на чиєсь надійне плече.. Та все ж ціна за цю надійність може виявитися занадто високою. У союзі з козерогом Терези практично нічим дихати, партнер буквально перекриває ним кисень своїм суворим відношенням до життя. Ви не виносите самотності, а козерог його обожнює. Він не зможе увесь час бути з вами, навіть якщо ви обоє знаходитеся в одній квартирі. Він піде у свою кімнату, щоб відпочити від спілкування на роботі і втомі в транспорті. Якщо йому набридатимете, він може зірватися і нагрубіянити. Не варто будувати ілюзій і відносно своєї матеріальної забезпеченості в цьому шлюбі, козерог сам рахує сімейні гроші і виділятиме вам лише необхідне. Про наряди і прикраси доведеться забути, так само як і про виходи у світ. Козерог вважає це марною тратою часу, його безмірно дратують шумні компанії і час, відданий дозвільному базіканню. Цілком можливо, що прагнення до безпеки, яке змусило вас піти на союз з цією людиною, обернеться "ув'язненням в тюремній камері", з якої ви не знаєте як вирватися і в якій помираєте від самотності і туги. Якщо поєднання Жінка-Терези - чоловік-козерог ще можливо при не певній типовості характерів, то пара жінка-козерог - Мужчина-Терези практично неможлива. Вольова жінка-козерог не стане зв'язуватися з красивим, але необов'язковим улюбленцем суспільства.

Терези - Овен
Непрості стосунки протилежностей. Протилежності притягуються, і, дійсно, вас дуже тягне до Овнів, в них ви бачите людей, які не бояться труднощів. Не виключено, що вже через п'ять хвилин після знайомства ви почнете обдаровувати Овна захопленими поглядами. Ви готові слухати його запальні розмови, брати участь в його цікавих справах. Ви хочете йому допомогти, зробити для нього щось приємне. Ваша увага дуже лестить Овнові, адже він любить, коли їм захоплюються. А також - коли йому поступаються і коли з ним погоджуються. І коли на нім одному, єдиному і неповторному, зосереджують усю увагу. Овен вирішить, що ви щиро готові жити його інтересами, але не здогадується, що, окрім його інтересів, у вас є ще і свої власні. І полягають вони в тому, щоб зв'язати з коханою людиною життя законними узами браку. Не довго думаючи ви зробите Овну пропозиція. Але Овен не з тих, хто поспішає розлучитися зі своєю свободою, узи браку не є для нього сенсом життя. А якщо ви будете наполегливі, Овен швидше за все зникне з поля вашого зору. Але ви умієте налагоджувати стосунки, і скоро знову виявитеся разом. Але навіть якщо приймете умову партнера не поспішати в загс, все одно без проблем не обійдеться. Ви не виносите самотності, а Овен постійно у відсутності, зайнятий своїми справами, які ніколи не кінчаються. Почуття довга не найсильніша його сторона, він навряд чи стане проводити з вами час просто тому, що пообіцяв. Так і розвиватимуться ваші стосунки: імпульсивний Овен втікає геть, терплячі Терези намагаються повернути його назад. Усе залежатиме від того, наскільки вистачить терпіння Терези, і від тієї відстані, на яку віддалиться Овен..

Терези - Риби
Маловірогідно, що з союзу типових Риб і Терезів вийде що-небудь путнє. Шанси є, якщо ви нетипові представники своїх знаків. При цьому в характері Риб бажані риси Водолія, а у вашому - домішка Скорпіона. Тоді стосунки можуть скластися. У разі ж "чистих" типів надії на стійкі контакти мало. Хоча ви і зачаруєте один одного при першій зустрічі, подальші події не принесуть радості. Вам подобається м'яка чарівливість Риб, їх запаморочлива привабливість, уміння відчувати настрій партнера і підлаштовуватися під нього. Терезів у вас притягає те ж саме. Але точно так, як і вас обох притягають схожі достоїнства, відштовхнуть однакові недоліки. Ви обоє не відноситеся до тих, хто рішучими діями прокладає власний шлях в житті. І ви, і Риби хотіли б знайти надійне укриття за спиною сильнішого партнера, перекласти на нього відповідальність за стосунки. Ви навіть не зможете зближуватися зі своїми Рибами, оскільки кожен чекатиме рішучих кроків від іншого. Хоча Риби щиро готові порадувати вас чимось приємним, але вони необов'язкові і ненадійні, і, пообіцявши що-небудь зробити для вас завтра, вони згадають про це тільки через місяць або рік. Нічого не поробиш, їх слова не часто пов'язані з їх вчинками. Нечестолюбні Риби навряд чи зможуть задовольнити ваші претензії до соціального статусу партнера, адже ви хочете, щоб він займав пристойне становище в суспільстві. Стосункам в роботі заважатиме неорганізованість обох, невміння приймати відповідальні рішення.

Терези - Скорпіон
Хоча вам дуже подобаються сильні і упевнені люди, але Скорпіони вас лякають. Скорпіон - дуже важка для вас людина, і тривале знайомство з представником цього знаку можливо тільки при пересіченості ваших гороскопів, коли в характері Скорпіона є риси Терезів, а у вашому - риси Скорпіона. Це трапляється не так вже рідко, адже ваші знаки стоять поряд в зодіакальному крузі. Скорпіонові імпонує ваша чуйність, уміння поступатися, а вас притягає його незвичайний характер, уміння домагатися свого. Але не забувайте, що Скорпіони - одні з найскладніших людей в Зодіаку, і вам доведеться немало мучитися, перш ніж ви знайдете з ним спільну мову. Ви в усьому любите міру, а Скорпіони не знають, що це таке, особливо коли справа стосується почуттів. Прояв їх пристрастей виглядає страхітливо, руйнує той світ гармонії і душевного спокою, який потрібний вам для нормального самопочуття. Особливо незатишно ви себе почуваєте, коли він в похмурому настрої. Він може "накинутися" на когось з оточення, у тому числі і на вас, щоб вилити свою жовч. Адже Скорпіон примушує близьких не лише радіти, але і страждати, без вашого емоційного відгуку на його душевний стан відношення здаються йому безглуздими. Іноді він навмисно злитиме вас, навмисно постарається вивести з себе. Ви цього хочете? Навряд чи. Ваша нервова система не пристосована до таких перевантажень. Витончені Терези можуть бути шоковані і поведінкою Скорпіона в спальні, його потуранням грубим і "низинним" пристрастям. Та все ж багато що у ваших стосунках залежатиме від вас. Наскільки ви зможете пристосуватися до його складної натури, змінити свої представлення об життя і склад характеру.. Відношення на роботі складаються не без проблем, навіть в поєднанні Начальник-скорпіон - Подчиненные-Терези. Скорпіон буде невдоволений вашою нерозторопністю, невмінням повністю віддатися роботі.

Терези - Стрілець
Непогана пара. Вам легко разом, спілкування складається майже без проблем. Ви обоє не любите грубої дійсності і годинами можете говорити про свої мрії, саме із Стрільцем так добре будувати найнеймовірніші плани. Єдиною проблемою вашого союзу стане невгамовна волелюбність Стрільця, адже вам хотілося б відданішого партнера. А Стрілець не з тих, хто звітуватиме перед своєю "половиною" за відсутність з будинку. Хоча ви обоє любите суспільство, але все таки у вас різні інтереси. Стрільці люблять спілкування змістовне, вони з тих, хто живе своїми ідеями і намагається донести їх до інших. Часто вони захоплюються політикою і говорять на теми, про які ви не маєте представлення. Отже не дивуйтеся, якщо Стрілець критикуватиме вас за нудні розмови з "нікчемними" людьми. Щоб зміцнити стосунки, постарайтеся проникнути в духовний світ партнера. І тоді знайдете чарівний ключик до його серця, яким усе життя користуватиметеся і який міцно триматиме його в руках. Дуже можливо, що ідеї Стрільця захоплять і вас, ви багато чому у нього навчитеся. Тим більше що Стрілець готовий великодушно поділитися своїм духовним багатством. Йому дуже полестить ваша увага і щира зацікавленість його думками. Ви зміцните самоповагу Стрільця, його почуття власної гідності, авторитет у ваших очах. А це для нього найголовніше. І саме це прив'яже його до вас міцніше за усі можливі узи на світі. І змусить при усій незалежності його характеру залишатися з вами і дорожити вашим суспільством. Ви дуже добре підходите один одному і в роботі, прекрасно уживетеся в одному колективі. Начальник-Стрілець і заступник або Секретар - Терези - що може бути краще!

Терези - Телець
Цікаве, але малоперспективне для стійких стосунків поєднання. Ви обоє цінуєте прекрасне, любите мистецтво, розумієте толк в любові. Але різниця в енергетичній природі ваших знаків неодмінно дасть про себе знать. При першій зустрічі вас зачарує надійність і спокійна чарівливість Тельця, але дуже скоро він почне здаватися вам простакуватим, круг його занять - вузьким і одноманітним, а інтереси - нудними. Він практично нічим не захоплюється: робота, будинок і ситний обід - ось усе, що йому потрібне. На відміну від вас Телець майже не потребує товариства сторонніх. Його не затягнути в компанію, на вечірку до друзів, не кажучи вже про походи в театри і на концерти. Відпочивати він буде винятковий на улюбленому дивані.. Не забувайте, що Тельці дуже практично підходять до вибору супутника життя, і не сподівайтеся, що, зачарований вами, він відразу ж побіжить в загс. Він не одружиться по пристрасній любові, якщо вона не підкріплена міркуваннями здорового глузду. Але.. Мужчина-Терези навряд чи забезпечить Жінку-тельця матеріально, а Жінка-Терези навряд чи задовольнить апетити Чоловіка-тельця на кухні і чуттєвість в спальні. Зрозумівши це, Тельці швидко втратять до вас інтерес. Різне у вас і відношення до сексу, Телець здасться вам занадто прямолінійним у висловлюванні своїх бажань. А вам важливіше красиві залицяння, чим фізична близькість. Представники ваших знаків рідко сходяться на життєвій дорозі, виключення бувають при не дуже сильній типовості характерів одного або обох партнерів.

Терези - Терези
Цікаве спілкування на початку знайомства, хороше продовження приятельських зв'язків і проблематичний шлюб. Щоб брак мав більше шансів на успіх, у ваших характерах бажана присутність якостей інших знаків Зодіаку. Тобто краще, якщо ви обоє виявитеся "змішаними", а не "чистими" типами. Отже, спочатку ви здастеся один одному втіленням мрії проводитимете, не лише займаючись любов'ю, але і насолоджуючись дотепним спілкуванням. Саме ви здатні довгий час утримувати невловимих Близький ідеальному партнерові - ввічливому, красивому, делікатному. Ви насолоджуватиметеся мистецтвом розмови, якою володієте досконало, прийдете в захват від вишуканих манер партнера і його м'якої чарівливості. Вас чекає прекрасний роман за усіма правилами класичного жанру: з красивими залицяннями, прогулянками під місяцем, віршами і ніжними визнаннями. Але.. тільки до браку. Коли почнеться повсякденне життя з прозаїчними проблемами, обстановка швидко зміниться. Ви обоє не особливо практичні, не хотіли б занурюватися в матеріальні справи і думати про господарство. Але.. навіть організація весільних урочистостей зажадає певної кмітливості, якщо не хочете після весілля залишитися на мілині. Зовсім не виключено, що так і станеться, і проблеми почнуться вже на перший ранок вашого спільного життя. Романтичні ідеали і піднесені почуття не витримають натиску суворої дійсності. Розраховувати бюджет, заробляти гроші, купувати продукти, готувати обід - усе це ви хотіли б перекласти на партнера. А якщо він з обуренням відмовиться, почнуться обопільні претензії, капризи, сварки, які, до речі, ви обоє ненавидите. І оскільки жити в знервованій обстановці ви не зможете, то швидше за все швидко розлучитеся. Стосунки на роботі складуться добре, якщо ви рівні по положенню і ніхто з вас не необтяжений відповідальністю за іншого.

Терези - Водолій
З перших хвилин знайомства ви випробовуєте один до одного інтерес і еротичне тяжіння. Ви обоє товариські, обожнюєте суспільство. Але.. Водолію важливіше круг друзів і товаришів по переконаннях, він не витрачатиме час на порожні світські розваги. Навряд чи він стане супроводжувати вас в товариство людей, які йому нецікаві, так що вам краще послідувати за ним в його компанії. Це може бути товариство досить дивних, на ваш погляд, людей, але нічого не поробиш, якщо, звичайно, не хочете відпускати свого Водолія далеко. При першій зустрічі Водолія зачарує ваш шарм, але потім чарівність може розвіятися, якщо він зрозуміє, що ви не сильні в спорі, не умієте відстояти своєї точки зору. Водолію цікаво спілкуватися з оригінальним, а не просто люб'язною людиною. Але енергетична природа ваших знаків схожа, і швидше за все між вами встановляться невимушені приятельські стосунки. Якщо ви замислюєтеся про серйозніше їх продовження, гарненько зважте усе за і проти. Водолії здатні на скороспішний брак, але це не означає, що він буде вдалим. На відміну від вас Водолії не надають серйозного значення шлюбним узам і після загсу поводитимуться так само, як і до нього. Важче такий стан речей перенести Жінці -Терезам. Вона навряд чи дочекається тієї уваги, якої чекає від коханого, не отримає ні матеріальної підтримки, ні упевненості в завтрашньому дні. Більше шансів на успіх, якщо у вашій парі чоловіком будуть Терези. Жінка-Водолій поблажливо віднесеться до його світських успіхів. А Мужчина-Терези, постійно заінтригований своєю екстравагантною супутницею, дозволить нею залишитися самій собою, не стане робити замах на її свободу і індивідуальність.

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!