Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Об'яви

Будівництво
Недвижимість
Устаткування
Товари та послуги
Техніка и автомобілі
Економіка та фінанси
Медицина та здоров'я
Комп'ютери і Інтернет
Відпочинок і розваги
Мода и красота
Просто цікаво

Гороскопи - сумісність знаків.

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрілець Козеріг Скорпіон Водолій Риби

   Лев - Близнюки
       Цікаве і на перший погляд обіцяє поєднання. Близнюки заінтригують вас, і ви будете зачаровані їх манерою спілкування і тримати себе. А Близнюків приверне ваш артистизм, вражаюча впевненість в собі. Їм дуже сподобається ваша манера говорити - захоплено, яскраво, захоплююче, а вас вони вразять своєю дотепністю. Перші зустрічі ви проведете, весело розмовляючи про все на світі, змагаючись у вигадці і розповідаючи одне одному безліч кумедних історій. Але скоро вам набридне нескінченна балаканина ні про що. Ви визнаєте, що досить зацікавили Близнюків собою, щоб вони переключилися на вас і ваші проблеми. Але вони як і раніше будуть говорити про сторонні речі, які вас зовсім не стосуються. Дуже скоро інтерес Близнюків до всіх без розбору почне вас дратувати. Чоловік-Лев втомиться від мінливих планів і настроїв жінок-Близнюків, а жінка-Левиця не дочекається від чоловіків-близнюків тієї уваги і захоплення, які потрібні її королівській персоні. Недолік уваги зачепить вас, ви будете роздратовані і незадоволені. Ви, звичайно привітний і відкритий, можете змінитися, станете сердитим, а іноді й «зірветеся» в нападі гніву. Близнюків це відштовхне, адже вони не виносять нападів ревнощів і пристрасті. Вони вирішать, що настав час зникнути з вашого життя. Якщо, звичайно, до тих пір ви самі не виставите їх за двері. Отже, Леви і Близнюки рідко сходяться в житті надовго. Швидше вони схильні до легких нетривалих стосунків. Досить вдалими будуть ділові відносини, особливо в поєднанні начальник-Лев - підлеглий-Близнюк. Широка натура боса не стане докучати Близнюкам дріб'язковими причіпками та вимогами дисципліни. У вас непогані перспективи для творчої роботи, бізнесу.  

  Лев - Діва
        Незважаючи на природну скромність, Діви в глибині душі хотіли б зустріти такої людини, яким могли б пишатися. І щоб усі озиралися, коли вони разом ідуть по вулиці. Ви саме до таких людей і ставитеся. Знайомство з вами підігріває приховане честолюбство Дів: поруч з вами вони будуть світитися від гордості, відчуваючи, як підвищується їх власна значущість в очах інших людей. А що чекає на вас? Ви поважаєте Дев за розум, але після спілкування з ними може нічого не залишитися від вашого настрою життєрадісного або великих проектів, які ви задумували. Критиканство Дев убивчим чином діє саме на представників вашого знаку. Але тим не менше жінка-Діва може стати непоганою дружиною чоловікові-Леву. Вона буде уміло вести господарство, оточить турботою, звільнить від побуту, і Льву не доведеться відволікатися на дрібниці від своїх великих справ. Якщо чоловіком буде Діва, а жінкою - Левиця, гірше. Левиця не поступиться головній ролі у відносинах, але без бою її супутник не здасться. І зброєю стане їдка критика її вчинків та недоліків. Відносини закінчаться одразу ж, адже Леви не виносять, коли їх критикують. До того ж чоловік-Діва може образити гідність Левиці своїм непримітним зовнішнім виглядом, Левиця не довірить йому супровід своїх виходів у світ. Проблеми в темпераментах теж дадуть про себе знати. Діві потрібно набагато менше чуттєвих утіх, ніж Левам. Ви навряд чи зійде в питаннях харчування, Діва, на відміну від вас, не любитель поїсти і випити. Ну і звичайно ж, витрати. Діви замучать вас пристрастю до економії, повчання, як розумно витрачати гроші. Шанси на успіх відносин з'являться в разі перетину ваших гороскопів, тобто якщо у вас в характері є хоч трохи від Діви, а в Діви від Лева. У випадку ж «чистих» типів надії мало. У будь-якому випадку Дівам доведеться упокоритися критичність, а вам - хоч зрідка прислухатися до їхніх порад. Відносини в роботі можуть скластися непогано, але тільки в поєднанні начальник-Лев - заступник-Діва.

Лев - Козеріг
      Обидва знака честолюбні, і їх взаємно привертає помітна індивідуальність один одного. Адже ви обидва цінуєте яскраві особисті якості. Козеріг може пишатися своїм супутником Левом, і, навпаки, честолюбство Льва цілком задоволено, коли він знаходиться в суспільстві Козерога. Ви обоє цінуєте постійність і чесність у відносинах. Козеріг саме з тих, хто не обдурить і не зрадить. Стриманий Козерог приємно здивований вашим життєлюбством і оптимізмом. Щоправда, його можуть дратувати ваші богемні схильності: в той час, коли він шукає усамітнення, ви приведете до дому компанію друзів. Незважаючи на реальний вік, Козерог відчуває себе старше і мудріше Лева і може глузувати з приводу бризжущей з вас невгамовної енергії. У вашій парі обидва партнери виявляють невластиві їм риси: Козерог всерйоз захоплюється Левом і укладає шлюб по любові, а Лев, який в принципі не схильний до шлюбу за розрахунком, підходить до союзу з позицій завидного розсудливості. Як правило, інтерес до представників цього знака земної приходить до Левам у зрілому віці, коли вони налаштовані на професійні досягнення і організацію своєї «матеріальної» життя і не хочуть розкидатися на любовні захоплення. В юності Лев занадто пилок, щоб зацікавитися сухуватим Козерогом. Козеріг допоможе вам зробити кар'єру, стане тією людиною, з яким ви спокійно пройдете по життю. Щоправда, ваше життя може стати надто спокійною, у цьому шлюбі вам не вистачить емоцій. Ви будете більше задоволені відносинами, якщо у вашому характері виявляться риси Діви або в характері Козерога - риси Стрільця. Прогноз для спільної роботи дещо гірше, ви навряд чи поділіть сфери впливу. Ви занадто непередбачувані для педантичного Козерога, він не дасть повною мірою проявитися вашої творчої жилці.  

   Лев - Лев
        Ви дуже подобаєтесь один одному, вогонь ваших почуттів розгориться з першої зустрічі. Ви ідеально збігається як коханці, у вас однакові темпераменти, чуттєвість, ставлення до кохання. Ви вмієте розважатися і з задоволенням проводите час як у суспільстві один одного, так і в компаніях численних друзів, на світських заходах, в театрах, на виставках. Загалом, між вами складуться настільки яскраві відносини, що вам здасться, що ви стали знаменитими кіногероями, розігруючий запаморочливий сюжет.

 І що життя перетворилося на прекрасне свято, що триватиме вічно. Але захоплюючими, прекрасними, приголомшливими ваші стосунки будуть ... тільки до весілля. Як тільки отзвенят весільні дзвони і ви опинитеся наодинці з повсякденними проблемами, свято життя закінчиться, а разом з ним згасне і вогонь вашої пристрасті. Сварки почнуться при розподілі домашніх обов'язків, адже ніхто з вас не любить займатися побутом. Левиця буде ображена вимогою прати і прибирати за царственим чоловіком, а королівське гідність Лева не винесе докорів дружини в тому, що він не ходить за покупками. Так що краще за все вам обмежитися любовним романом, а до вибору супутника життя підійти більш практично. Трапляється, що уклали шлюбний союз Леви не можуть поділити не тільки сімейні обов'язки, а й спільну житлоплощу і роз'їжджаються по різних квартирах, кожен на свою територію. В одному колективі два Льва уживуться лише в тому випадку, якщо будуть рівні по положенню і в кожного буде самостійний ділянку роботи.

   Лев - Овни
        Царствені Леви завжди приваблювали представників войовничого племені Овнів. Овнам імпонує ваша душевна щедрість, емоційна відкритість, вони не можуть не помітити того сонячного тепла, яке від вас виходить. Ви обидва - представники вогняних знаків, у вас однакові погляди на життя. Ви щирі у почуттях, поважаєте індивідуальність партнера, не станете допікати його дріб'язковими причіпками і лізти йому в душу. Суперечки і сварки у вашій парі виникають на грунті лідерства, коли постає питання, хто ж у домі головний. Овен відчуває себе першим у всьому, а ви ні на хвилину не перестаєте відчувати себе царем звірів. Але Овен не з тих, хто здається, при найменшій можливості він вступає в боротьбу. Коли він почне задиратися, ви гордо підете, не бажаючи суперечками применшувати свою гідність. Але Овен швидко остигає після сварки, а ви здатні великодушно пробачити йому напади гніву. Тим більше що вас дуже тягне до цього вибухонебезпечному некерованому суті, без нього життя позбавляється неабиякої частки яскравих фарб і переживань. Секрет ваших відносин у тому, що в особі Овна ви зустрічаєте партнера, рівного вам по силі індивідуальності. Леви з раннього дитинства відчувають себе сильніше, розумніше і взагалі «вище» всіх. І, що гріха таїти, ви звикли ставитися до оточуючих зверхньо, нікого не ставите з собою на один щабель. Овен ж здатен довести, що ви не одні такі «най-най-най». Ви будете скорені силою його характеру, хоробрістю, шляхетністю, чесністю, приголомшливим оптимізмом. Вам подобається і його дитяча безпосередність, з якою він реагує на все, що відбувається навколо. Найяскравішими ваші стосунки бувають у молодості, коли ви обидва повні вогню та ентузіазму. А несумісність виникає тільки при дуже сильному не типово ваших характерів.

   Лев - Рак
         Досить непогане та збалансоване поєднання. Представники ваших знаків утворюють міцні пари і разом ідуть по життю. Причому однаково часто зустрічаються пари, що складаються з жінок-левиця і чоловіків Раків і, навпаки, чоловіків-Львів і жінок-Раків. І в тому і в іншому випадку ви підійдете один одному. Як правило, рішення пов'язати долю з Раком Леви приймають у зрілому віці, коли приходить розуміння глибоких життєвих цінностей, бажання створити міцний сімейне вогнище. Вас підкорить вміння Рака пристосовуватися до вашим бажанням, його м'якість і поступливість. А Рак у вашій особі зустріне надійного і сильної людини, про який він мріяв. Ваше постійність в почуттях буде гарантією від розбитого серця і розчарувань, яких так боїться чутливий Рак. Ваш оптимізм необхідний цього схильному до меланхолії людині, щоб впевненіше почувати себе в житті. Ви ж будете задоволені тим, що він візьме на себе вирішення побутових проблем та організацію приватного життя: подбає про будинок, дітей, родичів. Раки прекрасні кулінари, вони вміють догодити своїм близьким і напевно будуть готувати ваші улюблені страви. Партнер цього знаку дасть вам впевненість в надійному тилу, в сімейному вогнищі, в якому завжди горить вогонь. У вас буде теплий дім, де вас люблять і чекають. А це додасть вам сил у роботі й творчості. І ви, і Рак обожнюєте дітей і будете із задоволенням займатися з ними. У таких парах подружжя не обмежуються однією дитиною, люблять відпочивати разом з дітьми, проводять з ними вихідні. Вам імпонує також уміння Рака розпоряджатися фінансами, він завжди відкладе щось «на чорний день». Адже ви любите витратити, і, коли гроші закінчаться несподівано, він порадує вас своєчасно прихованою сумою.

Лев - Риби
         Непогане поєднання. Ви обоє ставитеся до творчих натур, і це вас об'єднує. Удвох ви будете нескінченно фантазувати, підігріваючи вигадку один одного. Леви і Риби можуть дуже успішно об'єднати сили в творчій роботі. Але і в житті вам буде цікаво. Ви обоє обожнюєте дітей, не прихильники суворого виховання. Ваш будинок наповниться іграми, дитячими пустощами, в яких ви самі не забуде взяти участь. Правда, побут опиниться в деякому «загоні». Риби не фанати порядку, і в будинку швидше за все буде панувати «творчий» хаос. Вам належить узяти на себе відповідальність за ваші стосунки і за партнера, який, можливо, не дуже добре пристосований до життя. Жінка-Риба навряд чи стане дбайливим господаркам і буде в зразковому порядку містити ваш сімейне вогнище. Зате вона зуміє надихнути вас на творчі подвиги, адже ніхто краще за неї не може пробудити найглибші пласти уяви. Вам буде легше розгадати таємничу душу представників цього водяного знака, якщо у вашому характері виявляться риси Рака. Тоді між вами встановиться тонке взаєморозуміння, душевна прихильність. Ви, звичайно, будете домінувати у відносинах, але в пориві владолюбства НЕ Перегніть палицю: Риби дуже ранимі. Ви поважаєте сильних людей і з часом можете втратити інтерес до Риб, не виявивши в них сильної волі і характеру. На відміну від вас, впевненого і що вміє, як втілити свої бажання в життя, ваш партнер часто не знає, чого хоче, не вміє наполягти на своєму.

 Повністю покладаючись на долю, він навіть не стане боротися за своє щастя. Не дивуйтеся, якщо Риби вам здадуться дивними, адже вони дійсно самі складні і незвичайні люди з усіх зодіакальних типів. І якщо доля звела вас на життєвій дорозі, постарайтеся навчитися у них мудрості і філософського відношенню до себе.

Лев - Скорпіон
        Дивні, важкі, конфліктні відносини. Представників ваших знаків тягне один до одного з такою силою, з якою притягуються для боротьби несумісні суперечності. Ви різні, як світло і темрява, як день і ніч. Ваші кармічні програми несумісні - Леви орієнтовані на творчість і творення, а Скорпіони на боротьбу і руйнування. Ви схожі силою особистості і постійністю в симпатіях, вмієте надовго зберігати відносини. Але в даному випадку це якість обіцяє стійкість протиборства, яке затягнеться на довгі роки, а може бути, і на все життя. Ви обидва любите домінувати, але спроби підім'яти партнера під себе нікому з вас не вдадуться. Левиці подобається, як владний Скорпіон вміло управляє іншими. Вона щиро вважає, що для неї, єдиною і неповторною, він зробить виняток, ставши захопленим залицяльників. А Скорпіон впевнений, що це вона поповнить ряди його пристрасних прихильниць ... Скорпіону мало фізичної близькості, йому треба знати ваші бажання і помисли. Але ... тільки для того, щоб ненав'язливо керувати вами ... Але Леви зроблені не з того тіста і не дозволять собою маніпулювати. Якщо у вашому гороскопі немає якостей емоційно сприйнятливою Рака, то психологічні маневри Скорпіона припадуть не за адресою. Сильний темперамент обох обіцяє цікаве спілкування в спальні, але повного взаєморозуміння не вийде. Чи не знайшовши психологічного володіння вами, Скорпіон не отримає і справжнього задоволення від інтимного спілкування. Незадоволеність ж приведе до того, що він постарається вас зачепити, вразити, стане навмисне робити гидоти. У результаті ви від нього відвернеться, ваша щирість і відкритість ображені. Краще, якщо чоловіком у вашій парі буде Лев, а жінкою - Скорпіон. Жінка-Скорпіон більш гнучка в психологічному плані, ніж відверто налаштований на домінування людина цього знаку.  

Лев - Стрілець
        Дуже непогана пара. Особливо у поєднанні Лев-чоловік - Стрілець-жінка. Ви схожі темпераментом, поглядами на життя, інтересами, відкритістю, з якою ставитеся до нового, вогняними почуттями, які не згасають до похилих років. Вам дуже подобається гумор Стрільців, вміння у всіх життєвих ситуаціях триматися на плаву. Вас ріднить приголомшливий оптимізм, у будь-якому віці ви дивитеся в майбутнє як в повний пригод і приємних несподіванок світ. Схожі і ваші професійні інтереси, до того ж ви обидва займаєте непогані посади, так що «нерівний шлюб» вам не загрожує. Леви процвітають у творчих професіях, а Стрільці - в світі освіти, ідеології, політики. Між вами складуться дуже цікаві духовні відносини. Ви обидва не любите займатися побутом і не будете докучати один одному причіпками з організації господарства. Процвітаючі Лев і Стрілець не пошкодують грошей на послуги домробітниці та звільнять себе від побутової рутини. У вашому будинку багато книг, ви серйозно ставитеся до виховання і, головне, до освіти дітей. До того ж ви обожнюєте подорожувати і отримуєте задоволення від поїздок вдвох. Коли ви разом, вам не буває нудно, весь світ відкривається назустріч вам. Стрілець, як ніхто інший, надихає вас не просто на пригоди, а й на духовні пошуки. А ви викликаєте у партнері таке сильне почуття любові й поваги, на яке тільки здатний цей звичайно не дуже постійний в симпатіях людей. Все життя ви будете для нього непохитним авторитетом. Ваша пара - рідкісний випадок серед представників вогненних знаків (а ви обоє до них ставитеся), коли партнери люблять не тільки себе, вимагаючи уваги до власної персони, а щиро захоплені один одним і серйозно поділяють духовні інтереси кохану людину.  

Лев - Тілець 
        Дуже непростий, хоча і дуже поширений союз. Ви помітні, гарні собою і відразу привернете увагу чуттєвого Тільця. Ви обоє цінуєте якість речей і «якість життя», знаєтеся на цінності предметів, обожнюєте розкіш. Загалом, естетичні погляди у вас сходяться, і ви напевно зрозумієте один одного в питаннях, як обставити будинок і накрити стіл. Розбіжності почнуться, коли мова зайде про те, скільки запросити гостей. Вам потрібна публіка, ви відпочиваєте душею серед людей. І зовсім не проти покликати на вечірку півміста ... Але ця ідея призведе Тільця в жах. Одна з головних ваших проблем - питання, як витрачати гроші. У вашій родині буде йти постійна війна за бюджет. Заробляти ви обидва вмієте, але Тілець  впевнений, що гроші потрібно збирати, а не розбазарювати. Ваша манера їх витрачати здається йому триньканням, він весь час буде підраховувати збитки від розважальних заходів, які ви влаштовуєте, від витрат на вбрання, купувати які, з його точки зору, зовсім необов'язково. Ви ж вважаєте, що жити, не роблячи собі подарунків, дуже нудно. Ще одна проблема - ревнощі вашого обранця. Вам потрібні захоплені погляди оточуючих, а Тілець  хотів би, щоб ваша краса дісталася йому одному ... Не дивуйтеся, якщо після вечірки, де ви будете мати успіх, Тілець  надується і не захоче з вами розмовляти ... Відносини в роботі складуться непогано, якщо Лев буде займатися рекламною частиною і зв'язками з громадськістю, а Тілець  зосередить у своїх руках фінанси.

Лев - Ваги
         З партнером знаку Ваги ви можете скласти ідеальну пару. Особливо підходять один одному чоловік-Лев і жінка-Терези. З такою партнеркою Льву гарантована красива, весела, святкова життя. В особі Терезів ви знайдете відданого коханого, який буде обожнювати вас все життя. Адже вам саме це потрібно, правда? Зізнайтеся, адже ніщо так не гріє ваше серце, як вправні компліменти, гарні залицяння і вміння любити, а всім цим Ваги володіють досконало. Ваше самолюбство буде повністю задоволено, адже Ваги дуже привабливі, і відтепер ви вдвох будете красуватися на всіляких світських заходах.

 Вашу пару не можна не помітити - ви буквально світиться від щастя. Красива пара Лев - Ваги зазвичай стає центром світського життя скрізь, навіть у власному мікрорайоні. Ви з задоволенням приймаєте гостей, обожнюєте влаштовувати свята і вечірки, на які збираються ваші численні друзі і знайомі. Мабуть, єдиним недоліком вашого союзу стане те, що гроші будуть зникати з ваших гаманців швидше, ніж туди потрапляти, адже ви обидва любите витрачати. Але з ким ще ви отримаєте таке задоволення, роблячи покупки?! А хто краще Терезів зможе робити подарунки вам? Вони зуміють точно врахувати ваш смак, пристрасті і навіть настрій. Поєднання жінка-Лев - чоловік-Терези дещо гірше: Левиця занадто владна жінка для делікатного і ввічливість ловеласа-Терези. До того ж цьому не дуже практичному чоловікові буде важко утримувати свою вимогливу супутницю. Правда, Левиця і сама може забезпечити сім'ю, але тоді вона навряд чи стане рахуватися з думкою свого чарівного коханого.

Лев - Водолій
         З партнером знаку Водолія ви досить часто стикаєтеся по життю. І, незважаючи на сильні взаємні відмінності, не так вже й рідко опиняєтеся разом. Енергетична природа ваших знаків - вогонь і повітря - не суперечить одне одному, але ваші знаки знаходяться на різних полюсах астрологічного кола, один навпроти іншого. Тому, нескінченно пізнаючи у партнері свою протилежність, ви не зможете його до кінця зрозуміти і прийняти. Вас об'єднує захопленість, ви обидва ставитеся до спрямованим, творчим людям. Ви переповнені творчими задумами, а Водолій - фантастичними ідеями. Вам цікаво з цим непередбачуваним людиною. І трапляється, що, спілкуючись із ним, ви забуваєте про свій статус царя звірів ... І все ж Водолій дуже дратує вас. Цей дивак, у якого, як вам іноді здається, просто не «всі вдома», зовсім не збирається визнавати ваш королівський статус. Його іронічні зауваження на вашу адресу можуть викликати сильну образу і обурення. Він ніколи не захопиться вами настільки, щоб ви були задоволені відносинами. Його серце не займе любов до єдиного і неповторного, яким хочете стати ви. Навіть якщо він простий водій вантажівки, він думає про перебудову світу більше, ніж про вас, про себе і ваших відносинах. Найбільше Водолія хвилюють загальнолюдські проблеми, а до частковостей у вигляді чиїхось почуттів чи амбіцій йому немає справи. Вас навряд чи влаштує чуттєва складова ваших відносин: Водолії не відносяться до людей з сильним сексуальним темпераментом. Час в спальні вони присвятять не секс, а розмов. Відносини у вашій парі будуть більш успішними, якщо ви навчитеся у партнера вільному погляду на речі, дружбу і повазі, рівноправним відносинам з людьми, будете стримувати своє властолюбство

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!