Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розТерези
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Об'яви

Будівництво
Недвижимість
Устаткування
Товари та послуги
Техніка и автомобілі
Економіка та фінанси
Медицина та здоров'я
Комп'ютери і Інтернет
Відпочинок і розТерези
Мода и красота
Просто цікаво

Гороскопи - сумісність знаків.

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрілець Козеріг Скорпіон Водолій Риби

    Рак - Близнюки
               З партнером знаку Рака вас розділяє занадто багато, а об'єднує занадто мало. Хоча союз ваших знаків все ж таки зустрічається, але відбувається це, як правило, тільки у випадку, якщо у ваших гороскопах є спільні риси. Тобто у вас - риси Рака, а у Рака - риси Близнюків. Це відбувається не так уже й рідко, адже ви - сусіди по Зодіаку. Якщо пересікань немає, то ваші шанси практично рівні нулю. Ви рухливі, легкі на підйом, не засиджується в будинку. А Рака, навпаки, з дому не виженеш, будь-якому часопроведенню він віддає перевагу перебуванню в рідних стінах. Ви не витримаєте такого ув'язнення, жити без спілкування ви не можете. Ви дуже далекі від цінностей, з якими консервативний Рак йде по життю, і не зможете стати тим надійним супутником, якого він наполегливо шукає. Його спроби виховати в вас хазяйновитість і домовитість закінчаться дуже плачевно. Ви не зміните свій спосіб життя: ночами будете просиджувати за комп'ютером, ігноруючи подружню спальню, а вдень - носитися по своїх справах, ігноруючи купівлі та магазини. Раку б хотілося сімейних обідів, а ви віддаєте перевагу перекусити з приятелями. Вам байдужі родичі, та й турботи про дітей ви б переклали на кого-небудь іншого. І, найжахливіше, ви зовсім не здатні оцінити прихильність і турботу. Якщо Рак все ж витерпить такий стан речей, то вам буде заготовлена в цьому союзі роль непутящої дитини, якого терплячий батько відчайдушно намагається виховати і нагодувати. Краще за все вам об'єднати свої сили в бізнесі, тут ваша пара може домогтися багато чого. Ваша рухливість і комунікабельність, помножена на практичність та інтуїцію Рака, дасть непогані результати.

  Рак - Діва
      Непогане поєднання характерів. Вас ріднить любов до будинку і традиційного укладу життя, ви обидва хочете укласти союз на все життя, не прихильники розлучень. Тому при зустрічі ви швидко відчуєте взаємний інтерес. Не дивуйтеся, якщо Діва не відразу покаже вам своє зацікавлення. Діви обережні у вчинках і, перш ніж зважитися на що-небудь, ретельно обміркують і зважать це з усіх боків. Але ж ви теж не любите підганяти події і з розумінням поставитеся до цієї особливості його характеру. І можна сподіватися, що Діва скоро прийде до висновку, що ви для нього цілком гідна пара. Ви теж так вирішите і матимете рацію, але тільки якщо врахуєте одну особливість його характеру. На відміну від вас, людини емоційної, Діва в усьому дотримується логіки й розрахунку. Діву не можна назвати чутливими, вони не люблять показувати свої емоції. І часто ховають почуття під маскою критики чи іронії. Діва багато говорить, весь час намагаючись щось вам пояснити і розтлумачити. Ви ж не розумієте, навіщо так багато слів, коли все можна розповісти одним поглядом. Замість вправ у дотепності ви хотіли б разом помилуватися заходом ... Але ось до цього ваш знайомий може виявитися байдужим, він не прихильник сентиментальних сюжетів. Можливо, іноді він буде їдко глузувати над вами за надмірну чутливість. Безцеремонність критичних зауважень Діви може глибоко поранити вас, ви серйозно образитеся. Але треба сподіватися, що проблема його критичності і вашої образливісті не стане нерозв'язною. Адже ви обидва любите і вмієте піклуватися про партнера. А також про будинок, дітей, про все, що вас оточує. Якщо один з вас втомиться або засмутиться, другий справами, а не словами доведе свою прихильність і любов.

Рак - Козеріг
        Вашу пару часто називають союзом старого з немовлям, в якому ви виконуєте роль немовляти, а ваш партнер Козерог - роль навченого роками старця. Дійсно, ви до сивого волосся зберігаєте безпосередність сприйняття, час не владний над вашими емоціями. А Козероги з дитинства виглядають дорослими. У будь-якому віці вони здивують вас строгістю і педантизмом. Хоча стихії ваших знаків - вода і земля - не суперечать один одному, але знаки знаходяться на різних полюсах астрологічного кола, один навпроти іншого. Тому, пізнаючи одне в одному свою протилежність, ви не зможете один одного до кінця зрозуміти і прийняти. І все ж ваша пара зустрічається досить часто. Ви схожі постійністю, серйозними намірами щодо шлюбу та сім'ї. Як і ви, Козероги віддані близьким, у них дуже сильне почуття обов'язку. Вам обом потрібна стабільне життя, і ви хочете пройти по життю з єдиним супутником. Але ... ви чутливі, а Козеріг замкнутий і сухуватий. Він не дасть вам емоційної теплоти, без якої ви не уявляєте близьких відносин. Його дратує ваша сентиментальність, нестерпна ваша неорганізованість в побуті. Козерогові потрібно усамітнення, яке ви будете постійно порушувати. Він завжди зайнятий, робота - головне в його житті. А вам важливіше особисті справи, і ви будете дорікати Козерога в тому, що кар'єра йому важливіше любові ... Що ж, це правда, прийміть це як належне. Пам'ятайте, що задоволений роботою Козерог стає добрішим і веселіше, може дозволити собі розслабитися, приділити час близьким. Відносини будуть краще, якщо жінка-Рак зустрінеться з чоловіком-Козерогом. Вона візьме на себе побут, дозволивши йому займатися кар'єрою. Але й пари «навпаки» теж не рідкість. М'якого чоловіка-Рака приваблює сильна жінка-Козеріг. У ній він бачить риси матері, нехай навіть суворої, але яка буде дбати про нього все життя ... Відносини в роботі у представників ваших знаків, як правило, не складаються. Козеріг - ідеальний адміністратор, який не спрацюється з неорганізованим Раком.  

   Рак - Лев
        Досить непогане та збалансоване поєднання. Ваші знаки часто утворюють міцні пари і разом ідуть по життю. Причому однаково часто зустрічаються пари, в які входять жінки-Раки і чоловіки-Леви і, навпаки, чоловіки-Раки і жінки-Леви. І в тому і в іншому випадку ви підійдете один одному. Льва підкорить ваше вміння пристосовуватися до його бажаннь, ваша м'якість і поступливість. Лев, мабуть, єдиний із знаків вогню, який вам підходить. Він, на відміну від інших вогненних знаків, постійний в симпатіях, на нього ви зможете розраховувати і покладатися у житті. Вам подобається його сила й оптимізм, впевненість у собі. У союзі з ним ви будете позбавлені від необхідності вирішувати серйозні життєві проблеми і зможете повністю присвятити себе приватному життю вашої родини. Лев, у свою чергу, із задоволенням довірить вам організацію домашнього вогнища. Льву імпонує ваше вміння розпоряджатися фінансами, адже ви завжди відкладете щось «на чорний день». Лев - відомий любитель витрачати гроші, і, коли вони в черговий раз «несподівано» закінчаться, ви порадуєте його вчасно прихованою сумою. Але не намагайтеся обмежити Лева у витратах, це марно. А якщо будете надто наполегливо закликати до економії, він може і гримнути на вас, він не любить, коли його вчать жити. Обґрунтуйте свою економність турботою про дітей, цей аргумент справить на нього враження. Він, як і ви, дуже любить дітей і у вільний час буде із задоволенням займатися з ними.  

   Рак - Овен
       Традиційно непрості відносини. Активне чоловіче начало Овнів стикається з пасивною «жіночою» природою вашого знаку. Вам потрібно багато чого від коханої людини, ви хотіли б, щоб він належав вам тілом і душею, і так само повністю ви готові віддаватися самі. Овен розцінить це як прояв власницьких почуттів, вирішить, що ви хочете прив'язати його до дому і сім'ї, не залишивши ні краплі волі. Вас приваблює цей енергійний чоловік, який не боїться один на один зустрітися з труднощами. Але, ніде правди діти, ви дійсно хочете, щоб він виконував в житті тільки ті ролі, які подобаються вам. Тобто став би надійним і домашнім, старанно дбав про вас, про дітей і всіх домочадців. Але, на жаль, «одомашнити» «дикого», тобто типового, Овна вам не вдасться, як це ще не вдавалося нікому.

 Овен іноді буде користуватися вашими материнськими нахилами, поблажливо дозволяючи про себе дбати. Особливо коли втомиться від свого бурхливого життя. Але потім він швидше за все зникне, залишивши вас одного в затишній квартирі. Ще один мінус у ваших відносинах: вам потрібний емоційний зв'язок з партнером, але спроби влізти до Овнів в душу не увінчаються успіхом. Він залишиться таким же грубуватим і «непробивним», яким і був до знайомства з вами. До того ж м'який, чутливий Рак навряд чи буде користуватися в Овна справжнім авторитетом. Жінки-Овни нерідко відмовляються визнавати чоловіків-Раків за представників сильної статі і щосили командують ними, а чоловіки-Овни не вважаються зі своїми дружинами-раками. Союз можливий лише за сильної не типовості представників обох знаків. Краще всього, якщо в характері Овна виявляться сильно виражені риси Риб або Тельця.

Рак - Риби
        Що й казати, вас дуже тягне одне до одного. З першої зустрічі ви обидва опинитеся захопленими хвилею почуттів. Кохання у вашій парі виникає з першого погляду, з першої зустрічі. Повітря наче наповнюється невидимими сторонньому оку, але ясно відчутними вами флюїдами, які дозволяють вам спілкуватися без слів. У суспільстві партнера, народженого під знаком Риб, ви по-справжньому розслабляєтеся і відпочиваєте душею. Саме йому ви можете розповісти про найпотаємніше, не боячись бути незрозумілим або відкинутим. Його приголомшлива сприйнятливість захоплює вас, він переживає такі нюанси почуттів, стільки відтінків емоцій! Він буде співпереживати і вашими радістю і сумом, заспокоїть, розрадить, зрозуміє. Ви відповісте тим же: щоб він не відчував себе самотнім, оточите материнською турботою, на яку здатні тільки ви. Ви обоє розчинитесь у вашій любові, і вона буде справді безмежною. Але, незважаючи на повну психологічну та психічну сумісність, ви рідко утворюєте шлюбні пари. Далі ніжної романтичної історії справа, як правило, не заходить. І ви, і ваш партнер знаку Риб для спільного життя інстинктивно шукають більш сильну людини, на яку можна покластися в повному тривог, непередбачуваному світі. Наприклад, того, хто міг би взяти на себе матеріальне забезпечення сім'ї та виховання дітей. Ви ж обидва ранимі і вразливі, побоюєтесь труднощів і не впевнені, що навіть ваших «об'єднаних» сил вистачить, щоб з ними впоратися. Але, як би не склалася ваша подальше життя, ви збережете теплі спогади і ніжну прихильність один до одного ..

Рак - Скорпіон
        З вас вийде відмінна пара! Ця людина випромінює стільки магнетизму, що вам перед цим не встояти. Ваша енергетична природа схожа, ви обидва належите до знаків води. Скорпіон такий же емоційний, як і ви, тільки більш пристрасний, непередбачуваний, одержимий ... Вас зачаровує його сила, а в вас Скорпіон бачить людину, здатну зрозуміти його неспокійну душу, щиро розділити його життя. Ви станете для нього віддушиною, надійним тилом, ваш союз буде союзом на все життя. Відчувши вашу незахищеність, він візьме відповідальність за відносини на себе. Ви ж хотіли зустріти людину, яка б дбала і захищала вас? Скорпіон - саме з таких. У відповідь йому потрібна вірність і відданість, вміння «розчинитися» в любові, а на це здатні саме ви. Щоб надовго зберегти інтерес до партнера, Скорпіону потрібні нові враження, але у вашій загадковій душі він буде черпати їх нескінченно. Ваші глибокі емоції, мінливі настрої дають і йому їжу для почуттів. Між вами відразу виникне і не зникне вже ніколи міцний емоційний зв'язок. Ви вступите в обмін тонкими енергіями, помітний лише вам удвох, але зв'яже вас сильніше яскравих пристрастей або незвичних обставин. У вас різні темпераменти, але схожа чуттєвість, тому ви зможете пристосуватися до жагучого Скорпіона, адже ви вмієте підлаштовуватися під бажання партнера. Скорпіону не доведеться вас ревнувати, він упевнений у вашій відданості. А по-справжньому любити він може тільки тих, хто йому щиро відданий. Так що порада вам і любов. З вас вийдуть не тільки чудові коханці, але й прекрасна подружня пара.

Рак - Стрілець
       Відносини дуже нестійкі, надія на більш тривалі контакти є лише за сильної не типовості ваших гороскопів. Якщо хочете, щоб вами зацікавився Стрілець, поцікавтеся вашим особистим гороскопом, у ньому неодмінно повинні бути риси Лева. Стрілець - представник вогняного знаку, а вони не дуже добре сходяться зі знаками води. Стрілець вперто не помічає ваших наполегливих зусиль створити в будинку тепло і затишок, він взагалі рідко буває вдома. Ви серйозно ставитеся до любові, а для Стрільця це весела пригода, за якою послідує безліч таких же. Але, незважаючи на це, вас приваблюють його великодушність і оптимізм, широта натури, добродушна поблажливість, з якою він прощає людям їх недоліки. Він і вас прийме таким, який ви є, але нічого не стане обіцяти щодо спільного майбутнього. Адже його плани стосуються громадських справ, а про особисті він думає мало. Зазвичай Раки самі намагаються «женити» на собі волелюбних Стрільців, сподіваючись, що після весілля вони зупиняться. Не останню роль у такому виборі відіграє те, що Стрільці, як правило, добре влаштовані в житті, мають непогані посади і заробітки. А головне - авторитет в очах оточуючих, який необхідний, як ви вважаєте, для гідного виховання дітей. Якщо ви все-таки зійдетеся на життєвій дорозі, всі господарські турботи ляжуть на вас. Жінка-Рак легше перенесе такий стан речей. Вона може навіть змиритися з постійною відсутністю чоловіка вдома, якщо він візьме участь у вихованні дітей, наприклад займеться їх пристроєм в гарну школу, подбає про вступ до інституту і так далі.

Рак - Телець
     Ідеальна пара. Дуже пощастить жінкам-Ракам, якщо вони зустрінуть чоловіка Тільця. Але і звичайно, чоловіки-Раки теж не пошкодують, якщо познайомляться з жінкою-Тільцем. Коли зустрічаються представники ваших знаків, вони вже не розлучаються. Ви не втомитеся відкривати в Тільці все нові і нові чесноти і зрозумієте, що нарешті зустріли того, кого так довго шукали.

 У вас однакові смаки і погляди на життя, ви обидва мрієте про стабільних відносини та сталий шлюбі, про заможний  дім, повного дітей, хочете на все життя зберегти прихильність до близької людини. Ви знайдете в Тільці любов, надійність і сталість, поспішайте першим відкрити своє серце. В результаті ваші емоційні претензії один до одного залишаться незадоволеними. Не встигнете озирнутися, як ваш характер зміниться не в кращу сторону: ви обоє станете буркотливими і примхливими, будете «хором» скаржитися на долю. Зрештою почнете уникати один одного, щоб захиститися від неприємних новин. До того ж ви обидва потайливі, не поспішайте ділитися радощами. Самотність удвох серед образ і нерозуміння - ось невтішний прогноз ваших відносин. Для дружби вам не вистачає відкритості і оптимізму, а для кохання - впевненості та вміння показувати свої почуття. Робота в одному колективі теж часто не вдається, адже кожен з вас думає тільки про свої справи ...

Рак - Терези
        Складні відносини. Вдалим союз буде тільки у випадку не типовості ваших гороскопів. У характері Терезів повинні бути риси Скорпіона, а в характері Рака риси Близнюків або Лева. Представники ваших знаків здатні об'єднати свої долі, але чи варто це робити? Особливо якщо вони типові Раки і Терези. Ви обоє залежні від партнера, несамостійні. Спочатку це приверне вас один до одного: ви відчуєте, що Терези не з тих, чия любов до свободи і непомірний егоїзм змусять вас страждати. Терези схожі на вас мирним вдачею, бажанням розділити життя кохану людину. Вони тонкі й чутливі. Спочатку вам сподобається бути разом, але потім різниця в енергетичній природі ваших знаків дасть про себе знати. Рак - знак води, тобто людина емоційна,  не завжди справляється зі своїми почуттями. А Терези - знак повітря, їхні почуття легкі і досить поверхневі. Терези швидко втомляться від перепадів ваших емоцій. До того ж знак Рака управляє приватним життям людини, а Терези - його суспільним життям, і виходить, що ваші кармічні програми несумісні. Ви орієнтовані на будинок і родину, на вузьке коло домочадців. А Терези не можуть прожити без «суспільства», вдома їм занадто тісно. Вони не захочуть поховати себе в чотирьох стінах, надриваючись на прання та прибирання. Терези зажадають, щоб ви супроводжували їх на виставки, в театри, та й просто в гості до численних знайомим. Ви втомитеся від людей, відчуєте брак у Терези до себе. Найнеприємніше, що ви обидва не ставитеся до тих, хто здатний на рішучі вчинки. І, зрозумівши, що зробили помилку, зв'язавши свої долі, не знайдете сил розлучитися. Так і буде продовжуватися безрадісна життя, поки не втрутиться хтось третій і не відведе одного партнера від іншого ...  

Рак - Водолій
        Надії на те, що відносини з цим партнером вас влаштують, дуже мало. Ви прагнете до стабільності, а Водолій біжить від рутини як від чуми. Він не буде приділяти уТерези дому і сім'ї, для нього нічого не значать священні для вас узи спорідненості. Та й шлюбні узи теж. Хоча непередбачувані Водолії можуть скороспішної, несподівано для самих себе вступити в шлюб, в тому числі і з вами, але це не означає, що він буде тривалим. Розлучаються вони так само стрімко, як одружуються. Ви і оком не встигнете моргнути, як він зникне з вашого життя. Спроби прив'язати його до дому і сім'ї заздалегідь приречені на провал. Водолій тільки змусить вас страждати від неподілених почуттів і невисловлених образ. У вас різне ставлення до любові, сексу, різні темпераменти. Чуттєвий Рак буде незадоволений холодністю Водолія, якому потрібно набагато менше любовних утіх і не потрібна емоційна близькість із партнером. Людинолюбний Водолій любить всіх людей, але не конкретного, що потребує турботи, піклування та ласки людини, яка живе поруч з ним. І тим більше такого, який намагається його прив'язати до своїх «маленьких» проблем і радощів. А адже вам так потрібна його прихильність і турбота ... Що й казати, в цьому союзі ви приречені на самотність. Але, незважаючи на те що інтуїція дозволяє Ракам передчувати такий розвиток подій, їх чомусь тягне до Водоліям, як метеликів до вогню. Навіть розбивши своє серце і виплакавши море сліз, Раки продовжують сподіватися на щасливий, як у казці, фінал відносин. Більш-менш перспективними відносини будуть у разі, якщо в характері Водолія виявляться риси Риб або в вашому - риси Близнюків. Тоді ви зможете краще зрозуміти один одного.

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!