Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Об'яви

Будівництво
Недвижимість
Устаткування
Товари та послуги
Техніка и автомобілі
Економіка та фінанси
Медицина та здоров'я
Комп'ютери і Інтернет
Відпочинок і розваги
Мода и красота
Просто цікаво

Гороскопи - сумісність знаків.

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрілець Козеріг Скорпіон Водолій Риби

   Тілець - Близнюки
      Партнер зі знака Близнюків своїм життям і своєю поведінкою руйнує все те, що для вас так важливо. Він не надає значення власності, для нього не важливі життєва стабільність і стійкі прихильності. Він постійно в русі і постійно віддаляється від вас, а ви здивовано дивиться йому вслід. Несерйозне ставлення до значимих для вас речей здатне на корені убити інтерес до партнера цього знака, і навіть ваше нескінченне терпіння не допоможе винести його суспільство. Близнюки нехтують усіма побутовими обов'язками, і навіть самому наполегливому Тільцю не вдасться змусити чоловіка-Близнюка вішати на кухні полки або лагодити автомобіль, а дружину-Близнюка прати сорочки і латати шкарпетки. З вашої точки зору, ці дивні люди ведуть цілком безглузде життя, проводячи час у компаніях, готелях, розриваючись між багатьма роботами і при цьому так мало заробляючи. До того ж Близнюкам не важлива і фізична близькість, у них на думці лише легкий флірт, і це остаточно виводить вас із себе. Загалом, ви абсолютно не підходите один одному для довгого і щасливого життя. Єдино, де ви могли б знайти взаємодоповнення, - це сфера бізнесу і торгівлі. Близнюки можуть стати чудовими посередниками у ваших справах або ж підказати чимало оригінальних ідей для розвитку вашого підприємства.  

  Тілець - Діва
      Це поєднання (хоча в ньому сходяться два представники стихії землі, тобто люди багато в чому схожі) зустрічається все ж не так уже й часто. Діва приємно вразить вас прагненням до порядку і чистоти, умінням берегти речі та доглядати за будинком, ви будете в захваті від того, як ця рухома людина не втомлюється робити прибирання і щодня розставляти по місцях дрібні дрібнички. Здавалося б, повна ідилія? Не зовсім. Не на все ви дивитеся однаково. Наприклад, вас може розчарувати ставлення Діви до любові і сексу, ви не знайдете в партнері тієї чуттєвості і сексуальності, якою володієте самі. Так само холодно Діва відноситься і до інших важливих для вас задоволень, наприклад не розділяє ваших гастрономічних пристрастей. І напевно покритикує за надмірне, з її точки зору, захоплення їжею і питвом. Діва захоче перевиховати вас, посадивши на дієту, змушуючи робити зарядку і читати книжки по лікувальному голодуванню. Швидше за все ви дуже швидко припиніите ці експерименти. І не виключено, що все подальше життя будете харчуватися окремо ... Економність Діви подобається вам, але не до такої ж міри! Ви впевнені, що скупий платить двічі, і не «розоряється» на дешеве взуття або одяг, вважаючи за краще якісні і довготривалі покупки. Діва ж стане кожного сезону оновлювати свій гардероб дешевими речами з розпродажів. Так що думайте самі. Оптимальне поєднання - це коли представники ваших знаків пов'язані діловими відносинами. Тут кращого партнера, ніж Діва, вам не знайти. А спільний побут може бути затьмарений безліччю дрібних непорозумінь.

Тілець - Козеріг
     Одне з кращих поєднань для Тільця. Вас приваблює сила і впевненість Козерога, ви високо цінуєте його вміння працювати і з гідністю підніматися по сходах життя. Ваша чуттєвість пробуджує його прихований, але сильний темперамент, і ви забуваєте про все на світі в обіймах один одного. Вам подобається його серйозне ставлення до життя, прагнення до сталості і стійких відносин. Ви схожі прагненням до стабільності, не схильні плутати серйозні відносини з дрібними інтрижками. Можна впевнено припустити, що союз, який ви укладете з партнером Козерогом, буде союзом «на все життя». Козерогові дуже імпонує ваше вміння заробляти гроші і цінувати матеріальні блага. З вашою допомогою він з задоволенням буде відкривати радісний бік буття. Суворий світ Козерога пофарбований у чорно-білі тони, і він з вдячністю порине в ваш кольоровий, повний радісних кольорів світ. А вас тішить його націленість на висоти кар'єри, вміння не лише заробляти гроші, але й займати гідне становище в суспільстві. Разом ви створите міцний, заможний, респектабельний будинок, обставлений багато і з високим смаком. Козеріг - однолюб, що теж дуже імпонує вам. Йому й на думку не прийде подивитися на кого не будь іншого, коли в житті є такий скарб, як ви. Діти бувають у такому союзі гордістю сім'ї, а подружжя живуть довго і щасливо.  

   Тілець - Лев
      Дуже непростий, хоча і дуже поширений союз. Ваш партнер Лев помітний і хороший собою, та й ви самі не підкачали із зовнішністю і швидко помітите один одного. Ви обоє цінуєте якість речей і «якість життя», знаєтеся на цінності предметів, обожнюєте розкіш. Загалом, естетичні погляди у вас сходяться, і ви напевно зрозумієте один одного в питаннях, як обставити будинок і накрити стіл. Розбіжності почнуться, коли мова зайде про те, скільки запросити гостей. Леву потрібна публіка, і він не проти покликати на вечірку півміста. Зрозуміло, що ця ідея приведе вас в жах. Ви зовсім не схильні закочувати банкет на весь світ і годувати чужих людей. Лев обізве вас скупердяєм і піде веселитися на бік, де знайде спосіб пригостити велику компанію. Отже, одна з головних ваших проблем - це питання, як витрачати гроші. Леви не без підстави здаються вам пихатими марнотратами. Вони легко дають у борг малознайомим людям і годують натовп гостей, за допомогою таких «королівських» витрат доводячи свою могутність. Жінки-Левиці витрачають величезні гроші на наряди, доводячи чоловіків-Тельців до несамовитості. Ще одна проблема - ваша ревнощі, на яку  Лев вас провокує прагненням красуватися скрізь, де б він не виявився. Не переживайте, адже Лев не збирається змінювати вам, він, так само як і ви, дуже постійний в своїх симпатіях. А прагнення демонструвати себе перед захопленою публікою - це всього лише театр, гра, без якої він жити не може.

   Тілець - Овен
      Непрості відносини, адже в цій парі стикається ваш завзятий і врівноважений характер з неприборканою натурою Овна, найяскравіший представник вогненних знаків. Ви не любитель змін і екстремальних обставин, а навколо Овна відбувається величезна кількість подій в одиницю часу.

 Ви навряд чи зможете втриматися на плаву в бурхливому потоці його життя і спробуєте ізолювати Овна від його непередбачуваних обставин. І запропонуєте йому натомість свободи життя, повну забезпеченість, спокій і комфорт. Ви напевно захочете переробити Овна на свій лад, виховуючи в дусі помірності і здорового глузду. Але що з цього вийде? Швидше за все нічого. Переробити Овна вам не вдасться. Ви дуже різні: ви несете в будинок, а Овен тягне з дому, вас шокує його поводження з фінансами, приводить в жах пристрасть до пригод. Овен може викликати у вас спалах неприборканої ревнощі, адже він не проти пофліртувати з іншими і не терпить над собою ніякого контролю. Вас може об'єднати секс, вам подобається темперамент Овна, а йому - ваша величезна чуттєвість. Але, незважаючи на взаємне сексуальний потяг, вам складно побудувати спільне життя. Міцний союз можливий тільки при взаємності ваших гороскопів. Тобто якщо у вашому характері будуть риси Овна, а в гороскопі Овна - риси Тільця.

   Тілець - Рак
      Ідеальна пара, особливо якщо Тілець в цьому поєднанні чоловік, а Рак жінка. Коли зустрічаються представники ваших знаків, вони вже не розлучаються. Ви не втомитеся відкривати в Раку все нові і нові чесноти і зрозумієте, що нарешті зустріли того, кого так довго шукали. У вас однакові пристрасті і погляди на життя, ви обидва мрієте про стабільні відносини і тривалий шлюбі, про багатство у домі, повному дітей, хочете на все життя зберегти прихильність до близької людини. Ви знайдете в Раку любов, турботу і сталість, а Рак у вашій особі зустріне людину, на яку можна покластися, адже він хоче відчувати себе з партнером як за кам'яною стіною. У такому союзі буває багато дітей, подружжя досягають гарного життєвого рівня, успішно примножуючи початковий стан. У вашому будинку затишно і тепло, ви не любите міняти звички і з задоволенням примножкєте сімейні традиції. Ви обоє створені для мирного і щасливого життя, цінуєте радості буття і чуттєву сторону шлюбу. Єдиний мінус - це те, що ви обоє погано переносите екстремальні обставини та, коли почнуться проблеми, можете буквально захворіти на ґрунті неприємностей. Пам'ятайте, що в цьому союзі ви повинні стати опорою своєму Раку, а не навпаки. Хоча ви так само ненавидите стреси, але ви витриваліші і перенесете неприємності краще, ніж чутливий Рак, якого вони можуть по-справжньому вибити з колії.  

Тілець - Риби
    Непросте поєднання, хоча і не таке вже й неможливе. Не можна сказати, що ви несумісні, тим не менше вам важко по-справжньому, до кінця зрозуміти один одного. Ви обидва любите і цінуєте прекрасне, теплоту людських відносин, хотіли б мати затишний будинок з безліччю дітей. Тільки ... ви живете в різних вимірах. Ви - в матеріальному, стійкому світі, який самі ж  будуєте, а ваш партнер Риби витає десь у небесах. Він здається вам далеким і неземним, і вам буває дуже нелегко його зрозуміти. Риби бачать у вас надійну людину, який може стати міцною опорою життєвої, в тому числі і в плані матеріального забезпечення, а самі готові прикрасити ваше життя своїм суспільством, внести в неї нотки невловимої чарівності. Чи потрібно вам це? Вам хочеться, щоб партнер на рівних брав участь у пристрої міцного сімейного гнізда, а не носився з чимось «невловимим». Якщо в цьому поєднанні чоловіком буде Тілець, а жінкою Риби, то в спілки більше шансів: терплячий чоловік-Тілець зможе співіснувати з витонченою, але непрактичною «прекрасною принцесою». Але якщо, навпаки, жінкою буде Тілець, а чоловіком Риби, гірше. Жінка-Тілець навряд чи стане миритися з непрактичністю своєї половинки і не захоче одна тягнути віз сімейних обов'язків. Краще, якщо представники ваших знаків зустрінуться на ґрунті бізнесу. Серед Риб буває чимало щасливих підприємців, і їх неабияка інтуїція допоможе вам досягти успіху у вашій справі.  

Тілець - Скорпіон
       Складний, але досить поширений союз. Тут сходяться протилежності, які притягуються і борються між собою. Партнера знака Скорпіона ви залучаєте своєю чуттєвістю, яку ця сексуальна людина відчуває, ледве ви з'являєтеся на горизонті. І швидше за все саме він стане ініціатором відносин, поступово заманюючи вас у свої мережі. Йому подобається ваша постійність, адже Скорпіони будують спільне життя тільки з тим, хто ніколи не подивиться «на сторону». Ви швидко потрапите під чари цієї сильної незвичайної людини, але, коли романтична прелюдія до шлюбу закінчиться, ситуація зміниться. Скорпіон який добився свого  покаже «принади» свого характеру. У шлюбі йому не потрібний душевний спокій, як вам, а потрібна буря почуттів, він буде влаштовувати вам емоційні струси. Кохання у спокійній обстановці йому прісне і нецікаве. Він обов'язково піділлє масла у тихе полум'я вашого спільного життя, намагатиметься викликати у вашій безтурботній душі справжнє емоційне цунамі. Вам будуть забезпечені стреси, хвилювання, страждання від ревнощів і бог знає ще від чого. Утримати Скорпіона від його жорстоких експериментів над вашими почуттями може тільки ваш твердий намір припинити стосунки. Тоді він зробить все, щоб повернути вас. Але ... потім знову занудьгує, і все повториться спочатку. Загалом, цей непростий союз буде супроводжуватися постійною боротьбою, і швидше за все вам належить грати в ньому головну роль, а «керівником» відносин стане Скорпіон.

Тілець - Стрілець
    Відносини нестійкі, - цих людей мало що об'єднує в житті. Вони навіть не зустрічають одне одного на життєвому шляху, тобто Тільці практично не можуть похвалитися знайомством з Стрільцями, а Стрільці - з тільцями. Стрімкий темп життя Стрільців, різноманітність їх захоплення не залишає їм можливості надовго затриматися поруч з неквапливими представниками вашого знаку. Хоча вам імпонує положення, яке займають Стрільці, але вам абсолютно чужі їх суспільні інтереси. Говорити з Стрільцями вам практично не про що: ви не аматори пустопорожніх балачок і вас страшенно дратують прекраснодушні мрії, якими, як вам здається, до відмови заповнено Стрільцівську уяву.

 Розмови про політику, суспільне благо, про те, що треба чи не треба робити уряду, якими «навантажує» вас Стрілець, здатні буквально звести вас з розуму. Дратує і те, що Стрільці не намагаються втілювати свої ідеї в життя, як ви, за принципом «сказав - зробив». З вашої точки зору, їх полум'яні промови не мають жодного зв'язку з дійсністю. Стрілець ж, з «висоти» своїх інтересів, критикує вас за приземленість, та ще й не пропускає нагоди повчити життю. Цього ви зовсім не можете винести і назавжди залишаєте його суспільство. Співпраця зі Стрільцем як із діловим партнером теж не всіляє надій: надто різна є область ваших інтересів, занадто по-різному ви мислите і дієте.

Тілець - Тілець
         Вам дуже затишно разом, адже ви так схожі. Обидва цінуєте забезпеченість і життєвий комфорт, можете гарантувати коханій людині стабільність в почуттях і спокійне життя. Ви обоє добре заробляєте, обожнюєте гарну кухню і повністю поділяєте гастрономічні пристрасті один одного. Секс теж дуже важливий для вас обох, ви знаходите повне взаєморозуміння з партнером-Тільцем. І все-таки представники вашого зодіакального знаку рідко укладають союз з один одним. Управителька вашого знаку Венера штовхає вас до пошуків взаємодоповнення у шлюбі і партнерстві. Вашу пару можна було б назвати «стабільністю в квадраті». І це найбільший її недолік, оскільки стабільність сама по собі хороша, але, помножена на два, швидко перетворюється на негативний фактор застою та консерватизму. Хтось із вас повинен внести динаміку у відносини, забезпечити рух уперед. Оскільки ви обидва панічно боїтеся нового, то, опинившись у затишному гніздечку удвох, можете смертельно занудьгувати, адже ніхто не привнесе в життя різноманітності. Плюс взаємна впертість, яку кожен з вас буде мимоволі підігрівати в іншому. Цей союз буде мати більше шансів на успіх, якщо ви обоє є нетиповими представниками свого знака і в гороскопі кожного буде багато різноманітних якостей.

Тілець - Терези
     Цікаве, але малоперспективне для стійких відносин поєднання. Ви обоє цінуєте прекрасне, любите мистецтво, розумієтесь в коханні. Але різна енергетична природа ваших знаків обов'язково дасть про себе знати. Ви живете своїми інтересами та інтересами своєї сім'ї і абсолютно не маєте потребу в суспільстві сторонніх. А Терези, з незрозумілих для вас причин, весь час шукають суспільства інших людей, одного вас і тісного гуртка домочадців їм мало. Вони навряд чи погодяться з роллю дбайливої домогосподарки або старанного чоловіка, яку ви їм приготували. Взагалі, багато Терезів хотіли б провести життя вдалині від серйозних турбот, особливо пов'язаних з побутом і фінансовими проблемами. Саме в вас вони побачать людину, яка зможе їх забезпечити! І, отримавши вас в законні дружини, з задоволенням розслабляться, вирішивши, що відтепер все робити будете ви. Заробляти гроші, оплачувати рахунки, купувати вбрання і прикраси. Зрозуміло, що ви недовго будете терпіти такий стан речей. До того ж швидко з'ясується, що у вас немає і загальних захоплень. Ви з задоволенням проводите вечори  вдома в затишному кріслі перед телевізором, а Терезам це здасться ув'язненням. Їм потрібно постійно виходити в світ, бувати на виставках, у театрах, на презентаціях. Ну і ще: витончені Терези навряд чи приймуть ваше прямолінійне ставлення до сексу, для них важливіше романтичні залицяння, ніж фізична близькість. А вам швидко набриднуть нескінченні ритуали Терезів.

Тілець - Водолій
     Поєднання дуже складне і можливо лише за сильної взаємної не типовості обох представників знаків. «Нормальний» Водолій зі сміхом відкидає все, чого ви досягли в житті, і ви з відчаєм спостерігаєте, що йому не потрібно нічого з того, що так дорого вам. Він і речі купує з нагоди, і живе «за натхненням». Як можна вести таке невпорядковане, повну непередбачуване життя, вам зовсім незрозуміло. Куди він іде і звідки приходить, для вас завжди буде великою загадкою. Тим більше що Водолій, відчуваючи ваше неприйняття його способу життя, навряд чи захоче ділитися своїми таємницями. Його любов до дивних особистостей та немислимих компаній, в яких він проводить весь свій час, неприязнь до речей і грошей, неповага до порядку гостро обурює вас. Йому не важливий ні комфорт, ні душевний спокій, він усе життя в пошуку, тільки от що він шукає? Вам незрозуміло, і, чесно кажучи, ви не збираєтеся витрачати життя на з'ясування цього питання. Водолій здається вам таким собі Іванушка-дурником з казки, якого і перевиховувати-то марно. До того ж він відноситься далеко не до чуттєвих натур, секс існує для нього остільки-оскільки, і то в основному у вигляді експерименту з новими партнерами. Та, схоже, ви абсолютно несумісні, і, опинившись поруч з вами, Водолій відразу ж збунтується, почавши справжню «революційну боротьбу» проти ваших поглядів і звичок.

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!