Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Об'яви

Будівництво
Недвижимість
Устаткування
Товари та послуги
Техніка и автомобілі
Економіка та фінанси
Медицина та здоров'я
Комп'ютери і Інтернет
Відпочинок і розваги
Мода и красота
Просто цікаво

Гороскопи - сумісність знаків.

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрілець Козеріг Скорпіон Водолій Риби

   Овен - Близнюки
      Легкі і необтяжливі стосунки. Вас приваблює блискучий розум і дотепності, яким блищить ваш партнер Близнюки. Ви обидва легко вступаєте в контакти, шукаєте нові знайомства та враження. Близнюки, як і ви самі, пропащі вороги зануд і буквоїдів. Але навіть і вас, з вашим динамічним характером, може дивувати легкість, з якою Близнюки міняють свої думки, прихильності та переконання. Ви же завжди знаєте, чого хочете, і активно добиваєтесь цього. І вам буває незрозуміло, чого насправді хочуть ці мінливі люди і чи хочуть вони чого-небудь взагалі. До того ж ви людина набагато більш пристрасна, більш зацікавлена в сексі, ніж ваш партнер Близнюки. Вас обох не можна назвати однолюбами, ви не вразлива і легко захоплюєтеся новими знайомствами. Щоб ваші відносини не розвалилися самі собою, ледь почавшись, не можна пускати їх на самоплив. Ви легко станете лідером у вашій парі, вам не складе труднощів захопити Близнюків новими ідеями та планами. Тільки не перегинати палицю, не тисніть надто сильно, не вимагайте, щоб Близнюки були простими виконавцями ваших ідей. У цих людей великий творчий потенціал, і їх ще нікому не вдавалося підкорити своїй волі.

  Овен - Діва
       Відносини дуже незрозумілі, з партнерами зі знака Діви ви стикаєтеся не безпосередньо, а як би «по дотичній». Діви обережні і недовірливі, вони б і близько до вас не підійшли, якби ... не їх природна цікавість. Дів притягує все незвичайне, і до вас їх тягне, як до заморської дивини, яку цікаво вивчити. Адже у вас зосереджені такі риси, яких у них немає і в помині, а ви живете і процвітає. Почавши «вивчення» і наблизившись до вас ближче, вони самі не помітять, як опиняться в полоні незвичайної пристрасті. Вам тільки того й треба? Не поспішайте радіти. Пристрасті у Дів нетривалі, а почуття вони пропускають через контроль розуму. Діва захоче «розумно» будувати відносини і ... почне ваше перевиховання. Не останнє місце в цій справі займають критика ваших недоліків, а їх кількість буде зростати в геометричній прогресії. Зрозуміло, що ви не довго протримається і зникнете швидше, ніж Діва встигне це зрозуміти. Більш сприятливо для вашої пари поєднання Овен-чоловік - Діва-жінка, оскільки жінки-Діви менш критичні, ніж Діви-чоловіки, і краще пристосовуються до партнера. Поєднання жінка-Овен - чоловік-Діва практично безперспективно.
             

Овен - Козеріг
       Зіткнення ваших сильних характерів не може пройти непоміченим. Ви стикаєтеся з Козерогом, як зі скелею на своєму шляху, і не розумієте, що з нею робити. Спроби зруйнувати перешкоду натиском своєї енергії не приводять до результату: Козеріг не піддається вашому штурму, не втрачає своєї міцності і продовжує наполегливо стояти на своїх позиціях. Ви неодноразово розіб'єте свій лоб про ті стіни, які він навколо себе зведе. Як діловий партнер Козерог для вас не подарунок, ви навряд чи зможете разом працювати. Ваша енергія різної властивості: ви дієте за першим імпульсом, а Козеріг сім разів відміряє, перш ніж відріже. Йому здається, що ви нерозумно витрачаєте сили, він не розуміє, що їх у вас хоч греблю гати, і береже свої виключно для кар'єри. Він закликає вас до дисципліни і розумному самообмеженню, але ви не уявляєте, що це таке. Його дратує ваша непомірність в усьому, лякають спалахи агресії і пристрасті. Загалом, стандартний Козерог вважав за краще б триматися від вас подалі. Якщо ви вирішите випробувати долю і зв'яжете з ним життя, вам доведеться багато чого в нього навчитися, і можливо, що, провівши з ним чимало років, ви станете зовсім іншою людиною. У цій парі краще поєднання Овен-жінка - чоловік-Козеріг, ніж навпаки.

   Овен - Лев
      Цей величний знак завжди приваблював представників вашого войовничого племені. Вам подобається щедрість Лева, його широка душа, і, звичайно, ви не можете не помітити того сонячного тепла, яке від нього виходить. У вас однакові погляди на життя, ви обидва щирі і відкриті, до того ж поважаєте чужу індивідуальність і не станете допікати партнера дріб'язковими причіпками і лізти один одному в душу. Суперечки і сварки у вашій парі виникають на ґрунті лідерства, коли постає питання, хто ж у домі головний. Ви відчуваєте себе першим у всьому, а Лев ні на хвилину не перестає відчувати себе царем звірів. Ви починаєте кип'ятити, і тоді Лев гордо йде, не бажаючи суперечками применшувати своєї гідності. Але ви так само швидко остигаєте після сварки, а Лев здатний великодушно пробачити вам напади гніву. Найяскравішими ваші стосунки бувають у молодості, коли ви обидва повні вогню та ентузіазму. Хоча Лев постійний в своїх симпатіях, і його інтерес до вас не згасне довгі роки. А вас він утримує силою почуттів, своїм приголомшливим темпераментом. Несумісність в цій парі виникає тільки при сильніому нетиповому характері партнерів.

   Овен - Овен
      Одна з найцікавіших, незвичайних і яскравих пар. Овнів нестримно тягне одне до одного, причому набагато сильніше, ніж однакових представників інших знаків Зодіаку. Вас об'єднує нез'ясовне почуття братерської спорідненості. Адже ніхто не зрозуміє Овна краще, ніж Овен! Сварки, яскраві спалахи пристрасті, розставання назавжди, зустрічі знову і знову - ось динаміка розвитку ваших відносин. Навіть перебуваючи на різних кінцях земної кулі, ви не втрачаєте внутрішнього зв'язку один з одним. Вам необов'язково бути поруч, щоб залишатися разом. У ваших стосунках багато свободи, ваша пара зовсім не схожа на «нормальні» сім'ї ваших сусідів по Зодіаку. Ви обоє поглинені своїми справами, не станете допікати партнера причіпками і ревнощами, але можете і взагалі не помітити його проблем. Рано чи пізно настане момент, коли ви виявите, що кожен живе сам по собі, а за цим послідує охолодження і бажання розлучитися. Щоб зберегти ваш союз, навчитеся свідомо обмежувати власні бажання заради інтересів партнера, проявляти участь, піклуватися один про одного. Не забувайте, що ваш партнер має таку ж яскраву індивідуальність, як і ви самі, і що ви полюбили його саме за це. Не з'ясовуйте, хто з вас головніше, адже ваш союз - це союз рівних за силою особистостей і рідкісний випадок (виняток із загального правила!), Коли однакові полюси притягаються.

   Овен - Рак
       Традиційно непрості відносини. Активне чоловіче начало Овна стикається в цьому поєднанні з пасивною жіночою природою водяного знака. Раки - великі власники і намагаються «привласнити» кохану людину, не залишаючи йому ні краплі волі. Рак хотів би прив'язати волелюбного Овна до дому і сім'ї, поволі змусити грати ті ролі, які так подобаються йому самому. З цього рідко виходить щось путнє: Овен до пори до часу користується материнськими нахилами Рака, поблажливо дозволяючи про себе дбати, особливо коли добряче втомлюється від свого бурхливого життя. Але потім незмінно зникає, надавши домовитому Раку самому собі в його затишній квартирі. Ще один мінус у ваших відносинах: Раку потрібна глибокий емоційний зв'язок з партнером. Але спроби їх встановити, влізти Овна в душу, як правило, не мають успіху. Овен залишається таким самим «непробивним» грубуватим воякою, яким був до знайомства з Раком. До того ж м'який, чутливий Рак навряд чи буде користуватися в Овна справжнім авторитетом. Жінки-Овни нерідко відмовляються визнавати чоловіків-Раків за представників сильної статі і щосили командують ними, а чоловіки-Овни частенько не вважаються зі своїми дружинами-раками. Союз можливий тільки за умови сильної нетиповості представників обох знаків. Бажано, щоб в характері Овна були риси Риб, а в характері Рака - риси Лева.

Овен - Риби
      Дивний і незвичайний союз дуже несхожих на перший погляд людей. Риб в вас приваблюють риси, яких немає в них самих, - енергія, життєва активність, вміння самому будувати свою долю. Вам же цікава глибина характеру Риб, їх інтуїція, уміння все розуміти без слів. Ви станете лідером у вашій парі і спробуєте переробити партнера, зробити його більш активним і рішучим. І будете розчаровані, коли ці зусилля не досягнуть результату. Нічого не вдієш, переробити Риб неможливо. Приймайте їх такими, якими вони є, адже вони надходять так само. Якщо захочете командувати Рибами, то виявите, що вони непомітно вислизають від вашого тиску. Погоджуючись з вами на словах, вони примудряються все робити по-своєму (або взагалі нічого не робити). Швидше за все вам швидко набридне ця безглузда метушня і ви махнете на Риб рукою, надавши їм і собі повну свободу дій. Але саме це,  свобода, вас якраз і об'єднує! І зовсім не виключено, що скоро ви зійдетесь знову. Якщо дасте Рибам можливість бути самими собою, то зможете дуже непомітно багато чому у них навчитися і з часом станете мудрішими, а вони навчаться у вас оптимізму і рішучості. Кращим у вашій парі буде поєднання жінка-Овен - чоловік-Риби, ніж навпаки.

Овен - Скорпіон
     Відносини яскраві, але нетривалі. Незважаючи на те що ви обидва ставитеся до високоенергічних людей, занадто різна є енергетична природа ваших знаків. Скорпіон притягнутий полум'ям вашої вогненної вдачі, темпераментом, який обіцяє йому багато гострих відчуттів. Але ... сильний і владний Скорпіон шукає в партнері емоційної залежності й особистої відданості, без яких для нього неможливі тривалі відносини, а незалежний Овен цього йому дати не може. Ви занадто захоплені своїми планами, щоб турбуватися про складний внутрішній світ Скорпіона, а ваші почуття далекі від відданості і залежності. Ви будете зі Скорпіоном до тих пір, поки вам цікаво в ліжку і поки вас не «дістають». Коли ж почнуться «психологічні маневри» Скорпіона, спроби впливати на ваш внутрішній світ, прив'язати до себе і керувати вами, вас ніякий секс не втримає. Скорпіон ж, відчуваючи вашу емоційну невразливість, стане дратівливим, спробує якомога боляче вас «вкусити», але ... швидше за все ви цього вже не помітите. Ви підете геть, залишивши Скорпіона злитися на самоті. Представників ваших знаків може об'єднати лише секс, але тільки на час, бо міцного внутрішнього зв'язку у вас не вийде. Більш обнадійливими відносини будуть у разі, якщо в гороскопі Овна виявляться риси Риб.

Овен - Стрілець
     «Рух, рух, рух!» - Ось девіз ваших відносин. Ви обоє настільки енергійні, що легко могли б удвох пробігтися навколо земної кулі. Вам весело разом, ви цінуєте жарт і не втомлюєтеся вправлятися в дотепності. Ви обоє невиправні оптимісти і до сивого волосся молоді душею. Ви підігріваєте ентузіазм один одного, легкі на підйом, не чужі в масштабних проектах і широких планів самої різної властивості. У вас схожі інтереси, загальне коло друзів. Ви не зациклені на буденності, ненавидите прозу життя, не вважаєте за потрібне рахувати копійки і піклуватися про завтрашній день. Ви не станете допікати один одного побутом, ви його взагалі не помічаєте. Матеріальні справи, кар'єра - для вас речі далеко не головні. Головне - щоб життя було цікавим, а в суспільстві один одного вона такою і стає. Але щоб надовго залишитися разом, ви повинні свідомо попрацювати над вашими відносинами і над собою, зрозуміти і оцінити, що ви значите один для одного. Інакше й оком моргнути не встигнете, як опинитеся один від одного за тридев'ять земель. Адже ви обидва настільки самодостатні й самостійні, що, відмінно провівши час разом, можете непомітно розбігтися в різні боки, залишивши собі на пам'ять приємні враження.

Овен - Тілець
    Непрості відносини, адже в цій парі стикається консервативний характер який прагне до врівноваженості Тільця з неприборканою натурою Овна. Тілець не терпить змін і екстремальних обставин, а навколо вас відбувається величезна кількість подій в одиницю часу. Тілець навряд чи зможе утриматися на плаву в бурхливому потоці вашого життя або ж захоче вас ізолювати від нього, посадивши в золоту клітку забезпеченості та комфорту. Розсудливий Тілець вирішить переробити вас на свій лад, виховуючи в дусі помірності і «здорового глузду». Ви дуже різні: Тільцю незрозуміло, чому, коли він несе в будинок, ви тягнете з дому, його шокує ваше відношення до фінансів, імпульсивність у витратах, приводить в жах пристрасть до пригод.

 Ви можете провокувати Тільця на спалахи  ревнощів, адже він ставиться до коханої людини як до своєї власності, а ви не терпите над собою ніякого контролю. Серйозним об'єднуючим мотивом у ваших відносинах може стати секс, адже Тілець дуже високо цінує любовні втіхи. Його приверне ваш темперамент, а вас - його величезна чуттєвість. Але незважаючи на взаємний сексуальний потяг, вам складно побудувати спільне життя. Міцний союз можливий тільки за взаємного «перетину» ваших гороскопів, тобто якщо в характері Овна виявляться риси Тельця, а в характері вашого партнера - риси Овна.

Овен - Терези
    Непрості відносини протилежностей. Протилежності притягуються, і, дійсно, Терезів дуже тягне до вас, в вас вони бачать людину, яка не боїться труднощів. Вони з захопленням починають дивитися на вас вже через п'ять хвилин після знайомства. А ви так любите, коли вами захоплюються! І радієте, що знайшли людину, яка готова жити вашими інтересами і в усьому вам поступатися. Перший час так і буде, але потім з'ясується, що крім ваших інтересів у Терезів є ще й свої. І складаються вони в тому, щоб кохана людина завжди була би поруч, а ще краще - зв'язав би з ними життя законними узами шлюбу. Недовго роздумуючи Терези зроблять вам пропозицію. Ви ж не поспішайте втрачати свободу, адже узи шлюбу для вас не є сенсом життя. Наполегливість Терезів в цьому питанні призведе до того, що ви швидко зникнете з їх поля зору. Але Терези вміють налагоджувати відносини, і, можливо, скоро ви знову опинитеся разом. Але і знову без проблем не обійдеться. Терези не виносять самотності, а ви постійно зайняті своїми справами. Вам не дуже цікаво залишатися з Терезами надовго наодинці, а почуття обов'язку - не найсильніша ваша сторона. Так і будуть розвиватися ваші відносини: імпульсивний Овен тікає геть, терплячі Терези намагаються повернути його назад. Все буде залежати від того, наскільки вистачить терпіння Терезам, і від тої відстані, на яку ви втечете ...

Овен - Водолій
     Союз самих волелюбних і незалежних людей. Які б вас не зв'язували відносини, ви насамперед друзі. Водолію ви можете розповісти про самих божевільних своїх ідеях, і він вас зрозуміє. А думки, якими поділиться з вами ваш Водолій, так розпалять вашу уяву, що ви буквально полетите у космос. Водолій не покушається на вашу свободу, а ви не намагаєтеся ні в чому його обмежувати . Ви добре розумієте один одного, він не дошкуляє претензіями і докорами. У вас достатньо спільних друзів і захоплень, щоб багато часу проводити разом. Єдине, що може затьмарити ваші стосунки, - це те, що Водолій, будучи не дуже пристрасним за своєю природою, не надає великого значення сексу, і ваш темперамент може повною мірою виявитися нереалізованим. Адже Водолію важливіше духовне споріднення, а не тілесні втіхи. Але він не проти експериментів в ліжку, так що, якщо ви будете задавати тон, він з цікавістю піде за вами. Ваша спілка - одна з найбільш поширених в Зодіаку, Водолій традиційно вважається хорошим партнером для Овна. Краще, якщо Водолієм буде жінка, а Овном - чоловік. У такого союзу дуже непогане майбутнє!

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!