DataLife Engine > Робота і кар'єра > Психіку губить як наявність роботи, так і її відсутність

Психіку губить як наявність роботи, так і її відсутність


8 июля 2010. Разместил: admin
Психіку губить і наявність роботи, так і її відсутністьЛікарі б'ють на сполох: все більше людей не можуть працювати через різні психічні захворювання, і часто винувата перенапруга на службі і завищені вимоги, які пред'являє сучасний офіс.

У Німеччині, за даними медичних досліджень, близько 11% днів, коли співробітники були відсутні на робочому місці, були взяті в зв'язку з психічними недугами. Це майже вдвічі більше, ніж у 1990 році, зауважує видання. Психотерапевти абсолютно не здивовані зростанням подібних проблем, каже голова об'єднанням психотерапевтів Німеччини (BPtK) Райнер Ріхтер. З одного боку, протягом багатьох років лікарі були не в змозі правильно діагностувати подібні хвороби, з іншого - збільшення їх числа є відображенням зростаючої психологічної та розумового навантаження, яку відчувають люди, зайняті в різних сервісних структурах. Особливо, підкреслюється в звіті BPtK, психічним розладам схильні співробітники телефонних сервісних центрів і ті, хто працює в соціальних або медичних структурах.

Проте ще більше, ніж професійні перевантаження, депресію провокує втрата роботи. Безробітні, свідчать автори звіту, в 3-4 рази частіше страждають подібними захворюваннями, ніж працюючі громадяни.

Подробиці