» Для будущих мам » Відеонагляд в дитячому садку.
Відеонагляд в дитячому садку. Для будущих мам
altПостійна зайнятість батьків, пов'язана з досягненням успіхів у кар'єрі, професійній діяльності чи бізнесі позбавляє їх участі у повсякденному житті своїх дітей. Через роботу  батьки часто пропускають навіть свята та важливі події у дитячих садках. А у більшості випадків, батьки навіть не здогадуються як поводяться з їхньою дитиною у дошкільних закладах. 

Знати більше у таких випадках дозволяє система відеоспостереження. Це сучасний, недорогий і в той же час ефективний засіб контролю та безпеки. Відеокамери можуть бути розміщені у групах, на коридорах, в актових залах та в інших приміщеннях дитячого садка. А також на вулиці, для контролю входів, виходів, дитячого майданчика та загального периметру території.

Камери можуть бути підключені до пульту охорони і контролюватися співробітниками  охоронних служб. Підключення системи відеонагляду  до мережі інтернет, дозволить батькам віддалено спостерігати за своїми дітками у режимі онлайн.

Відеоспостереження у дитячому садку вирішує цілу низку завдань у забезпеченні контролю та безпеки:

фіксація усіх відвідувачів та гостей установи;
відеоконтроль за приміщеннями, де проводяться заняття з дітьми;
відеоконтроль за входами та виходами, дитячим майданчиком та цілою територією;
візуальний контроль навчально-виховних заходів, а також спостереження за поведінкою дітей і роботою співробітників закладу.

Встановлення системи відеоспостереження у дитячому садку,  це гарантія обізнаності батьків та їх спокій, а значить, безпека дітей. Це впевненість в тому, що за стінами установи не відбуватиметься протиправних дій. Система слугуватиме запорукою доброзичливої атмосфери та  плідної навчально-виховної роботи в освітній установі. 

Дуже корисною система відеоспостереження буде і для завідувача дошкільним закладом, оскільки дозволить убезпечити своїх підопічних, тому що  легше запобігти неприємностям  заздалегідь, ніж потім з'ясовувати всі наслідки за фактом події, втішати батьків, вирішувати, хто правий, а хто винен, мати справу з поліцією або відповідати в судових позовах.

Наша компанія http://i-teh.if.ua  пропонує встановлення системи відеонагляду у дитячому садку “під ключ”. Ми обладнаємо камерами відеоспостереження  найбільш важливі зони, а наші досвідчені фахівці професійно вирішать завдання будь-якої складності. Відеонагляд стане надійним захистом та гарантією безпеки ваших дітей!

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:

 • Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і ...
 • Закон України: Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори
 • Прості кроки до отримання візи
 • Про затвердження переліку наркотичних засобів
 • Оборудование для косметического салона


 •  

  Реклама

  Полезные советы
  Новости партнеров
  Доставка пиццы

  Блюда итальянской кухни сегодня пользуются огромной популярностью. Такие изделия привлекают оригинальным ...

  Кокосовый уголь для кальяна.

  Магазин предлагает широкий ассортимент кальянов на украинском рынке. Богатый выбор на любой вкус ...

  Стекло для дверей

  Если решили делать ремонт квартиры, то заранее необходимо продумать, в каком стиле будет ...

  Технологии отбеливания зубов

  С появлением усовершенствованной технологии отбеливания зубов zoom 4 спрос на эту ...

  Грязесъемники

  Грязесъемники предназначены для защиты и очистки уплотняемых полостей от ...

  Информация

   

  Навигация по сайту
  Советуем прочитать
  Новости партнеров
  Нурмагомедов допустил возможность возобновления карьеры после турнира UFC 257

  Чемпион Абсолютного бойцовского чемпионата (UFC) в легком весе Хабиб Нурмагомедов примет решение о возобновлении карьеры после боя между американцем ...

  Россия возобновляет полеты в Индию, Вьетнам, Финляндию и Катар

  С 27 января Россия возобновляет взаимное авиасообщение еще с четырьмя странами: Финляндией, Вьетнамом, Индией и Катаром. Число регулярных рейсов ...

  Первый энергоблок БелАЭС отключили от сети

  Первый энергоблок Белорусской АЭС (БелАЭС) был отключен от сети вечером в субботу после срабатывания системы защиты генератора, сообщается ...

  Полиция заявила о завершении операции в аэропорту Франкфурта

  Ранее сообщалось, что в аэропорту немецкого Франкфурта проходит полицейская операция, из-за чего были частично закрыты один из терминалов ...

  FT узнала о планах ЕС снизить «господство доллара» после эпохи Трампа

  В документе в первую очередь говорится о трудностях, с которыми столкнулся ЕС после того, как действующий президент США Дональд ...

  Объявления

  Наши друзья

  Главная страница | Регистрация | Добавить объявление | Обратная связь | Реклама на портале | RSS