Навигация по сайту
Главная
Государство и общество
Новости политики
Местная власть
Экономика и финансы
Культура и искусство
Про спорт и не только
Медицина и здоровье
Мужчина и женщина
Наука и образование
Строительство
Недвижимость
Мобильная телефония
Отдых и развлечения
Мода и красота
Происшествия
Новости шоу-бизнеса
Политики и партии
Очевидное-невероятное
Наука и технологии
Интернет и компьютеры
Автомобильные новости
В мире животных
Юмор и приколы
Просто интересно
Политические скандалы
Советуем прочитать
Новости партнеров
Через тернии к знаниям.

Не смотря на сложную экономическую ситуацию, каждый год в Украине появляется все больше молодых перспективных стартапов. ...

Репетиторы снова подвели выпускников

Увеличивая число заданий открытого типа по языку и литературе в ВНО, придется искать дополнительные средства на оплату труда экзаменаторов. В этом году впервые все без исключения старшеклассники сдавали государственную итоговую аттестацию по украинскому языку и литературе в виде внешнего независимого оценивания (ВНО).

Образование хотят повернуть лицом к человеку

Реформы должны не только удовлетворить интересы стейкхолдеров образовательного процесса, но и установить новые принципы взаимоотношений между ними

Минобразования начало тотальную зачистку ВУЗов

До завершения учебного года в Украине могут полностью закрыть 60 высших учебных заведений и их филиалов в регионах. Больше всех в "черный" список попали подразделения частного Киевского университета культуры и Европейского университета. Более 60 заведений закрывают

В украинских вузах сократят количество бюджетных мест

Во время вступительной кампании украинские вузы могут недосчитаться абитуриентов. Согласно данным Центра оценивания качества образования, количество желающих поступать в этом году сократилось почти на 10 тысяч: в 2015-м на ВНО зарегистрировалось около 288 тыс. человек, в то время как в прошлом году было 297 тыс. выпускников. Эксперты связывают это как с демографическим спадом в 1997–1999 гг., так и с непростой ситуацией в стране.

Объявления

Наши друзья

Новости со всего света. » Наука и образование » Дебилизатор Вакарчук
Дебилизатор Вакарчук Наука и образование
Дебилизатор ВакарчукЕсли Дмитрий Табачник появляется в светлом костюме в Раде – значит, будет выступать с парламентской трибуны. Есть такая примета. На этот раз Дмитрий Владимирович крепко приложил министра образования, предложив от имени фракции послать его… По крайней мере, в отставку. Ниже мы приводим полный текст выступления Табачника. Чтобы его смог прочесть Вакарчук, публикуем на украинском.

Шановні народні депутати, шановний Голово Верховної Ради!

Хочу привернути вашу увагу до проблеми, що стосується життя та долі кожної родини. Діяльність міністра деінтелектуалізації України Вакарчука, вже найближчим часом матиме катастрофічні наслідки для майбутнього країни. Мине кілька років, і завдяки тотальній руйнаціїї системи освіти ми втратимо професійні кадри в усіх галузях науки, техніки та промисловості.

Завдяки заміні школи знань агресивною ідеологізацією освіти, Україна швидко перетворюється на абсолютно неконкурентоспроможну у зовнішньому світі резервацію. Фактично мова йде про цілеспрямоване знищення освіти та інтелігенціїї, як класу та умов для його відтворення.

Другий рік поспіль, всупереч Конституції та законам України, за наказом Вакарчука відбувається антигуманний і непрофесійний експеримент над мільйонами учнів, їхніх батьків та сотнями тисяч вчителів і викладачів.

Мова йде про тестування, коли політичний фарс підноситься до рівня реформування освіти, коли абсолютизація лише однієї з форм оцінювання знань призводить до руйнації системи освіти, автономії університетів, порушення прав громадян.

Чого вартий лише обов’язковий мовний тест, що закрив доступ до ВУЗів майже кожному десятому випускнику, зокрема блискучим знавцям фізіки, хімії, математики. Таких лише цього року майже 40 тисяч - переважно це зламані долі дітей зі Сходу та Півдня України. Вони будуть вимушені їхати до інших держав, де освітою керують професіонали, а не вакарчуки. Це тільки вакарчукам не потрібні нові Вернадські, Корольови, Ландау та Патони.

До такої системи оцінювання знань дійшла лише Північна Корея, де жодна, навіть геніальна дитина не отримає вищу освіту, якщо не складе іспит з вчення чучхе.

Ми не маємо право мовчати, що тестування, як воно нав’язано Вакарчуком руйнує освіту, суперечить Конституції, брутально порушує закони та права людини.

Так, міністр-професор своїм наказом де-факто анулював атестати про середню освіту випускників всіх, в тому числі й попередніх років. Атестат зараз - нічого не вартий папірець. Жоден з Вас, присутніх в цій залі не зможе одержати на підставі атестату вищу освіту, хоча це гарантовано законом. Для цього потрібно буде записуватись та щороку за гроші складати тестування.

Тестування, яке в усьому світі є лише однією з форм перевірки якості знань, у недолугому розумінні міністра-руйнівника перетворилося на «засіб боротьби з корупцією» та повністю відбило в учнів бажання опановувати знання.

Учнів взагалі привчають, що думати і вчитися не потрібно: достатньо навчитись правильно вгадувати тестувальні кросворди, ставлячи відмітку у потрібному місці.

Освіта опинилась у міністерському фактологічному капкані – виховується покоління, яке привчають до суто механічних дій.

Багаторічна праця вчителя зневажається і стає нікому непотрібною. Учнів змусили обирати три предмети - інші стають зайвими. Судячи з зізнань ректорів, пан міністр, мабуть єдиний в країні, хто не знає скільки коштує в центрах тестування необхідний сертифікат.

Неможливо вигадати більшого морального приниження тисяч вчителів та викладачів, яких міністр вважає суцільними корупціонерами.

Практика проведення тестування у квітні-травні, ще до закінчення навчального року, перетворює навчання в фікцію, а роботу вчителів на суцільне божевілля, враховуючи те, що в школі є ще десять класів, крім випускного. Майже всю роботу по проведенню тестування, міністерство протизаконно поклало на вчителів, що є виключно українським ноу-хау.

Розпочатий процес руйнації жодною мірою не обмежується середньою освітою, а нищить її в цілому. Нищить без надії повернути втрачене.

Міністр брутально розчавив автономію ВУЗів, перед якою колись відступали самодержавні монархи. Йому байдуже, що чинне законодавство закріпило за університетами невід’ємне право самостійно обирати форми відбору студентів, право самостійно шукати талановиту молодь. Вакарчук вважає, що директиви його міністерства важать більше ніж Конституція та закони, що гарантують кожному право на отримання освіти.

Це вже не просто непрофесіоналізм, це – злочин, якому ми зобов’язані дати відповідну оцінку.

Не можна заплющувати очі й на те, що міністр Вакарчук взагалі не має морального права бути членом уряду - адже за весь час перебування в уряді він, на порушення чинного законодавства, демонстративно не оголошує конкурс на заміщення посади ректора Львівського університету, зберігаючи її за собою на випадок звільнення. Така людина взагалі не має права керувати освітою країни і калічити майбутні покоління.

Саме тому сьогодні ми вносимо проект постанови про відставку міністра-непрофесіонала Вакарчука.
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:

 • Депутаты от ЕЦ обязаны голосовать за отставку Луценко – решил президиум
 • Полный текст инаугурационной речи президента Украины Виктора Януковича
 • Балога: Единый Центр не видит оснований для участия в будущей коалиции вмес ...
 • «Союз защиты прав вкладчиков Украины» поддерживает Януковича
 • Отменить нельзя признать


 •  

  Реклама

  Советуем для чтения
    Сверхбыстрый суперкомпьютер
  Нетбуки безопаснее чем ноутбуки
  Acer лидирует на рынке нетбуков
  Астрономы нашли близнеца Земли
  Строение космоса под сомнением?
  Ученые нашли вторую Землю!
  Ученые разглядели ДНК поближе
  Новости партнеров
  {inform_dle}
  Информация

   

   

  Главная страница | Регистрация | Добавить объявление | Обратная связь | Реклама на портале | RSS