Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Об'яви

Будівництво
Недвижимість
Устаткування
Товари та послуги
Техніка и автомобілі
Економіка та фінанси
Медицина та здоров'я
Комп'ютери і Інтернет
Відпочинок і розваги
Мода и красота
Просто цікаво

Гороскопи

  РИБА (20.02-20.03)  
12-й знак Зодіаку.
3-й водний знак.
4-й мінливий знак.
Правляча планета: нептун.
Щасливе число: 7 і усі числа діляться на 7.
Астрологічний символ: риби, що пливуть в протилежні сторони.
Астрологічні кольори: колір морської хвилі, синій, сталевий і червоно-фіолетовий.
Астрологічні камені: сапфір, смарагд і аметист.
Риби правлять 12-м будинком гороскопу

 

 

Навряд чи ви зустрінете цю людину за столом президента. Але серед них багато творчих і артистичних людей. У них мало амбіцій, вони практично не прагнуть до влади і керівництва іншими людьми, навіть багатство не привертає їх увагу. У деяких з них бувають гроші, але найчастіше тоді, коли вони одружаться на "грошах" або успадкують їх. Зверніть увагу, що вони зовсім не проти грошей як таких, вони із задоволенням приймуть їх, просто Риби краще за інших усвідомлюють тимчасовий характер грошей. Вони не хочуть бути мільйонерами, вони хочуть жити як мільйонери - така їх філософія.

Серце типової Риби не містить.... але в нім є недолік сили або майже безпечність з приводу завтрашнього дня. Вони не можуть боротися і плисти проти течії, в якій знаходяться. Для них набагато характерніше, оскільки це вимагає менше зусиль, плисти за течією, куди б воно їх не привело. Але в такому плаванні за течією захована пастка - їх чекає небезпечний гачок: втрачене життя. На вас зроблять велику чарівність його манери і ледачу добродушність. Він байдужий до всяких обмежень в житті, якщо вони не заважають йому плисти своєю течією. Він навіть ще більше байдужий до думки інших людей. Це взагалі байдужий знак до багатьох важливих речей. Дуже мало що може змусити їх діяти. Звичайно, не можна сказати, що Р. абсолютно сліпа, у неї є характер. Якщо її остаточно вивести з себе, вона може бути уїдлива саркастичною. Вони можуть роздратовано бити хвостом і пускати круги по воді. Типова Р. зазвичай йде шляхом найменшого опору, а холодні води нептуна постійно охолоджують її гнів. Вона любить воду і інші напої. Багато хто з них п'є і міцніші напої більше норми. Як Скорпіон і Рак Риби люблять алкоголь. Дуже небагато Р. можуть прийти на коктейль і на цьому зупинитися. Більшість Р. знаходять полегшення в алкоголі. Він заколисує їх приємним відчуттям безпеки, але це небезпечна колискова. Усе це не означає, що кожна Р. стає алкоголіком, але відсоток занадто високий серед них.

Риба народжується з бажанням бачити світ в рожевому світлі. Вона добре знає, що у людства є неприємні сторони і вона вважає за краще жити у своєму водяному ніжному світі. І дійсно, жахливо спостерігати, як вони занурюються у свої рожеві мрії, у яких немає ані найменшого натяку на здійснення. Коли життя ударяє їх і вони випробовують невдачі, замість того, щоб вистрибнути з цієї небезпеки, вони починають ховатися за блідо-зелені ілюзії, які заважають прийняти їм практичне рішення. Знедолена Р. також замість того щоб реально дивитися на ситуацію, починає створювати собі помилкові надії, це час як потрібно було б прийняти якесь рішення і йти по новому і визначеному шляху. Це могло б привести Рибу до реального успіху, а не уявному. У них є вибір: плисти в різних течіях - вгору і вниз. Цей вибір завжди стоїть перед ними, оскільки недоліку в талантах у Риби немає. Але у багатьох з них трудність полягає в тому, що вони не можуть дивитися вперед. Очі у них розташовані з боків), і більшість з них тому вважають за краще плисти вниз і часто відступають.

Риба не переносять ніякої критики у свою адресу. У них прекрасна пам'ять. Для кожної Риби життя - це величезна сцена, серед них багато по-справжньому обдарованих людей. Вони мають здатність передчувати. Добре б дослухатися до їх порад. Риба - знак смерті і вічності в Зодіаку, т. до. це останній знак. Це 12 знак і тому натура несе в собі суміш усіх інших знаків.

Типова Риба ніколи не піклується про себе. Вона витрачає велику частину своєї енергії, допомагаючи родичам і друзям, звалюючи на себе їх ноші.

Риба повинна намагатися утримуватися від різних тонізуючих і заспокійливих засобів, неприємностей і перевтоми. Погане харчування позначається на здоров'ї їх печінки і органів травлення. Бувають випадки захворювання рук і ніг, часта застуда, грип, запалення легенів. Та зате у Риби є внутрішня опірність захворюванням.

Гумор - це одне з таємних знарядь. Вони усміхаються, щоб заховати сльози. Це майстри сатири. Вони можуть висловлювати свої тонкі спостереження. Їх гумор може бути як теплим і нешкідливим, так і холодним і жорстким. У них сильно розвинене почуття жалості і бажання допомогти хворим і слабким. Допомагати - найперший інстинкт Риби.

Вони ненавидять відповідати на питання прямо "так і ні", вважаючи за краще говорити "може бути". Вони взагалі дуже часто говорять ухильно без особливої на те причини. У Рибі усе ілюзорно. Їх характер не піддається чіткому опису. Ті, хто хочуть її любити, повинні призвати на допомогу усю свою уяву, щоб зрозуміти її дивні плани і емоції. Вони сильніші і мудріші, ніж припускають самі, але нептун зберігає цей секрет, поки Риба сама не розкриє його.

РИБА-ЧОЛОВІК
РИБА-ЖІНКА
   

Загальний гороскоп Лінди Гудмен  

Актуально о гороскопах и совместимости  знаков зодиака

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрілець Козерог Скорпіон Водолій Риби

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!