Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Чумачечая Пермь Counter-Strike 1.6 Отключен JavaScript. У вас отключен JavaScript. Некоторые возможности системы не будут работать.

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Об'яви

Будівництво
Недвижимість
Устаткування
Товари та послуги
Техніка и автомобілі
Економіка та фінанси
Медицина та здоров'я
Комп'ютери і Інтернет
Відпочинок і розваги
Мода и красота
Просто цікаво

Гороскопи

  ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)
11-й знак Зодіаку.
3-й повітряний знак.
3-й постійний знак.
Правляча планета: Уран.
Щасливе число: 4 і усі числа діляться на 4.
Астрологічний символ: Водолій.
Астрологічні кольори: синьо-зелений, ультрамарин, фіолетовий.
Астрологічні камені: гранат, аметист.
Водолій управляє 11-м будинком гороскопу

 

 

Більшість людей люблять веселку. Але Водолії люблять її більше усіх, вони живуть на веселці. Більш того, вони розібрали її на частини, досліджували кожен колір і проте продовжують в неї вірити. А не так-то просто вірити в щось після того, як ви дізналися, що це є насправді. Але Водолії, завзяті реалісти, не дивлячись на те, що їх адреса - завтрашній день. Треба бути завжди готовим до всяких несподіванок з цим знаком. В основному добрі і спокійні за вдачею, вони отримують велике задоволення, кидаючи виклик громадській думці і в таємниці їм подобається шокувати консервативних людей своєю незвичайною поведінкою. Вони можуть вас здивувати якимсь надзвичайного вчинком в самі непередбачувані моменти. Вони можуть з'явитися в суспільстві босоніж, якщо їм так хочеться і засміятися над вами, якщо ви сміятиметеся над ними. Ви можете упізнати цих людей по частому використанню слова борг. Вони можуть навіть запропонувати вам дружбу після роману, що закінчився з вами. Водолії не наївні і що не занадто мудрують, не повні ентузіазму, і не байдужі. Їх основна риса - цікавість проникнення в наступну таємницю. А наступною таємницею можете виявитися ви. Але цікавите його не лише ви, але і інші люди. Політика притягає їх, спорт поглинає, діти інтригують, це ж можна віднести до багато чого іншого. Вам треба забути ваше его при спілкуванні з Водолієм, його стосунки з вами не будуть єдиним інтересом і метою в житті.

Волелюбний Водолій може бути смішним, оригінальним, незалежним, але може бути і дипломатичним, співчуваючим, боязким і ніжним. Вони майже відчайдушно прагнуть до людського оточення, у них завжди є друзі, але при цьому у них часто бувають похмурі періоди самотності, коли їм хочеться бути абсолютно одним. Але в якому б стані не знаходився б Водолій, він завжди зберігає гостру прозорливість, яка набагато глибше і гостріше, ніж у інших знаків. Уран робить їх бунтарями, які інстинктивно відчувають, що старі традиції неправильні і що світу і людям потрібні різкі зміни. Водолій завжди аналізує ситуацію, друзів і незнайомих. Ви можете почувати себе незручно, коли вони задають вам прямі, часто нетактовні питання, добираючись до самих інтимних ваших почуттів. Але коли вони виявили, що кросворд був для них не так вже складний, їм стає нудно, і вони навіть засмучуються через це. Ніщо не може бути образливішим, ніж відчути, що ви перестали бути цікаві Водолію, і він відвернувся до іншого, цікавішій людині. Незважаючи на стабільність в дружбі, Водолії не мають багато друзів, вони прагнуть до якості в дружбі, а не до кількості і вони рідко встановлюють міцні стосунки, оскільки їм завжди цікаво, що за наступним поворотом. Тому у них завжди тільки декілька справжніх пристрастей. Якщо Водолій втратив до вас інтерес, марно волати до його емоцій. Але якщо ви зачепили серце Водолія, то він може злізти зі свого велосипеда і повернутися назад, щоб подивитися, що він упустив.

Водолія часто оточує особлива атмосфера ізоляції, люди часто їх не розуміють. Це відбувається тому, що людство просто не встигає за ними, оскільки вони живуть в майбутньому і приходять в сьогодення тільки на короткі періоди. Вони розуміють це, і таке розуміння посилює почуття ізоляції. Водолій блукає самотньо серед своїх хмар в той час, як ми прості смертні дивуємося, що це він там робить. Астрологія учить, що те, про що Водолій думає сьогодні, буде предметом обдумування для всього світу через 50 років. Цей знак відомий, як знак геніїв, оскільки 70 відсотків людей, що прославилися, - Водолії. З іншого боку, серед них дуже високий відсоток тих, хто лікується в психіатричних установах. Водолій - цікава суміш холодності, практичності і ексцентричної непостійності. Майже будь-який Водолій може заспокоїти психічно хвору людину, просто поговоривши з ним. У них є також дивна здатність заспокоїти істерику або дитину, що плаче, перелякану людину. Мабуть у Водолія дуже тонка нервова система. Їх кругозір дуже широкий. Серед них рідко водяться особи із забобонами. Водолій почуває себе легко в будь-якому оточенні, т. до. у них є думка, що усе навколо них - брати і сестри. Його періоди самотності рідко бувають довгими і не намагайтеся порушити їх. У такі моменти він хоче бути тільки один, залиште його в спокої, скоро він знову буде з вами.

Водолій віддає перевагу вільній домовленості про що або, не зв'язуючи себе ніякими зобов'язаннями і найчастіше кажучи: "можливо", "можливо", але вже якщо він називає точний час і дату, він буде дуже пунктуальний. Водолій не буде вам що-небудь диктувати, тому і ви не диктуйте йому, як йому думати або жити. У кожного своє життя і кожен танцює свій танець під свою музику. Індивідуальність треба шанувати. Водолій живе за своїм статутом і вважає, що цього вистачає. Він ніколи не битиметься за щось, він не боягуз. Просто він не створений для боротьби. Вони вважають за краще погодитися з вами, щоб не вступати в довгу дискусію. Їх реакція непередбачувана, але в одному можу вас запевнити, що їх думка завжди стабільна. Людина, що уміє вести дискусію може взяти над вами верх, оскільки увагу їх можна легко відвернути. Говорять, що Водолій дискутує капелюхом: вони її просто одягають і йдуть. Проте, їх розум, прагнення до правди не відступлять ні на йоту, коли вони відстоюють своє тверде переконання. Будь-які крики і емоційний тиск не змусять їх згорнути зі свого шляху.

Водолії повні сюрпризів, що також викликає ворожий критицизм. Водолій не попередить вас, що має намір зробити, він просто зробить, що вважає потрібним. Довіра до людей нелегко приходить до них - вони повинні спочатку як слід вивчити вашу душу. Під їх пильним поглядом важко буває знаходиться, він вас вивчатиме довго і уважно. Іноді у вас може створитися враження, що Водолій слухає вас неуважно, погляд при цьому у нього може бути відсутній. Насправді це не так, він усе бачить і чує. Але він не приймає ваші слова за чисту монету, він вивчить вас з голови до ніг, він хоче знати, що ховається за цією монетою. Але при цьому приємно усвідомлювати, що якщо вже він вас сприйняв, то він буде вам завжди вірним другом і не віритиме ніяким злісним пліткам, хоча і може вислухати з чистої цікавості. При цьому Водолій робить свій власний висновок.

Їх хвороби пов'язані з системою кровообігу. Вони мерзнуть взимку, страждають від вологості влітку. Вони схильні до таких хвороб як варикозне розширення вен, тромбофлебіт, в літньому віці, якщо їх емоції спрямовані в негативне русло. У них часто бувають слабкі кісточки, можуть бути болі в ногах із-за поганого кровообігу, часті хвороби горла. Їм потрібне свіже повітря, сон і рух. Але вони рідко користуються цим. Вони закривають вікна, ховаються теплою ковдрою. Сильна нервова напруга, супроводжуюча їх розумову діяльність, не дає їм виспатися. Якщо з дитинства вони не привчені до спорту, в зрілому віці вони мало рухаються. У них прекрасне здоров'я в діагностиці. Водолії дуже схильні до гіпнозу, їм корисні гіпнотичні сеанси, також добре на них діє лікування струмом.

У них не краща пам'ять у світі, але їм треба запам'ятати багато що, оскільки здається, що вони отримують знання від якоїсь невидимої антени. Типовий Водолій - втілення легендарного розсіяного професора. І при цьому вони здатні схоплювати ті, що відбуваються навколо них, як радар. Наприклад, вони можуть з кимось розмовляти і при цьому не пропустити того, що відбувається в іншій частині кімнати. Їх здатність проникати в невідоме і осягати різні таємниці своєю особливою інтуїцією досягає вершин психологічного проникнення. Вони можуть добре вас відчувати і знати ваші таємні бажання. Водолій не терпить брехні, обману. Вони не люблять брати у борг і давати у позику. Але якщо ви зайняли у нього гроші, то повинні повернути вчасно, оскільки свої борги вони теж віддають в строк. Водолії рідко брешуть, але можуть обдурити вас дуже непомітно. Їх називають ідеалістами, але мені здається, що це перебільшення, оскільки вони занадто проникливі, щоб сліпо вірити в щось. Вони твердо знають, що більшість мріянь - це лише ілюзії. Вони можуть мріяти і в той же час розуміти, що не усі мрії реальні. Його розум і тіло мають бути вільний як вітер. Намагатися зупинити Водолія все одно, що загнати вітер в пляшку, це зробити неможливо. Його душа постійно управляється Ураном, який веде його в майбутнє. Водолій - втілення надій людства і його ідеалів.

Ви можете заглянути в самотнє серце Водолія тільки на секунду і при цьому, якщо ви теж живете в завтрашньому дні.

ВОДОЛІЙ-ЧОЛОВІК
ВОДОЛІЙ-ЖІНКА

Загальний гороскоп Лінди Гудмен  

Актуально о гороскопах и совместимости  знаков зодиака

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрілець Козерог Скорпіон Водолій Риби

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!