Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Вытяжки посудомоечные машины плиты морозильники холодильники микроволновые печи.. встраиваемые узкие посудомоечные машины(40) Встраиваемые стандартные посудомоечные машины(36)

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Об'яви

Будівництво
Недвижимість
Устаткування
Товари та послуги
Техніка и автомобілі
Економіка та фінанси
Медицина та здоров'я
Комп'ютери і Інтернет
Відпочинок і розваги
Мода и красота
Просто цікаво

Гороскопи

  КОЗЕРІГ (22.12-20.01)  
3-й земний знак.
3-й основний знак.
Правляча планета: Сатурн.
Щасливе число: 8 і усі числа які діляться на 8.
Астрологічний символ: козел.
Астрологічні кольори: чорний, темно-коричневий, попелясто-сірий, синій і блідо-жовтий.
Астрологічні камені: бірюза, онікс, місячний кришталь.
Козерог управляє 10 будинком гороскопу

 

 

Козерогів можна знайти скрізь, в будь-якій області, там, де вони можуть висунутися вперед і отримати задоволення своїм таємним амбіціям. Козероги підіймаються по громадських сходах, піднімаючись з каменю на камінь. Завжди тільки вперед. Можливо, вони не привертають до себе уваги якимсь спеціальним чином. Їх можна спочатку і не помітити. І, здається, що усі інші мають переваги в змаганні, а Козероги не мають шансів на перемогу, та все ж вони перемагають. З ними боротися практично неможливо і марно. Козероги випробовують величезне захоплення перед тими, хто визначив їх на шляху до вершини. Вони обожнюють успіх, повагу, владу і шанують традиції. Багато енергійних і імпульсивних людей називають їх за це снобами і ханжами.

Козероги можуть висловлювати свою критику необдумано і різко.

Але зазвичай вони занадто розумні, щоб створювати собі непотрібних ворогів. У такому разі вони з вами погоджуватимуться, підладжуватимуться, але може бути це тільки здається? Вони дозволяють іншим виходити вперед, але до кінцевої мети часто приходять першими проти всякої логіки. Вони дуже обережні, обходять всякі перешкоди і гострі камені. І недивно, що вони рідко спотикаються. Їх очі не спрямовані до зірок, їх погляд спрямований прямо перед собою, а ноги прямо стоять на землі. Ревнощі, пристрасть, імпульсивність, лінь і безпечність - Козероги вважають усі ці якості перешкодами і нехай інші спотикаються про них. Козероги можуть тільки озирнутися на цих людей і випробувати легку жалість за їх невдачі і підуть спокійно далі. Є, звичайно, Козероги і романтичні. Але і вони не дозволяють емоціям засліпити себе.

Вам треба дотримувати усі умови, якщо ви хочете, щоб козерог вас шанував.

Вони не влаштовують публічні сцени і не оголяють пристрасті. Майже усі вони ідеалізують своїх предків і старших, повага до віку і досвіду - частина їх натури. Часто в літньому віці вони намагаються надолужити те, що було упущено в молодості. Козероги навряд чи можуть закохатися в людину, що не займає якого-небудь становища в суспільстві. Вони рідко одружуються не замислюючись, а довго готуються до цього. Вони дуже люблять своїх родичів: врешті-решт від цих родичів може залишитися яка-небудь власність! Ви можете подумати, що це холодне, обачливе відношення, але Козероги вважають, що це просто розумно. Шансу ніколи не доведеться двічі стукатися в двері, вони почують перший же стук. А ще правильніше сказати: вони коштують притулившись до дверей, очікуючи шансу.

У дитинстві у Козерогів буває досить слабке здоров'я, гірше, ніж у інших знаків, але сила їх опору збільшується з віком. Твереза, обачлива натура козерога надає йому дивну витривалість, але проте йому не завжди вдається уникнути докторів і лікарень, оскільки їх підкошує страх, невизначеність і занепокоєння сильніші, ніж мікроби. Навіть їх консервативні звички і упертість, їх опірність хвороби не може здолати небезпеки песимізму. Козероги повинні багато часу проводити на повітрі і розвивати позитивніший і легший погляд на життя. Майже у усіх Козерогів чутлива шкіра. Це валятиметься у всіляких алергіях, в зайвому потовиділенні і інших шкірних захворюваннях. Можливі також захворювання шлунку, вразливими місцями є суглоби і кістки. Плодами їх меланхолії можуть бути головні болі, захворювання нирок і психічні хвороби. Якщо їм вдається уникнути тривалої хвороби із-за своєї депресивності, то їх здатність у довголіттю дивна. Ну, не знаю, чи добре бути останнім листом на дереві і при цьому страждати від артриту і ревматизму?

Козероги справляють враження ніжної, боязкої і небагато упертої людини. Він здається нешкідливим. І вам може навіть здатися, що це сама відповідна людина, якій можна довіритися і сповідуватися. І хто б міг підозрювати, що у нього може бути і є насправді якісь приховані амбіції? Але проте ви повинні знати, що вони використовують ваші слабкості і ваші таємниці, щоб самим стати сильніше. Вам здається, що ви не можете без нього обійтися і віддаєте йому усі свої поводи. І вже тоді він починає проявляти владу і використовує її, щоб завоювати положення істинного лідера. Ним не парад і планують його маршрути за сценою.
Вугілля дає Козерогам довге полум'я.

КОЗЕРІГ-ЖІНКА
КОЗЕРІГ-ЧОЛОВІК

Загальний гороскоп Лінди Гудмен  

Актуально о гороскопах и совместимости  знаков зодиака

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрілець Козерог Скорпіон Водолій Риби

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!