Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Гороскопи

  СКОРПІОН (24.10-22.11)
8-й знак Зодіаку.
2-й водяний знак.
3-й постійний знак.
Правляча планета: Марс і Плутон.
Щасливе число: 9 і усі числа діляться на 9.
Астрологічний символ: Скорпіон і орел.
Астрологічні кольори: криваво-червоний, яскраво-червоний, малиновий і усі вогняні кольори.
Астрологічні камені: топаз і місячний кришталь.

 

 

Скорпіон уміє дуже добре контролювати свій характер, але є прикмети, по яких можна розпізнати цих людей. Їх очі випромінюють гіпнотизм, погляд цих людей проникає глибоко у вас. Взагалі Скорпіон - це вираження ЕГО. Вони прекрасно знають собі ціну і ніщо не змінить його власної думки про себе. Образи від них відскакують, а компліменти можуть не викликати на їх лицях ніяких емоцій або яких-небудь інших змін. Вони не хочуть чути про свої вади або недоліки від інших - вони усі знають про себе самі. Їх посмішка щира, реакція тіла зведена до мінімуму, оскільки їх мистецтво полягає в тому, щоб проникати у вашу душу, залишаючись такими, що при цьому не дізналися.

Будьте насторожі із Скорпіоном, оскільки зовні вони можуть справляти враження м'яких і наївних людей. Багато хто з них знає, що їх очі виражають їх натуру, тому вони намагаються носити темні окуляри. Ніколи не запитуйте їх думки або ради, оскільки у відповідь ви почуєте голу правду, і це вам може не сподобається. Не забувайте, що укус Скорпіона зазвичай смертельний. Вони ніколи не лестять і якщо говорять вам приємне, цінуєте це, тому що напевно це сказано щиро.

  Але не вірте, що Скорпіон думає тільки про себе - він може вам допомогти і словом і справою, вони притягають до себе як правило, або вірних прихильників, або заздрісних і злісних ворогів. Але навіть вороги шанують Скорпіона і добре про нього відзиваються. Є щось приємне в цих людях. Типовий Скорпіон рідко чого-небудь боїться. Це звичайно хоробрі і безстрашні люди. Це напрочуд вірні друзі. Заради друга можуть на багато що піти. Ніколи не забудуть доброту, зроблену йому, або подарунок, але відповідно ніколи не забуде образу або рану, нанесену кимось. Вони можуть планувати свою помсту або уразити своїм жалом негайно, але найчастіше все-таки планують.

  Здоров'я Скорпіона може похитнутися від меланхолії або важкої роботи. Але цей знак має здатність відновлювати своє здоров'я по своєму бажанню, якщо таке буде. Зазвичай вони рідко хворіють, але захворюють, як правило, серйозно, їм потрібний тривалий відпочинок і уважне відношення, вони знають завжди про свою хворобу більше, ніж доктори і медсестри, які їх лікують. Вони схильні до хвороб горла, спини, серця, системи кровообігу, ніг. Дуже часті у них травми в спорті. Їм слід уникати вогню, вибухів, радіації.

  Це героїчна особа, вони дуже прив'язані до сім'ї, люблять захищати слабких і дітей. Серед них можна назвати або святі, або грішників. Вони люто проявляють власницький інстинкт до того, що вважають своєю власністю. Скорпіон може робити практично усе, чого дійсно хоче добитися. Магічна і таємнича сила Плутона перетворює його бажання на дійсність. Скорпіон знає секрети життя і смерті і у нього є здатність перемагати і те і інше, якщо захоче. Але астрологія попереджає його, що він не повинен знати більше, ніж він знає.

  Йому майже усе вдається без особливих зусиль. Це швидше нагадує везіння, чим прояв його власної волі. Одна з самих дивних речей в астрології - це те, що в сім'ї хтось помирає або за рік до його народження, або рік потому після його народження. А коли помирає Скорпіон, то в його сім'ї хтось народжується або за рік до його смерті, або рік потому. Це трапляється принаймні в 95 відсотках. Це пояснює те, що символ Плутона - птах Фенікс, що відроджується з попелу, і Скорпіон втілює собою відродження. Скорпіонова сталь розжарена і загартована в печі, потім вона стає холодною і досить сильною, щоб управляти його душевним вогнем.

СКОРПІОН-ЖІНКА
СКОРПІОН-ЧОЛОВІК

Загальний гороскоп Лінди Гудмен  

Актуально о гороскопах и совместимости  знаков зодиака

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрелец Козерог Скорпіон Водолій Риби

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!