Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Московский детский театр К.Королева Московский детский театр Кирилла Королева в Москве.

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Гороскопи

  ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)
7-й знак Зодіаку.
3-й повітряний знак.
5-ої основної знак.
Правляча планета: Венера.
Щасливе число: 6 і всі числа діляться на 6.
Астрологічний символ: Терези.
   Астрологічні кольору: темно-блакитний, пурпурний, колір морської хвилі.
Терези правлять 7 будинком гороскопа
.

 

 

Як правило, це приємні люди, доброзичливі, але вони можуть бути і похмурими, дуже не люблять, коли ними командують. Вони дуже інтелектуальні, але в той же час дивно наївні, самі можуть говорити годинами, але при цьому вони і гарні слухачі. Це активні люди, але рідко роблять що-небудь поспішно. Вас напевно це збентежило? У цьому знаку є якась зміна якостей, що дивує навіть їх самих. Символ цього знака - золоті Ваги, тому їх основною метою є досягнення рівноваги в усьому. У результаті вони можуть перебувати в депресії, сум'ятті, роздратуванні, хоча зазвичай роблять повне враження. Їх звичайний стан - зміна настроїв. У них посмішка Венери, яка може розтопити вас, перед цими людьми буває дуже важко встояти. Вони часто перебувають у стані нерішучості, коли їм треба прийняти якесь рішення. Їх поведінка також може бути різною: вони можуть занадто довго говорити, чудово слухати, дискутувати.

  Цей знак завжди прагне до гармонії. Проте, деякі Ваги можуть зловживати їжею, алкоголем, любов'ю. Цей знак відомий також під назвою "ледачі Терези", це означає, що вони можуть працювати дуже багато; копітко й наполегливо, а потім несподівано відваляться в кріслі і у них починається період ліні. Це їх стан, природне, тому що їм необхідно відновлювати свої сили і в такі періоди їх марно вмовляти працювати. Після відновлення сил вони повертаються до роботи. Отже, це не двоїстий знак, як близнюки, але про них можна сказати, що вони можуть представляти двох осіб в одній. Вони інстинктивно відчувають, що період активності їм потрібно чергувати з відпочинком, у них дуже сильні емоції. Філософський підхід до смуток і радощів дозволяє їм згладжувати їх власні проблеми. Це, як правило, фізично і розумово здорові люди. Найбільша небезпека для їхнього здоров'я - зловживання всім. Чутлива частини тіла: груди, ноги. Але ніколи вони не повинні забувати про відпочинок.

  Їхній характер складений з рівних частин доброти, ніжності, справедливості, чіткої аргументації, впертого небажання капітулювати, філософської логіки і нерішучості. І вони завжди прагнуть до істини, прямолінійної відповіді, після зважування всіх можливостей. Але їх довге обдумування різних сторін можуть дратувати, тому що вони можуть довго знаходитись в нерішучому стані. Вони ніколи не приймають поспішних рішень. Якщо рішення ними прийняте, то воно вже буде остаточним.

  Серед Терезів рідко бувають ексцентричні люди, вони дуже скрупульозні в роботі, чесні, виключно відповідальні. Вони роблять все, як слід, щоб потім нічого не переробляти. Не люблять крайнощів, наприклад, прояв злості. У них фантастична здатність концентруватися і глибоко проникати в сутність предмета. Вони народжені з любов'ю до книг. Люблять гармонію звуків, квіти, поезію, на них сильно впливає мистецтво. Це любителі всього гарного, одним словом це аристократичні душі.

  Щоб зрозуміти по-справжньому цей мінливий знак Повітря, треба розгадати загадку Терезів: коли Ваги опускаються, їх оптимізм перетворюється в паніку, яка обтяжує депресією. Коли Ваги збалансовані, настає гармонія між багатим інтелектом і люблячим, співчуваючим серцем. Недарма цей знак осінній, тому що зима надто холодна для них, а літо жарко. Вони повинні бути посередині в збалансованому стані.

ЧОЛОВІК-ТЕРЕЗИ
ТЕРЕЗИ-ЖІНКА     
                                         

 Загальний гороскоп Лінди Гудмен

Актуально о гороскопах и совместимости  знаков зодиака

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрелец Козерог Скорпіон Водолій Риби

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!