Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Об'яви

Будівництво
Недвижимість
Устаткування
Товари та послуги
Техніка и автомобілі
Економіка та фінанси
Медицина та здоров'я
Комп'ютери і Інтернет
Відпочинок і розваги

Гороскопи

  ЛЕВ (23.07-23.08)
 5-й знак Зодіаку.
 2-й вогненний знак.
 2-й постійна знак.
 Правляча планета: Сонце.
 Щасливе число: 1 і 2.
 Астрологічний символ: Лев.
 Астрологічні кольори: червоний, жовто-коричневий, пурпуровий і чорний.
 Астрологічні камені: алмаз, рубін, топаз.
 Лев управляє 5-м будинком гороскопа.
  

 

    Лев - цар звірів, а людина - Лев панує над всіма людьми і над вами зокрема (так, так, я знаю, що це не так, але заради бога, не кажіть йому про це, це розіб'є його егоїстичне серце). Йому краще догоджати і тоді він буде нявкати, а не гарчати як справжній лев. Якщо ви хочете вивчити цю людину, зайдіть у всі яскраві і шикарні будинки міста, там ви обов'язково зустрінете Лева, він не любить тугу і темряву. Лев практично ніколи не червоніє від остраху чи збентеження. Вони повні бажання керувати сім'єю, друзями, навіть ті Леви, які це бажання хотіли б приховати. Потрібно бути дуже мужньою людиною, щоб мати з ним справу, коли він захищає свої права, свою гідність. Деякі Леви стають з віком м'якше, але вони ніколи не опускають свою горду голову, ніколи!

  Не забувайте, що Леви завжди готові до стрибка при появі небезпеки, особливо це відноситься до Левиць, у якої зазвичай кігтики заховані. Поведінка Львів велична, у них керівний стиль у всьому. Вони рідко говорять або ходять швидко. У компанії вони завжди привертають увагу. Вони є або центром уваги, або сидять у кутку з похмурим виглядом, поки не звернуть на себе увагу всіх присутніх. Лев справляє дивне враження на людей. Коли вони з будь-ким розмовляють, всі перед ними витягуються. Розмовляють вони, як правило, поблажливим тоном, обожнюють давати поради, люблять пояснювати всім, як треба і як не треба жити. Вони дійсно розбираються в цьому, що дає їм право давати поради. Але цього не можна сказати про їхнє власне життя, її вони можуть не налагодити з такою ж легкістю, з якою іншим дають поради. Але у Лева чесна любов до вищості, вони цього бажання не приховують, у них чудові здібності, які змішуються з дивовижною вразливістю його ЕГО. Цей гордий Лев дуже вразливий. Їх глибоко ранить, якщо ви не поважаєте її мужність і щедрість. Їм потрібно лестити, в 9 випадках з 10 ви звичайної лестощами можете перетворити його з гарчащого звіра в мявкаюче кошеня. Його слабкість або ахіллесова п'ята - його марнославство. Лестощі діють на нього як бальзам, а брак поваги робить його абсолютно сліпим від гніву.

     Тому ці 2 крайності роблять Лева не здатним приймати розумні рішення. Вони просто не можуть не показувати постійної переваги над іншими. Леви можуть бути добрими організаторами і керівниками. Вони самі щедро роздають компліменти, які справлять на вас враження. Це добрі господарі будинку. У вас буде враження, що ви знаходитесь у королівському замку. Серед Львів майже немає холостяків і старих дів, тому що вони завжди закохані. Але у всіх у них часто бувають невдалі шлюби з-за занадто великої гордині. Лев без партнера представляє собою сумне видовище. Тому вони завжди прагнуть знайти гідного партнера. Гордість Лева не можна зачіпати ні в якому разі, в такі моменти він стає абсолютно неприборканим і внаслідок цього Леви часто бувають покинуті своїми обранцями. Леви переносять любовні невдачі з великою гідністю. Але так як уміння прощати - частина його натури, в його любовному житті можливі повернення до колишнього партнера. Життя без любові для Лева ніщо. Ці чоловіки і жінки вважають за краще, щоб спиралися на них, тому що вони дуже відповідально ставляться до слабких і безпомічним, люблять їм допомагати. Леви люблять скаржитися, що все від них залежить, що вони тягнуть важкий вантаж на собі, але не звертайте на це увагу, їм подобається ця відповідальність. Спробуйте звільнити їх від цієї ноші або запропонуйте їм свою допомогу - вони відмовляться від неї. Особливо вони не визнають фінансової допомоги.

   Леви дуже необережно ставляться до грошей. Типові Леви - азартні гравці. Вони люблять екстравагантність і розкіш. Витрачають багато грошей на задоволення і розваги. Леви позичають гроші і навіть якщо у них немає потрібної суми, вони перезаймуть і дадуть вам у борг - король адже не може бути без грошей. У Лева часто буває висока температура, вони схильні до несподіваних сильних захворювань і нещасних випадків, але практично не хворіють на хронічні захворювання. Ці люди дивно життєздатні, або скаржаться, що довго не проживуть (останнє типова реакція на брак похвали). У Лева можуть бути хвороби серця, спини, ніг, горла. Але всі вони швидко видужують. Їх основна небезпека - недбалість по відношенню до свого здоров'я, вони можуть не доліковуватися. Це знак крайності - вони або неохайні і недбалі, або дивно акуратні. Всі Леви люблять плітки. Їм потрібно знати все, що відбувається навколо них.

    За вдачею своєю Леви цілеспрямовані, їх важко звернути з обраного шляху. Вони дуже енергійні, але часом можуть бути дивно ледачими як кішки на сонці. Якщо вони працюють, то працюють, якщо відпочивають, то на всю!

    Їх покликання - захищати беззахисних. Вони вірні друзі, справедливі і сильні вороги. Це люди творчі та оригінальні, сильні і життєлюбні.

   Одягаються вони досить яскраво, слушно своїй яскравій особистості. У них є справжня гідність і витонченість, з яким вони можуть переносити неприємності. Їх оптимістичні надії ще більше посилюються при сонячному світлі, а вночі їх підтримують тисячі зірок.

ЖІНКА-ЛЕВИЦЯ
ЛЕВ-ЧОЛОВІК

                                               Загальний гороскоп Лінди Гудмен

Актуально о гороскопах и совместимости  знаков зодиака

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрелец Козерог Скорпіон Водолій Риби

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!