Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Гороскопи

РАК (22.06-22.07).                              
4-й Зодіаку знак
1-й знак водний
2-й знак основного
Правляча планета: Місяць.
Щасливе число: 2 і всі числа діляться на 2.
Астрологічний символ: Рак.
Астрологічні кольори: блідо-ліловий, срібний, колір зеленого горошку, блідо-оранжевий
Астрологічні камені: опал, місячний камінь, кришталь
Рак управляє 4-м  будинком гороскопу
 

 

    Повністю натура цих людей розкривається при місячному світлі, який дуже підходить їх мінливим емоціям.

   У Раків дуже заразливий сміх. На будь-якій вечірці він може бути самим веселим чоловіком. Якщо він не жартує сам, то сміється над жартами інших. Ніхто не любить жарти більше від них. Ця його весела сторона ще більше кидається в очі на фоні його, загалом, спокійної вдачі. Його гумор глибокий. Раки зазвичай не женуться за популярністю. Але вона їм потрібна і при цьому приносить велике задоволення. У таємниці вони прагнуть добитися уваги. При цьому Раки не прагнуть до слави одержимо, вони ні до чого не прагнуть з одержимістю. Але поряд з гарним настроєм Раки страждають сильно. меланхолією. Вони можуть втопити вас у своїй депресії глибше, ніж океан. Їх страхи зазвичай добре прикриваються гумором, але вони завжди в них присутні, переслідуючи вдень і вночі відчуття якоїсь небезпеки. Песимізм завжди поруч з ними і може зіпсувати різні їх фантазії в будь-який момент. Їх сльози ніколи не бувають крокодилячими, вони виходить дійсно з глибин їх сердець. Їх можна поранити навіть поглядом. Дуже нелегко буває з'ясувати причину їх поганого настрою, тому що коли вони зачеплені чимось, вони занурюються в мовчання. Іноді Раки можуть помститися, як Скорпіон, але зазвичай роблять це таємно. Але найчастіше вони просто відповзають в свою раковину і відсиджуються там. Стан журби і невпевненості змушують їх прагнути до самотності, як справжніх раків. Їхні почуття настільки сильні, що можуть поширитись і на вас і впливати досить сильно.

   Раки завжди враховують всі життєві уроки. Зазвичай вони дуже патріотичні. Це люди, які можуть зберігати безліч секретів, вони вміють співчувати людям. Але в його думки вам буде важко проникнути, тому що свої почуття вони ретельно ховають від сторонніх очей. Типовий Рак не любить обговорювати своє життя.

   Як і справжні Раки вони хватають намертво  те, чого хочуть домогтися, це може стосуватися всього, починаючи з коханої людини і кінчаючи домашніми капцями. Його дії при цьому також не будуть прямими, як у раків, а тільки в бік і назад, а потім несподівано вони можуть йти у зовсім протилежний бік. При цьому вони уважно спостерігають за своєю жертвою і, коли вона починає відступати Раки швидко починають рухатися вперед і наздоганяти бажане. Рак рухається вперед тільки тоді, коли помічає, що хтось ще хоче досягти того ж, чого хоче він, це стосується і його щедрості. Його серце дуже м'яке, його можна розчулити. Але він буде допомагати вам обережно, очікуючи, що хтось ще допоможе вам. Бачачи, що вам ніхто не допомагає, прийде на допомогу в останню хвилину, якщо ви тонете, він дасть вам пару раз піти під воду, перш ніж почне рятувати. Але це його інстинкт самозбереження, а не егоїзм. Таким чином, його ніяк не можна звинуватити в імпульсивності. Він завжди ретельно розраховує свої дії.

   Раки дуже люблять свій дім, ставляться до нього з великою повагою. Вони ніколи не відчувають себе в безпеці по-справжньому. І їм завжди потрібно більше, ніж у них є - і любові, і грошей, і слави і т.д. Його емоції не дозволяють йому бути досить впевненим у собі і повністю розслабитися. Раки дуже люблять воду - вони купаються, плавають, катаються на водних лижах, човнах.

   Його постійне занепокоєння може довести до хвороби. Багата уява може найменшу хвороба перетворити на серйозну і навіть хронічну. Його найбільш вразливі для хвороби місця - район грудей, коліна, нирки та шкіра, а також голова і шлунок і інші органи травлення. Їх може врятувати від хвороби гарний настрій і оптимізм. Жоден інший знак не схильний до хвороб від власних емоцій, але ніхто інший не може й так чудово видужувати під дією власного настрою.

   Раки люблять збирати гроші, люблять також запаси їжі, ніколи не дозволяють викидати залишки від обіду. Все, що вам покладуть на тарілку, ви повинні з'їсти. У обох статей сильно розвинений батьківський інстинкт.

РАК-ЖІНКА
РАК-ЧОЛОВІК

                                               Загальний гороскоп Лінди Гудмен

Актуально о гороскопах и совместимости  знаков зодиака

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрелец Козерог Скорпіон Водолій Риби

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!