Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

BestWay Бассейн сборный (каркасный) Metal Frame Pool 56241 INTEX Бассейн сборный (каркасный) FAMILY SIZE METAL FRAME POOL 56994. Круглый каркасный бассейн. Собирается за 30 минут.

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

Гороскопи

ТІЛЕЦЬ (20.04-20.05)
 2-й знак Зодіаку.
 1-й постійна знак.
 1-й земний знак.
 Правляча планета: Венера.
 Щасливе число: 6 і всі числа діляться на 6.
 Астрологічний символ: бик.
 Астрологічні кольори: всі вечірні кольори - лимонний, білий, зелений і бузковий.

 

 

Ви завжди зможете виділити його з натовпу по сильно мовчазній поведінці. Ще не познайомившись ближче, він буде справляти враження мовчазної людини. Його рухи, манера говорити - розмірені, вони не багатослівні. Мало, що порушує його спокій. Його рішення незмінні. Тільці рідко впадають в лють, хочуть, щоб його залишили в спокої. Не тисніть на нього інакше він стає впертим. Якщо ви зайдете занадто далеко, він впаде в гнів. Він може місяцями і роками проявляти дивовижне самовладання, ігноруючи все, що в інших може викликати нервовий розлад. А потім зовсім несподівано він почне копати землю. Йдіть з його шляху як можна швидше в такому випадку. Його темперамент рідко проявляється імпульсивно, але коли він роздратований, може все зруйнувати на своєму шляху. Пардон, "розтрощити" це не те слово, "деморалізувати" - ось так би мовити краще. Але на щастя, це буває рідко. Краще пам'ятати, що Тільці не бувають трохи роздратовані, швидше за все він просто впадає в лють.

  Тільців дуже сильно приваблює протилежну стать, але не в їх характері агресивно переслідувати свого обранця. Він вважає за краще людей залучати до себе. Його типова поведінка - пасивність. Тільці швидше гостинні господарі, ніж любителі ходити в гості. Вони самі не шукають популярності. Він може підхопити ідею дружби або роману і завжди знає, що з ним робити, що не дано багатьом іншим людям. Тільці рідко знаходяться в неспокійному стані, майже не бувають нервовими. По суті своїй вони стійки. Вони приймають речі такими, якими вони є. Як правило, це люди домашні. Вони дуже люблять свій дім, своє зручне крісло, знайоме оточення. Зміни в обстановці вводять їх в смуток. Вони завжди мріють про власний будинок. Вони дуже близькі до землі, люблять природу, квіти. Швидкий ритм сучасного життя стомлює їх, тому він обов'язково повинен виїжджати за місто.

   Зазвичай Тільці дивно здорові, хоча якщо захворюють, повільно одужують, з-за свого впертого небажання підкорятися лікарям. Одна з його характерних рис - невіра в оптимізм, що також не сприяє швидкому одужанню. Найчутливіші області для хвороб - горло, шия, ноги, спина. Будь-які застуди часто переходять в ангіни. У них часто буває поганий кровообіг, внаслідок цього хворі вени та інші хронічні захворювання. Однак більшість травневих людей залишаються здоровішими, ніж інші. Але якщо він товстіє, то може втратити своє здоров'я. Одна з основних причин його хвороб відсутність свіжого повітря і рухів. Говорячи про впертість, марно говорити і про це. Вони вважають, що всього - навсього терплячі і міцні. Але вони дійсно вперті настільки, як взагалі можливо. Однак, треба віддати належне, у Тільця виключно багато терпіння. Вони можуть роками нести фізичну та емоційне навантаження, мовчки, не скаржачись, і нікого не звинувачуючи в цьому. І чим більше в Тільця буває неприємностей, тим більше сил вони знаходять, щоб переносити їх. Їхня відданість та відданість родині й друзям часто перевершує всяке розуміння. Вони заслуговують золотої медалі за цю мужність, яку вони проявляють під ударами долі і які вже давно б зламали інші знаки. Їх гумор відрізняється теплотою, він земний. Вони рідко бувають жорстокими або мстивим.

   Тепер що стосується грошей. Тілець і гроші завжди йдуть поруч. Серед безробітних ви не зустрінете Тільця. Вони будують свою імперію повільно, але надійно. Завжди починають з міцного фундаменту, поверх за поверхом будуючи свою справу. Вони люблять накопичувати владу так само, як і гроші, але зазвичай заради задоволення володіти нею. Діяти ж вони часто дозволяють своїм підлеглим. Одна свідомість, що влада і гроші в їх руках, цілком їх задовольняє. Хай працюють Козероги і Раки, а він буде нюхати незабудку і дивитися в очі красивої жінки. Рано чи пізно гроші прийдуть до Тільця. Він пишається своєю власністю, але не жадібний.

  Тільців хвилює живопис і музика. Його думки завжди розумні і зрозумілі. У них немає нічого дрібного, включаючи їх здатність до довгої любові. Вони сповнені любові до розкоші, до того, чим володіють. Але гроші даремно не тринькає. Його будинок - його фортеця. Вони терплячі як сам час. На їхню силу можна завжди покластися, але вони дуже вперті, не дивуйтеся, що я це так часто повторюю: це їхня основна риса характеру.

Тілець-ЖІНКА
Тілець-ЧОЛОВІК


                                                                                                           Загальний гороскоп Лінди Гудмен

Актуально о гороскопах и совместимости  знаков зодиака

Личный гороскоп рожденных под знаком тельца. Личный гороскоп рожденных под знаком овна. Личный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Личный гороскоп рожденных под знаком рак. Личный гороскоп рожденных под знаком льва. Личный гороскоп рожденных под знаком девы. Личный гороскоп рожденных под знаком весов. Личный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Личный гороскоп рожденных под знаком козерога. Личный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Личный гороскоп рожденных под знаком водолея. Личный гороскоп рожденных под знаком рыб.

Тілець

Овен Близнюки Рак Лев Діва Терези Стрелец Козерог Скорпіон Водолій Риби

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Цікаві новини
Скажи наркотикам - НІ
Фен Шуй у кожну хату

Актуально

Робота  и кар'єра
Поради майбутнім мамам
Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Наркотикам - ні!!!
Вода як основа життя

Магія і містика

Що таке астрологія?
Що таке гороскоп?
Що таке магія?
Гороскоп на день
Гороскоп  2008 2009
Рік бика по Фэн-Шуй
Історія Фэн-Шуй
Твій гороскоп
Сумісність знаків
Космотологія
Гороскоп и здоров'я
Знаки и профілактика

© 2007 - 2011   При использовании материалов сайта активная гиперссылка обязательна!