ƒержава: ”крањна
ћ≥сто : Ѕерегове
ќбласть : «акарпатська
ѕоштовий ≥ндекс 90200 - 90205
“елефонний код +38 (03141) XXX
Ќомерн≥ знаки: јќ / 07
Ќаселенн€ 28 900

 
 

 

«найомства

ѕошук роботи

Ќерухом≥сть

–еклама на сайт≥  

RSS      

 

«воротн≥й зв'€зок

—татт≥

ќб'€ви

√остьова книга  

–еклама

–Т—Б—В—А–∞–Є–≤–∞–µ–Љ—Л–µ –і–≤—Г—Е–Ї–∞–Љ–µ—А–љ—Л–µ —Е–Њ–ї–Њ–і–Є–ї—М–љ–Є–Ї–Є Electrolux –Ч–∞–±–µ—А–Є —В–Њ–≤–∞—А —Б–∞–Љ! –Ш–љ—В–µ—А–љ–µ—В-–Љ–∞–≥–∞–Ј–Є–љ –Ґ–µ—Е–њ–ї–∞–љ–µ—В–∞. –†—Г –Њ—В–Ї—А—Л–ї –њ—Г–љ–Ї—В –≤—Л–і–∞—З–Є —В–Њ–≤–∞—А–∞.

√азета  "Ѕерегово"

ƒайджест за 2008 р≥к
ƒайджест за 2009 р≥к
ƒайджест за 2010 р≥к

Ќавколо св≥ту

Ќовини ≥з усього св≥ту
Ќовини пол≥тики
ѕол≥тики и парт≥њ
 ультура та мистецтво
Ќовини автосв≥ту
Ќаука та осв≥та
ћедицина и здоров'€
ћода та красота
ѕро спорт и не т≥льки
ћережа ≥ комп'ютери
ћоб≥льна телефон≥€
Ќаука та технолог≥њ
Ќовини буд≥вництва
Ќовини нерухомост≥
Ќовини шоу-б≥знеса
¬ св≥т≥ тварин
¬≥дпочинок та розваги
ёмор и приколы
ѕросто ц≥каво
ћ≥сцева влада
ќчевидне неймов≥рне

√ороскопи

ќ¬≈Ќ (21.03-20.04)
1-й знак «од≥аку.
1-оњ основноњ знак.
1-й вогненний знак.
ѕравл€ча планета: ћарс.
ўасливе число: 9 ≥ вс≥ числа д≥л€тьс€ на 9.
јстролог≥чний символ: баран.
јстролог≥чн≥ кольори: малиновий, червоний, золотисто-жовтий, ≥ вс≥ блискуч≥ кольору.
јстролог≥чн≥ камен≥: алмаз, аквамарин, аметист.
ќвен править 1-м будинком гороскопа.

 

 

  ÷е перший знак «од≥аку. ќвни - д≥ти «од≥аку. «овн≥ це доброзичлив≥ люди з енерг≥йними манерами ≥ твердим рукостисканн€м. ¬они завжди борютьс€ проти будь-€коњ несправедливост≥, не соромл€чись при цьому у виразах, можуть бути в таких ситуац≥€х дуже гар€чими ≥ лютими. ќвни висловлюють свою точку зору завжди пр€мо. —воњ потреби ставл€ть на перше м≥сце, думають в першу чергу про себе, €к д≥ти, не усв≥домлюючи, що це може в≥дбитис€ на ≥нших. ¬они не в≥дчувають, що можуть доставити ≥ншим незручност≥ ≥ неприЇмн≥ моменти. ÷€ його невинн≥сть оточуЇ ќвна. ≥ пом'€кшуЇ його агресивн≥сть, тому на нього важко нав≥ть ображатис€, €к на дитину. ÷е по€снюЇ також, чому вони так безстрашним.

  ” цих людей немаЇ порочност≥ прот€гом усього житт€. ¬они в≥р€ть всьому вс≥м серцем, в цьому знаку немаЇ н≥чого прихованого ≥ складного. ¬они дуже уразлив≥ ≥ любл€ть скаржитис€. ” своњх вчинках ќвни н≥коли не виробл€ють стратег≥њ, йдуть до мети пр€мо. ÷≥ люди не можуть плакати в≥дкрито. як правило, дос€гають усп≥ху в кар'Їр≥. ” ќвен ви не знайдете тактовност≥ ≥ терпимост≥, а також терп≥нн€.  оли ц≥ €кост≥ лунали люд€м, ќвни, мабуть, були ще за дверима. ¬они, м'€ко кажучи, пр€м≥ у всьому. ќсновними њх рисами можна назвати в≥дверт≥сть ≥ чесн≥сть, але не варто робити на це ставку, оск≥льки њм не вистачаЇ стаб≥льност≥, що Ї про€вом в≥дсутност≥ в≥дпов≥дальност≥.
   
  ќвни абсолютно не перенос€ть зубного болю, до зубного л≥кар€ њх змусити п≥ти неможливо. ѓх нерозумне безстрашн≥сть часто призводить до ф≥зичних травм. —татура, €к правило, повне. ѓх важко вкласти в л≥жко, €кщо вони погано себе почувають ≥ €кщо вони л€гли, значить д≥йсно хвор≥. —правжн€ причина њхн≥х хвороб криЇтьс€ в њх нетерпл€чост≥. ѓм треба св≥домо виробл€ти в соб≥ терп≥нн€ ≥ обережн≥сть. ¬они дуже оптим≥стичн≥, тому р≥дко хвор≥ють на хрон≥чн≥ захворюванн€, але в них часто буваЇ високий кров'€ний тиск.

  ќвен упевнений, що н≥хто ≥нший не впораЇтьс€ з≥ справою так добре, €к в≥н. ÷е може призвести до нервового виснаженн€, вже ќвна  не можна звинуватити в л≥нощах.

  ќвен може бути дуже теплим ≥ щедрим знаком. ¬они не жорсток≥. якщо ќвен потр≥бно вибирати м≥ж славою ≥ грошима, в≥н вибере славу. ћова ќвн≥в може бути ≥рон≥чною, в ньому виключно легко викликати гн≥в, але в≥н швидко проходить, образи вони забувають швидко. ѕри нагод≥ вони можуть вибачитис€ нав≥ть перед своњм ворогом, €кщо почувають, що образили його. ѕрактично ќ. не брешуть, це аж н≥€к не пл≥ткар≥. як правило, у ќ. немаЇ нап≥втон≥в в оц≥нц≥ людей ≥ под≥й, у них вороги ≥ друз≥, Ї чорне ≥ б≥ле, але не буваЇ с≥рого, щось може бути добре чи погано, але не середньо. ¬с≥ ќвни живуть в сьогодн≥шньому дн≥, вчорашн≥й день њх н≥чому не вчить, а завтра - це надто далеко. ƒл€ них важлива лише тепер≥шн€ хвилина, година. ÷е реал≥сти, проте вони можуть ≥ ≥деал≥зувати.

  ќвен не здатний прийн€ти поразку, в≥н просто в≥дмовл€Їтьс€ бачити це. ¬они в усьому надзвичайно оптим≥стичн≥, любл€ть перешкоди, €к≥ треба подолати ≥ перемогти. ќвни н≥коли не сид€ть склавши руки, чекаючи, що усп≥х прийде до них сам, без њхньоњ допомоги. ≈нерг≥€ ќвна багатьох виводить з себе, але в принцип≥ вони можуть бути ≥ спок≥йними, коли захочуть. Ќа жаль, спокою вони починають хот≥ти т≥льки в зр≥лому в≥ц≥. Ѕ≥льшост≥ ќ. супроводжуЇ удача ≥ в мистецтв≥ ≥ в б≥знес≥. ¬ оточенн≥ ќ. ≥ншим важко про€вити свою ≥ндив≥дуальн≥сть тому ќ. любл€ть поговорити про себе, своњ проблеми. ќвен дуже дов≥рливий, тому часто розчаровуЇтьс€ в люд€х. ¬они любл€ть робити приЇмне ≥ншим, але не чекають того ж у в≥дпов≥дь. ÷е п≥онери у вс≥х починанн€х. јле част≥ше вони йдуть до незд≥йсненним справах ≥ ц≥л€м. ¬они вм≥ють робити людей щасливими ≥ њм подобаЇтьс€ це робити.

ќ¬≈Ќ-„ќЋќ¬≤ 
ќ¬≈Ќ-∆≤Ќ ј


                                                                                                           «агальний гороскоп Ћ≥нди √удмен

јктуально о гороскопах и совместимости  знаков зодиака

Ћичный гороскоп рожденных под знаком тельца. Ћичный гороскоп рожденных под знаком овна. Ћичный гороскоп рожденных под знаком близнецов. Ћичный гороскоп рожденных под знаком рак. Ћичный гороскоп рожденных под знаком льва. Ћичный гороскоп рожденных под знаком девы. Ћичный гороскоп рожденных под знаком весов. Ћичный гороскоп рожденных под знаком стрельца. Ћичный гороскоп рожденных под знаком козерога. Ћичный гороскоп рожденных под знаком скорпиона. Ћичный гороскоп рожденных под знаком водоле€. Ћичный гороскоп рожденных под знаком рыб.

“≥лець

ќвен Ѕлизнюки –ак Ћев ƒ≥ва ерези —трелец  озерог —корп≥он ¬одол≥й –иби

–езюме и сп≥вбес≥да

  ¬≥д того, €к ви п≥дготуЇтесь до сп≥вбес≥ди, ≥ €к будете себе вести ≥ залежить результат. ƒ≥знайтес€, €к зробити так, що б ¬аша сп≥вбес≥да запам'€талась ≥ на ¬ас звернули увагу ...
 ¬≥д того, наск≥льки правильно, ≥ ц≥каво буде складено ваше резюме, може залежати.....

«найомтесь в ≤нтернет

   —ьогодн≥, познайомитьс€ з ким-небудь стаЇ все важче ≥ важче .. ќсобливо актуальним стаЇ це питанн€ €кщо ¬ам за тридц€ть ... —пец≥ально дл€ ¬ас ми ≥ в≥дкрили стор≥нку де ¬и можете заповнити анкету, завантажити фотограф≥ю, €ку побачать тис€ч≥ в≥дв≥дувач≥в нашого порталу.

як продати нерухом≥сть

  Ќа численн≥ проханн€ в≥дв≥дувач≥в нашого порталу, ми запустили серв≥с куп≥вл≥ - про-дажу нерухомост≥. ¬икористанн€ послуги абсолютно безкоштовна. ¬ам необх≥дно заповнити в≥дпов≥дн≥ пол€ ≥ завантажити фотограф≥њ ≥ дан≥ ¬ашоњ нерухомост≥ ≥ тис€ч≥ в≥дв≥дувач≥в побачать ¬аш≥...

ƒл€ наших ж≥нок

ƒл€ майбутн≥х мам
ƒомашн≥й л≥кар
„олов≥к ≥ ж≥нка
—алон краси
∆≥нка ≥ мода
як ≥ де в≥дпочивати
”люблен≥ св€та
ћоЇ помешканн€
—екрети кул≥нар≥њ
–обота ≥ кар'Їра
Ўоп≥нг - дл€ вс≥х
∆≥ноч≥ секрети
ќранжере€ вдома
ƒомашн≥ тварини
÷≥кав≥ новини
—кажи наркотикам - Ќ≤
‘ен Ўуй у кожну хату

јктуально

–обота  и кар'Їра
ѕоради майбутн≥м мамам
ѕро €к≥сть води
Ќормативи €кост≥
 ритер≥њ €кост≥
√убить людей вода
ћ≥ська водичка
¬се про воду
Ќаркотикам - н≥!!!
¬ода €к основа житт€

ћаг≥€ ≥ м≥стика

ўо таке астролог≥€?
ўо таке гороскоп?
ўо таке маг≥€?
√ороскоп на день
√ороскоп  2008 2009
–≥к бика по ‘эн-Ўуй
стор≥€ ‘эн-Ўуй
“в≥й гороскоп
—ум≥сн≥сть знак≥в
 осмотолог≥€
√ороскоп и здоров'€
«наки и проф≥лактика

© 2007 - 2011   ѕри использовании материалов сайта активна€ гиперссылка об€зательна!