Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

„Карпатський фонд відзначив найкращих

Берегово – одне з найпривабливіших містечок краю. Воно вигідно вирізняється з-серед інших невеличких райцентрів не тільки близьким розташування до кордону, але й розкішною зеленю, чарівним затишком, мальовничими краєвидами Берегівського горбогір’я з садочками та виноградниками, з довколишніми лісами, які, немов богатирі-охоронці щільним кільцем оточують наше місто. Усе це створює неповторно магічну ауру славного тисячолітнього міста над Веркою. Таке надбання Всевишнього потрібно зберігати та примножувати.

Тому за ініціативи міського голови Іштвана Гайдоша у переддень Пасхальних свят проведено санітарну очистку, прибирання та озеленення міста, аби воно стало ще більш живодайним джерелом краси та чистоти. Не залишилися осторонь і загальноосвітні та дошкільні заклади, найперше учні та їх вчителі.

Вони, усвідомлюючи свою особливу відповідальність за стан довкілля, прибирали території навчальних закладів і пришкільних площ, висаджували квіти, обкопували дерева та клумби. Кожний працював завзято, з насолодою.

 Прибирали, щоб школа та місто були гарними, адже „чисто там, де не смітять”: а коли порядок у класі, в школі, то охайно й ошатно виглядають вулиці і саме, врешті-решт, Берегово!

Проведення таких акцій, за словами першого заступника міського голови Ольги Бізілі, сприяє екологічному та санітарному вихованню, формуванню в юних громадян почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій із впорядкування і оздоровлення довкілля.

Саме для того, аби прищепити якості, притаманні справжнім патріотам нашої держави, „Карпатський фонд” на чолі з відомим підприємцем, депутатом обласної ради, членом міськвиконкому Чобою Пейтером виступив з ініціативою нагородити комп’ютерами ті освітні й дошкільні заклади, які на славу попрацювали на весняній толоці.

Визначала їх конкурсна комісія, у складі якої були член правління „Карпатського фонду”, директор фірми „Котнар” Володимир Маргітич, перший заступник міського голови Ольга Бізіля, начальник управління освіти Людмила Токар, в. о. заступника Світлана Чирибан, методист із дошкільних навчальних закладів Тамара Арефій.

А переможцями стали ЗОШ №№ 1, 5, 8 (директори Оксана Матолич, Людмила Пилип, Петро Вереш), дев’ятирічка № 7 (Агнеса Кудрон). Визнані й кращі серед ДНЗ, зокрема, №№ 6, 7, 10, 12, 16 (завідувачі Ірина Кохан, Наталія Бізіля, Юдіта Рипкович, Надія Мадярко та Каталін Баран). Усі ці освітянські установи отримали комп’ютери.

ВАЛЕРІЙ РАЗГУЛОВ

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове