Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Мужіївське золото: продовження теми

ЛІКВІДАТОР ЗНАЄ, ЩО РОБИТЬ

 
Як відомо, ТОВ “Закарпатполіметали”, що розробляло Мужіївське золотоносне родовище, відповідно до недавньої ухвали Господарського суду Закарпатської області визнано банкрутом.

Водночас відкрито ліквідаційну процедуру, а ліквідатором призначено фахового економіста зі стажем із Києва Тетяну Анатоліївну Петик.

Слід сподіватися, що їй під силу виконати покладені на неї завдання, як і голові комітету кредиторів у справі про банкрутство Дмитру Сергійовичу Зайцеву (на фото).

Вони й завітали до редакції газети “Берегово”, щоби розказати про останні події на “Закарпатполіметалах”.

 Протягом кількох років поспіль ми об’єктивно та правдиво висвітлювали конфліктну ситуацію на цьому підприємстві, де замість добування руди та намивання золота займалися нікому не потрібними розбірками.

Схоже, із завершенням президентських виборів і політичного протистояння у столиці покладено крапку і в “холодній” війні між цією мужіївською фірмою на чолі з директором В. Василинцем, ТОВ “Сауляк” з одного боку та арбітражним керуючим і головою комітету кредиторів з другого боку. Хоча, власне, останні двоє війни як такої не вели, вони вельми коректно та виважено виконували державне завдання й намагалися зробити максимум, аби хоч трохи полешити фінансові та матеріальні страждання понад 200 працівників, які опинилися без роботи та засобів на існування. Про це говорилося та писалося, в томі числі й нашою газетою, не один раз. Тож слід сподіватися, що здоровий глузд візьме нарешті гору і в цьому сюжеті з мужіївським золотом.

А наразі вся влада в руках мудрої та відповідальної жінки-ліквідатора, що також вселяє оптимізм. Тож є сподівання, що вже ближчим часом матеріальні цінності, активи цього підприємства будуть ретельно проревізовані. Цим, можливо, будуть задоволені хоча б деякі вимоги кредиторів. Вони ж фактично незмінні, про що говорилося на чергових зборах за участю членів комітету кредиторів у справі про банкрутство й представників трудового колективу. Люди, що систематично приходять на ці сходини, вже не мають слів для претензій і обурення, однак на цей раз були свідками того, як їх “годують” не обіцянками, а почули конкретні шляхи виходу із кризи.

Довідалися про інші цікаві факти, зокрема, що, згідно з рішенням Господарського суду, копальню й комбінат визнано банкрутом, призначено ліквідатора, який й опікуватиметься відповідними процедурами. Присутні, а це податківці, правоохоронці, працівники Пенсійного фонду, а також трудівники, були шоковані інформацією про те, що фірма не охоронялася кілька років поспіль, майно розтягалося. Не велася бухгалтерія, не було ніякого кадрового обліку, за результатами інвентаризації сума недостачі сягнула понад мільйон гривень. Крім того, велика кількість основних засобів виявилася розукомплектованою: склалося прикре враження, що колись стратегічне золотодобувне підприємство, про яке ще донедавна у похвальних тонах говорила вся Україна та яке пафосно називали закарпатським Ельдорадо, виявилося нікому не потрібним і ледь не “безхозним”.

Ліквідатор зауважила: зараз проводиться аналіз завданої шкоди та визначається її розмір. Неозброєним оком видно, що директор п. Василинець, який фактично самоусунувся від дорученої йому керівної місії (документи свідчать, що його заробітна плата складала близько 5 тисяч гривень, однак в останні місяці навіть і він її не отримував, бо не було з чого), діяв на власний розсуд, свідомо та навмисне, на користь третіх осіб, на думку пані Тетяни Петик і Дмитра Зайцева, завдавав матеріальної шкоди підприємству. Між іншим, нібито причетний до укладення зухвалого договору оренди двох легкових атомашин за 2500 грн., у тому числі з власним сином. Допоки складаються акти розбазареного майна, окремі служби, незважаючи навіть на те, що фірму визнано банкрутом і тут упроваджено ліквідаційну процедуру, намагаються завадити роботі ліквідатора та комітету кредиторів.

Приміром, розпочатій діяльності бухгалтерії з відновлення бухобліку боржника та розрахунку заборгованості з заробітної плати намагаються зашкодити, зокрема, сюди завітав слідчий з ОВС ПМ ДПА у Закарпатській області В. Б. Янчук і порушив кримінальну справу відносно головного бухгалтера фірми “Закарпатполіметали”, зробивши спробу вилучити всю наявну фінансово-господарську документацію. За словами ліквідатора та очільника комітету кредиторів, це може робитися навмисне, аби унеможливити подальші ревізійні дії та здійснити відповідні розрахунки, виплату заборгованості тощо.

Натомість подані до прокуратури Закарпатської області заяви та скарги з цього приводу залишаються без відповіді. На зборах комітету кредиторів було прийнято рішення звернутися до правоохоронних органів з відповідною заявою та повідомити про завдані товариству (банкруту) з обмеженою відповідальністю, яким керував безвідповідальний директор, збитки. А вони наяву! Зрештою, що тут говорити про якісь матеріальні надбання, коли все розпродувалося за безцінь.

Приміром, більше 200 нових акумуляторних батарей, балансова вартість яких понад 200 000 гривень, продали за 2 тисячі, тобто одну штуку оцінили менше, аніж у десять грн. І сміх, і гріх! Нині три чашки кави в мужіївських кав’ярнях мають більшу вартість. Якщо реалізувати їх як металобрухт, а це трохи більше двох тонн, то можна отримати значно соліднішу суму. Складається враження, що тут або ціни такому товару не знали, або діяли всупереч здоровому глузду чи навмисне. Що вже казати про автопарк, який кинутий на поталу морозам, дощам, вітрам, сонцю, гниє та іржавіє, розсипається у прямому розумінні цього слова.

Тут немає жодної автівки, яка б могла їздити. Словом, машини рахуються тільки на папері. А сліди потужного КраЗА та скрепера й взагалі загубилися, де цей транспорт – скажуть хіба що слідчі або ж екстрасенси. Хоча свого часу, коли руду возили для переробки на поліметалевий комбінат, усі кілька десятків машин ходили, мов годинниковий механізм. Словом, занедбано сам об’єкт, занедбано автопарк, занедбано все, що могло принести хоча б елементарну користь цьому збанкрутілому підприємству.

Про стан справ інших підрозділів, зокрема, на входах до шахт, куди нині вже не потрапити, бо ніхто не знає-відає, що в підземеллі, годі й говорити. Звідти, кажуть, через завали можна і не вийти...

Раз нам довірилися такі поважні люди, як ліквідатор і голова кредиторів, то ми не тільки готові продовжити в подальшому цю розмову, але й надамо слово всім, хто зацікавлений у пошуку золотодобувної стини.

МИХАЙЛО СИНЬООКИЙ

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове