Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

22 березня – Міжнародний день води

ВОДА – ОСНОВА ЖИТТЯ...

Святкування Міжнародного дня води почалося у 1992 р. з Конференції ООН, присвяченої навколишньому середовищу та розвитку (UNCED) у Ріо-де-Жанейро. Генеральна Асамблея ООН рекомендувала у цей день проводити освітницьку діяльність та конкретні заходи, виходячи з національного контексту. На 58-й сесії Генасамблеї було проголошено 2005-2015 р. Міжнародним десятиріччям дій “Вода для життя”.

Із 2003 р. в Україні проводиться міжнародний щорічний водний форум “AQUA UKRAINE”, покликаний виховувати в наших громадян дбайливе ставлення до водних ресурсів, прагнення зберігати і раціонально використовувати водні об’єкти, дотримуватися вимог Водного законодавства.

Вода, як відомо, визначає стабільний розвиток людства, економіки кожної країни, вона має величезний вплив на наше здоров’я. Ще в давнину люди уміли розрізняти воду “живу” – придатну для пиття і “мертву” – непридатну для вживання. За даними ВООЗу, близько 90 % хвороб людини виникають через вживання неякісної води, тобто такої, що містить домішки, шкідливих для здоров’я людини). Незважаючи на те, що водою взагалі покрито 70 % поверхні Землі, однак запаси прісної, придатної до пиття, – мінімальні.

В Україні проблема води є досить гострою. За визначенням Європейської економічної комісії ООН, держава, водні запаси якої не перевищують 1,5 т. куб.м. на одну людину, вважається незабезпеченою (для України цей показник складає 1,09 т. куб м., а в маловодний рік – 0,52 т. куб м). У Берегівському районі основні водні джерела (річки, канали, потічки), а також гідротехнічні споруди (гребля, дамби, шлюзи, водовипуски) належать міжрайонному управлінню водного господарства, яке діє на території Берегівського та Іршавського районів (басейн р. Боржава). На балансі МУВГ знаходиться 135,3 км. дамб, 384 км. каналів, 206 гідротехнічних споруд, 9 насосних станцій, 3 водосховища.

Закарпатцям досить відомі такі гідротехнічні споруди, як гребля на р. Боржава та шлюз на каналі Верке (вони збудовані ще за часів Австро-Угорщини в 1892 р. для забезпечення Берегова водою).

В області проводиться реалізація “Програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р.Тиса в Закарпатській області до 2015 р.”, якою передбачається будівництво 42 протиповеневих сухих ємностей на 8-ми основних річках області, 22 польдери, реконструкція протипаводкових дамб, а також будівництво гідротехнічних споруд. Зараз управління реалізовує програму добросусідства “Розвиток Берегівської транскордонної польдерної системи в басейні р.Тиса” (Угорщина- Словаччина- Україна) для покращення екологічної ситуації на прикордонній території за допомогою впровадження комплексних управлінських робіт для спільної системи.

Основні цілі – підвищення протипаводкового захисту, очищення русел каналів для збільшення пропускної здатності, будівництво гідротехнічних споруд, вчасна акумуляція стоку. Слід сподіватися, що все намічене буде реалізовуватися, а це означає, що водне господарство розвиватиметься.

                                                                                                                                                                                                  СВІТЛАНА КОЗЛЮК, провідний інженер МУВС

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове