Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

КОЛЕКТИВ ПРАЦЮЄ СТАБІЛЬНО

За час незалежності України споживча кооперація Берегівщини зазнала суттєвих змін. Але за останні роки працює стабільно, нарощуючи показники.

Це – заслуга колективу правління райспоживспілки та зокрема Володимира Бабілі, який у 2002 році був обраний головою правління.

На сьогодні до складу райспоживспілки входять п’ять сільських споживчих товариств: Іванівське, Мужіївське, Косонське, Вузлівське, Нодьберезьке, а також об’єднання ринків і магазинів „Сільгосппродукти”, райкоопзаготпром і транспортно-виробниче підприємство.

Послуги жителям району та міста у системі райспоживспілки надають 79 підприємств торгівлі та закладів ресторанного господарства, 925 торгових місць на ринку й матеріально-технічна база райкоопзаготпрому .

Про результати роботи підприємств та організа­цій цієї системи в 2009 році та основні напрямки їх економічного й соціального розвитку на цей рік говорилося на засіданні четвертих зборів ради райспоживспілки.

Цілком справедливо, що її члени дали позитивну оцінку роботі правління за минулий рік, адже всі підприємства та організації (а всього є 24 балансові одиниці) спрацювали прибутково. Сума прибутку склала 446 тис.грн.

Загальний товарообіг за минулий рік сягнув 6210.0 тис. грн. , а це значить, що населенню продано товарів на 850.0 тис. більше, ніж минулоріч (у роздрібній торговій мережі реалізовано товарів на 4020 тис. грн., а через заклади громадського харчування – 2190.0 тис. грн.). На 102.4 % виконано заготівельний обіг та надано ринком послуг населенню на 1662.2 тис. грн.

Щоби на сьогодні досягти таких фінансових результатів, система споживчої кооперації району пройшла низку рефор­мувань та нововведень. Аби не відставати від вимог сучасності, проведено реконструкцію і модернізацію під­приємств торгівлі й громадського харчування, покращено матеріально-технічну базу, на що у 2009 р. використано 539 ,0 тис. грн.

Слід також відзначити, що у всіх підрозділах райспоживспілки є обігові кошти, а в цілому по системі вони складають 714 тис. грн., тобто за рік збільшилися на 95 тис.

За минулий рік сплачено до бюджету та в позабюд­жетні фонди 2212 тис. грн., а фонд заробітної плати працівників сільської торгівлі склав 1632,2 тис. грн. Звідси і виходить, що на одну зароблену гривню сплачено 1.36 коп. податків, а для бюджету району кожен працівник споживкооперації заробив 21 тис. грн.

До речі, середня заробітна плата на одного працюючого складає 1250 грн. Райспоживспілка не має заборгованості до бюджету та з зарплати.

Слушною була пропозиція присутнього на зібранні голови райради Бейли Чізмаря про те, що необхідно дієвіше співпрацювати із сільськими та селищною радами щодо закупівлі сільськогосподарської продук­ції від населення. А заступник голови міськради, депутат райради Олександр Гладун, зокрема, наголосив: райспоживспілка працює задовільно, вона є найбільшим платником місцевих податків.

Так, при річному плані 1 млн. 100 тис. грн. тільки за рахунок ринкового збору міська скарбниця поповнилася на 900 тис .грн.

Прийнята програма розвитку споживчої кооперації на 2010 р. зобов’язує районних кооператорів нарощу­вати об’ємні показники, розвивати матеріально-технічну базу, щоби бути конкурентноспроможними на ринку праці.

На знімку: сидять зліва направо – бухгалтер правління райСТ Анжела Нодь, оргінструктор Каталін Варга, провідний спеціаліст із кадрів Йолана Малчицька, головний бухгалтер Любов Марко; стоять – голова ревкомісії Василь Кудлотяк, керівник райспоживспілки Володимир Бабіля.

Валерій Разгулов

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове