Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

„ГАРВАРДСЬКІ” ХЛОПЧИКИ: ЯКІ ВОНИ?
Вірю: досвідчені Президент і Прем’єр-міністр дров „не ламають”...

Останнім часом у засобах масової інформації, на різних політичних молодіжних тусовках нерідко говорять про те, що, мовляв, потрібно давати дорогу молодим й освіченим, призначати їх на керівні посади. Чується подеколи: геть старців, сивих і зморшкуватих. „Зелену” дорогу молодим, елегантним, фотогенічним! Звичайно, молодим дорогу давати потрібно.

 Більше того, суспільство повинно створювати всі умови для успішного кар’єрного зростання молодих спеціалістів на всіх щаблях, дбати про безперешкодне поступове просування службовою драбиною до владного олімпу.

Хоча, зрештою, з історії відомі випадки, коли відносно молоді люди стрибкоподібно, тобто за порівняно короткий час, піднімалися на найвищі щаблі влади.

Напевно, умова “ступінчастого” кар’єрного зростання майбутніх керівників вищого ешелону влади для суспільства найоптимальніша.

Класичний приклад побудови кар’єри з самого низу: Адольф Шікльгрубер – від єфрейтора до генерала (персонаж, звичайно, гідний “слави” Герострата, але поступовість зростання – наочна).

Історичний факт стрибкоподібного кар’єрного росту – Наполеон, Кромвель... Аркадій Гайдар, між іншим, відомий ще із шкільних підручників, у 16 років командував полком. Теж стрімкий злет. Цікаво, що його внук Є. Гайдар (нині вже покійний) так само у свій час зробив блискавичну кар’єру в період „перебудови” в Росії за часів Єльцина.

Цей „гарвардський хлопчик” і є, на мій погляд, прикладом того, як людина без достатнього життєвого досвіду, без відповідної кваліфікації і підготовки бере в руки керівний штурвал.

А до цього Є. Гайдар у свої тридцять з гаком ні разу не був на керівній роботі. Тож реальне життя за таких обставин, найімовірніше, сприймав за статистичними даними й довідниками, а також із засобів масової інформації. І тим не менше, з головою пірнувши в океан вищого ешелону влади, ставши, як нині модно говорити, модератором перебудови в Росії, своїх поплічників-міністрів теж вибрав за своїм образом і своєю подобою.

Практично всі вони сіли в чиновницько-міністерські крісла, перейшовши з науково-викладацьких посад. Результат, як відомо, не забарився – у перший же рік його правління не було сформовано бюджет. А втрати в економіці за три роки сягнули трьох із половиною трильйонів рублів. Ціни в середньому підскочили у 2,5 тисячі раз. А за десять років приватизації в державну казну Росії надійшло менше 10 млрд. доларів.

У той же час мер Москви Ю. Лужков, який „виборов” право приватизовувати держмайно та держпідприємства за власним планом, “виручив” із продажі міського “господарства” стільки ж, як увесь федеральний бюджет Росії. Я далекий від ідеалізації чи героїзації такої одіозної в політичному плані постаті, як Лужков (усім відомі його імперські висловлювання про Крим та Севастополь), але в економічному аспекті його приватизаційна доктрина була незрівнянно краща, ніж у „гарвардських хлопчиків”. Доказав це також найсправедливіший суддя у світі – час.

Безумовно, до „гарвардських…”, з невеликою вірогідністю помилитись, спокійно можна віднести українців Турчинова, Осику, Тимошенко, Кириленка, Яценюка, Павленка, Богословську та інших. На мій погляд, величезна помилка Єльцина полягала в тому, що він допустив занадто небезпечну кількість (концентрацію) молодих „гарвардських...” до вищих владних структур держави (Кирієнко, Чубайс, Гайдар та ін.). Така надмірна концентрація молодих переросла в згубну для держави вибухову суміш (між іншим, економічні завали розчищати згодом довелося практикам типу чорномирдіних). Відрадно, що в нинішньому уряді України, який в ці дні завершує формувати В. Янукович, „гарвардських…” не так багато, щоби могло статися те, про що йшлося вище.

Новообраний Президент України у плані добору кадрів, умінні формувати боєздатну команду (а ми є свідками цього), на мій погляд, на голову вище Б. Єльцина (хоча і перший, і другий свого часу були чоловими надзвичайно великих економічно розвинутих регіонів – Донецького в Україні та Свердловського в Росії).

А це дає надію сподіватися, що новому уряду М. Азарова вдасться віднайти оптимальний варіант виходу з економічної кризи і за короткий час наблизити соціальні стандарти українців до європейських.

Хотілося б, як, напевно, і всім українцям, аби нова команда досягла плідних результатів у діяльності на благо держави. Дай, Боже, їй сили, уміння, снаги на цих теренах...

                                                                                                                                                                                                                                ЕМІЛ ТУРАНІ, член Національної спілки журналістів України

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове