Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Берегівська “Школа влади”
Політичної партії “Фронт змін”  надаватиме безкоштовну юридичну допомогу об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків міста

У межах виконання комплексу заходів із підготовки нових управлінських кадрів, затверджених Закарпатською обласною організацією Політичної партії “Фронт змін” та з нагоди відзначення Всесвітнього дня працівників ЖКГ і сфери побутового обслуговування, 18 березня у м. Берегово відбувся “круглий стіл” за ініціативи міського та районного осередків “Фронту змін” із комунальниками, економістами, представниками територіальних громад району.

Йшлося про стан справ у житлово-комунальній сфері та конструктивні шляхи вирішення у ній нагальних проблем

Берегівські багатоповерхівки потерпають від зношеності системи водопостачання та водовідведення. Незважаючи на локальні поточні ремонти, які час від часу проводять місцеві ЖРЕРи, давно настала необхідність повної і термінової заміни металевих труб. Їхній теперішній стан проілюстрував один із учасників зібрання, принісши з останнього ремонту шматок іржавої залізяки, що просто розсипалася на очах.

Спеціалісти підрахували: для повного капітального ремонту однієї багатоповерхівки в середньому необхідно від 220 до 250 тис.грн. Кошти фантастичні, враховуючи повну порожнечу місцевого бюджету. Однак городяни не збираються сидіти склавши руки. Усе більшої практики в Берегові набуває створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Таких у місті на сьогодні налічується 25. Представники об’єднань повністю відмовляються від послуг ЖРЕРів та ведуть господарські справи самостійно, розпоряджаючись оплатою за комунальні послуги своїх жильців та додатково шукаючи ресурси для поточних потреб. Слід відзначити, що злісні неплатники компослуг таким чином зникли самі по собі.

За словами голови ОСББ з вул. Шевченка, 39/В у Берегові, депутата міської ради Йосипа Пфейфауфа, це вдалося зробити завдяки простому методу – методичному оприлюдненню списку боржників під’їзду. Решта – справа самих мешканців, які “змусять” сусіда погасити борг. “Потрібно людям повертати відчуття власності. Встановіть двері в під’їзді, скиньтеся на ремонт. Хто не в змозі заплатити, нехай білить чи підмітає. І тоді всі вболіватимуть за охайність і не наважаться подряпати стіни чи викинути під ноги недопалок. Саме таким чином наш ОСББ став взірцевим у районі і тепер до нас приїжджають переймати досвід із інших областей”, – розповів господарник.

Також на “круглому столі” був присутній і голова ОСББ на вул. Мужайській, буд.107 Олексій Калакуцький, який також продемонстрував проіржавілий шматок залізного водопровідного вузла, що наочно демонструє стан справ ЖКГ у Берегові та Україні загалом.

Він навів багато фактів ефективності ОСББ, проте констатував: є певні законодавчі колізії, які слід усунути на державному рівні. До речі, 107-й будинок є одним із кращих в місті, його неодноразово показували на загальнонаціональних каналах.

Утім, відмова від ЖРЕРів та перехід до ОСББ не вирішує всіх проблем. Як згадувалося, часто об’єднання стикаються з низкою юридичних проблем, які потрібно вирішувати на законодавчому рівні. Це й неможливість самостійно проводити фінансові операції, проблематичність отримання права приватної власності на дахи чи підвали, що відразу б вирішило питання їх ремонту, постійні спори з приводу приналежності прибудинкових територій.

Такі конфліктні ситуації подеколи призводять до судових розглядів, а захищати себе ОСББ неплатоспроможні. У зв’язку з цим голова Берегівської м/о політичної партії “Фронт змін” Володимир Маргітич пообіцяв посприяти ОСББ, надаючи безкоштовну професійну юридичну допомогу та відстоюючи їхні інтереси в судах.

Також була озвучена ідея керівника виконавчого комітету Берегівського міського осередку “Фронту змін” Михайла Сакалоша щодо створення консультаційно-дорадчого органу голів ОСББ, котрі обговорювали б наявні проблеми та консультували тих, які бажають створити такі об’єднання.

Крім цього, під час зустрічі берегівські “фронтовики” обговорили проекти “Школи влади” щодо кандидатів у депутати місцевих органів влади. Усього в місті і районі їх розроблено 36, частина з них стосується саме житлово-комунальної сфери. Практична і цілком реальна допомога ЖКГ, яку пропонують розробники проектів “Фронту змін”, – активне залучення для цих цілей коштів міжнародних фондів через гранти.

Саме завдяки цьому, за інформацією голови р/о політичної партії “Фронт змін”, заступника голови районної ради Іштвана Петрушки, минулого року вдалося провести заміну водопроводу, ремонти вулиць і державних установ у селах В. Бакта, Яноші, Квасове, Боржава, Косонь і т. д. Сьогодні по області реалізується 42 такі інвестиційні проекти і 16 з них – у Берегівському районі.

“Не скаржімося на труднощі, а спробуймо спільними зусиллями влади, громади і закордонних інвесторів їх вирішувати”, – закликав Іштван Петрушка.

Берегівський міський та районний осередки щиро вдячні учасникам “круглого столу” за участь і їх небайдужість до проблем міського та районного житлово-комунального сектору.

ПРЕС-СЛУЖБА ЗАКАРПАТСЬКОГО ОБЛАСНОГО ОСЕРЕДКУ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ФРОНТ ЗМІН”

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове