Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

ДО КРАСИ – СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ
Підрозділ із благоустрою міськкомунгоспу розраховує на партнерство з городянами


Для довідки: цю структурну одиницю в міськраді створено півтора року тому з метою покращення санітарного стану. Очолив її Андраш Кромак. Наш часопис уже інформував читачів про діяльність цього відділу.

Нинішня публікація має свою актуальність: на календарі весна, наближаються Дні міста, фестиваль вина, Великдень. І саме час робити „генеральне прибирання”.

Працівники відділу благоустрою прагнуть, аби берегівці навели лад на тільки у власних домівках і на обійстях, але, як і личить справжнім господарям, подбали про чистоту та благоустрій міста загалом.

– За півторарічний період діяльності ми завжди прагнули налагодити дружні, партнерські стосунки з населенням, із підприємцями, сприяти усвідомленню того, що тільки спільними зусиллями зможемо зробити наше місто чистим, упорядкованим, надати йому дійсно європейської зовнішності, – каже мій співрозмовник.

– Наші безпосередні завдання – пильнувати чистоту вулиць і площ міста, виявляти випадки виведення спрацьованих вод домогосподарств на громадську територію, забезпечити збереження дерев, що знаходяться під охороною тощо. Хотів би зазначити: більшість берегівців тримають свої подвір’я та прилеглі до них території в належному стані. Поряд із цим усе ще трапляються і такі, хто вважає, що прибирання – не їх обов’язок, а хтось інший повинен дбати про чистоту і порядок біля них.

А. Кромак також підкреслив: із огляду на те, що наближається світле свято Пасхи, хотів би закликати всіх мешканців міста прибрати закріплені за приватним сектором території. Тим паче, що відділ наділений правом застосовувати проти порушників штрафні санкції.

Місто розділено на окремі дільниці, і спільно з колегами, зокрема, з головним і спеціалістом І категорії Валерієм Македоном, фахівцем Міклошем Араньоші, ми обходимо вулиці міста й коли виявляємо на тротуарі перед будинком або на вулиці сміття, будматеріали, інший мотлох, спершу попереджуємо господаря, що він зобов’язаний у 10-денний строк відповідно прибрати територію.

Така ж ситуація і з тими мешканцями міста, які відводять спрацьовані води своїх дворогосподарств у придорожні канави. Правда, з ними „займаються” також спеціалісти обласної природоохоронної інспекції, та й штрафи їхні значно відчутніше “б’ють” по кишені порушників. Користуючись нагодою, хотів би зазначити, що таке „водовідведення” в майбутньому матиме серйозні наслідки.

Так само маємо на меті ліквідувати будь-якого роду несанкціоновану рекламу – на стовпах, старих вікнах, стінах будівель тощо. Адже вони теж не додають краси нашому місту.

– На що можуть розраховувати ті, хто нехтує попередженням?
– У разі, якщо громадянин у 10-денний строк не ліквідує упущення, то наступна наша зустріч проходитиме за участі працівника райвідділу внутрішніх справ: відповідно до чинних правил складатимуться протоколи про правопорушення тощо. Цьогоріч уже складено 12 таких протоколів про адмінправопорушення. А ужгородські екологи наклали стягнення в розмірі 4500 гривень на одного місцевого підприємця за самовільно вирубане дерево. До речі, мінімальний розмір штрафу за таке порушення „виріс” до 5000... Отже, перед тим, як вирубувати дерева, обов’язково узгоджуйте подальші дії з компетентними органами.

– Значну увагу приділяємо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, – підключається до розмови спеціаліст І категорії В. Македон.

 – Спільно з працівниками СП „Берег-Вертикал” щотижня виявляємо нові й нові нелегальні смітники, що ростуть, мов гриби після дощу. Особливо стосується це околиці стадіону „Меблевик”, авто- та залізничого вокзалів, так званої малої станції, багатоповерхівок по вул. Лоняї, Окремого хутору. А що коїться біля мостів через канал Верке? Дозвольте ще раз наголосити: викидування сміття у заборонених місцях тягне за собою серйозні штрафи (від 340 до 1360 грн), отож рекомендовано якомога швидше укласти договори на вивезення побутових відходів із СП „Берег-Вертикал”.

– Який убачаєте вихід зі становища?
– Найдоцільніше – створення муніципальної міліції, котра була б підпорядкована безпосередньо мерії (звичайно, вона повинна мати такі ж права та повноваження, що й міліція). Звісно, це – крайній захід, він необхідний тільки у разі, якщо мешканці міста не усвідомлять: підтримання чистоти і порядку, пильнування зелених насаджень є моральним і громадянським обов’язком кожного. Хотів би ще раз наголосити: наша мета – не санкції у вигляді покарань, а налагодження дружніх,партнерських стосунків із мешканцями міста.

Саме заради цього маємо намір відновити рух „Чисте подвір’я – впорядковане обійстя”, в рамках якого власників найупорядкованіших будинків, а то й цілі вулиці відзначатимемо грамотами міськради, вони матимуть пріоритет при наданні допомоги у розв’язанні різного роду проблемних питань. А поки що від імені колег вітаю всіх берегівців зі світлою Пасхою, бажаю провести свята в чистому, облаштованому довкіллі.

– Дякую за інформацію! Хай наше Берегово стане для кожного з нас рідним домом!

Спілкувався  ФЕРЕНЦ ТОВТ

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове