Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

ПРОТИ БІДИ І СТРАЖДАНЬ – РАЗОМ

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом міськрайонна організація Червоного Хреста провела „круглий стіл”. На жаль, ця страшна хвороба дуже поширена в нашому регіоні. За словами завідувача протитуберкульозного диспансеру Л.Беньовської, сьогодні в стаціонарі проходять лікування 44 недужих.

Загалом на обліку тут зараз 1500 мешканців міста та району. Це й так звані активні носії вірусів туберкульозу, й ті, хто вже вилікувався.

До речі, на 100 тис. населення середній показник захворювання на туберкульоз по області складає 60,3 чол., а в нас, на Берегівщині, він сягає 75,6 чол. Попереду лише Міжгірський і Свалявський райони. Це, безперечно, прикро.

Голова міськрайонної організації товариства Червоного Хреста О.Маргітич повідомила: розпочався місячник під гаслом „Зупинити туберкульоз, долаючи бідність”. Його мета – поліпшення умов життя та соціального захисту вразливих верств населення, формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем хворих на туберкульоз, пропаганда профілактики цієї недуги.

Передбачено провести доброчинну акцію зі збору коштів, продуктів харчування, одягу для підтримки хворих на туберкульоз з числа інвалідів, самотніх, людей похилого віку, дітей-сиріт. Крім того, за її словами, у школах міста та району проводитимуться лекції, бесіди-зустрічі,бліц-вікторину „Що ти знаєш про туберкульоз?”. Повідомлено було і про те, що Нацком ТЧХУ надав методичну літературу, брошури, буклети для проведення освітньої роботи серед населення з профілактики туберкульозу.

Саме про це й вели мову, зокрема, районний рентгенолог В.Черней, помічник санепідемлікаря К. Шімон, голова осередку Товариства Червоного Хреста медичного коледжу М. Клімова, головний спеціаліст міськуправління освіти М. Пилипенко, методисти відділу освіти РДА М. Ракчеєва, міського будинку школяра Н. Жігуц, керівник червонохрестівського гуртка волонтерів зі школи-інтернату С.Фещенко та інші.

Учасники „круглого столу” підтримали звернення міськрайонної організації ТЧХУ до берегівчан із проханням підтримати благодійний місячник із залучення коштів, продуктів харчування, постільної білизни, ковдр, одягу, взуття, миючих та гігієнічних засобів для надання допомоги хворим на туберкульоз. Отже, станемо разом проти біди і страждань, болю і злиднів!

Допомогу прийматимуть у медико-соціальному центрі Червоного Хреста по вул. Шевченка, 20. Пожертвування можна переказувати на р/р 26007017000924 у ТОВ КБ „Коопінвестбанк”, м. Ужгород, код 02940183, МФО 312248.

НАШ КОР.

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове