Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Пам’ятник виноградарю встановлять у Чопівці

Останнього березневого дня відбулося засідання виконавчого комітету міськради, на якому розглянуто 53 питання.

Про підготовку спортивних споруд до роботи у весняно-літній період, організацію безпеки спортсменів, глядачів під час проведення тренувань і змагань поінформував головний спеціаліст із питань фізичної культури та спорту міськради Василь Фекете. Члени виконкому прийняли її до відома та визнали, що відповідні міські установи, громадські фізкультурно-спортивні та інші організації провели обстеження стану спортивних споруд комунальної, відомчої і приватної власності.

Визначено обсяг робіт і потреби в матеріальному забезпеченні, розроблено план заходів щодо проведення з 12 квітня по 12 травня заходів Всеукраїнського місячника „Спорт для всіх”, а також підготовки спортивних споруд до роботи у весняно-літній період. Керівникам навчальних закладів і підприємств, у підпорядкуванні яких знаходяться спортивні споруди, доручено забезпечити виконання цих заходів, подбати про спортсменів і глядачів під час проведення тренувань і змагань.

Відповідно до 2 пункту Постанови Кабміну України „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” від 27. 01. 2010 р. № 160 та керуючись статтею 27 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком уніс зміни у тимчасовий порядок погодження прийняття в експлуатацію закінченого будівництва приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових об’єктів із господарськими спорудами, які зведені без дозволу на виконання відповідних робіт.

Розглянувши документи, подані на реєстрацію колективних договорів і змін до них, члени виконкому прийняли рішення зареєструвати угоди між адміністраціями СТзОВ „Берегівське”, ТзОВ „ГТЗ-Сервіс” , ВАТ „Берегівський ДЕЗ”, ВАТ „Берегівський комбінат хлібопродуктів”, ПП О. М. Ковач та представниками трудового колективу. Крім того, затверджено положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління праці та соціального захисту населення Берегівського міськвиконкому.

Дана згода на прийняття до комунальної власності територіальної громади Берегова десяти житлових квартир, які знаходяться за адресою: вул. Пляжна, 2 А та будинку по вул. Шевченка, 32. Прийнято рішення також із інших важливих загальноміських питань. Зокрема, надано дозволи на різні види будівництва та завершення самочинно розпочатої реконструкції, на оформлення права приватної власності, відкриття об’єктів торгівлі та сфер послуг, передано на баланс ОСББ „Водник-Берегово” будинок № 39 Б по вул. Шевченка, затверджено списки громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконкомі тощо.

Останнім розглядалося питання про пам’ятник виноградарю у нашому місті. Прийнято рішення про встановлення його у Чопівці (Ардо) біля мотелю „Оазис”.

Наприкінці було підтримано пропозицію члена міськвиконкому, депутата обласної ради Чоби Пейтера з приводу розгляду на наступному засіданні дорожніх питань, зокрема, автостоянок.

ВАЛЕРІЙ РАЗГУЛОВ

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове