Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Урок про Олімпіаду

Незвичайний відкритий урок, присвячений презентації проекту „Зимовий олімпійський рух”, пройшов у 10-Б класі ЗОШ № 1. Класний керівник, учитель фізичної культури Ібоя Гольт (на фото – у центрі) доклала максимум зусиль, щоби навчити учнів самостійно отримувати знання, добираючи матеріал відповідно до теми. Відтак були заслухані звіти творчих груп, які містили чимало цікавої та корисної інформації.

Зокрема, „історики” “розкопали”, що олімпійський рух в Україні розпочався у 1952 р., коли наші спортсмени у складі збірної Радянського Союзу вперше взяли участь у ХV Олімпіаді в Гельсінкі, а „географи” встановили, що найбільше зимових олімпіад (4) пройшло в США: у 1932 р. та 1980 у Лейк-Плесіді, а також у Скво-Веллі (1960) та у Солк-Лейт-Сіті (2002). За словами Ібої Гольт, учні 10-Б не змогли залишитися осторонь закликів наших спортсменів про школярську підтримку – на їх адресу в канадському Ванкувері вони відправили листа з побажанням успіхів.

Підготували учні і звернення до владних органів, де наголошують, що однією з причин невдалого виступу наших олімпійців на останніх Іграх є надзвичайно застаріла матеріальна база. А сучасній школі потрібне відповідне спортивне обладнання, яке б заохочувало молодь до занять спортом. На жаль, таких умов ні в ЗОШ № 1, ні в інших навчальних закладах Берегова немає.

Інспектор управління освіти Андрій Гульпа запропонував передати всі матеріали на обласний конкурс, що проходить під девізом „Кращий інноваційний урок”, а головний спеціаліст із питань фізичної культури і спорту міськради Василь Фекете висловив побажання, щоб цей чудовий приклад наслідували вихованці й інших берегівських навчальних закладів.

Отже, цей урок наочно продемонстрував, що „Зимовий олімпійський рух” пропагує ідеї колективізму, здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту.

ВАЛЕРИЙ РАЗГУЛОВ

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове