Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

 ПРО АРХІВНИЙ ВІДДІЛ МІСЬКРАДИ
розповідає його начальник Віра Миколаївна Бочкаї

Почну з того, що архіви в суспільстві створюють сучасну джерелознавчу базу для майбутніх поколінь, вони – це сховок нашої минувшини, документальна комора дій усіх владних інституцій, комерційних структур, своєрідний склад усього, що діється у нашому бистроплинному та насиченому житті.

Архівний відділ міськради утворено наприкінці 2007 року. До речі, він є наймолодшим серед архівних підрозділів Закарпатської області та структурною одиницею міськради. Отже, діяльність його контролює безпосередньо міський голова І. Ф. Гайдош.

Про основні напрямки роботи. Коло моїх завдань – забезпечення виконання покладених на відділ рішень із реалізації державної політики у сфері архівної справи у місті Берегово. Тут також працює недавно призначена на посаду спеціаліста 1-ї категорії Оксана Михайлівна Фанта.

Відділ забезпечує зберігання, облік і охорону документів Національного архівного фонду, що утворюються в процесі діяльності існуючих і тих, що діяли раніше на теперішній території міста державних органів, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.

На сьогодні в архівному відділі на державному зберіганні знаходяться 4 фонди загальною кількістю 1072 справи. Із них: управлінської документації – 296 справ, документів із особового складу – 876.

Наприкінці 2009 р. директором Закарпатського Держархіву М. В. Делеганом затверджено списки в кількості 60 підприємств, установ і організацій Берегова, документи яких підлягають зберіганню в очолюваному мною відділі. До речі, внесено сюди і шановану мною газету „Берегово”.

Архівні послуги, робота з громадянами

Важливе місце у нашій роботі займає виконання запитів соціально-правового характеру, тобто робота з людьми. Прийом громадян проводиться щоденно – з 9.00 до 17.00 за к. ч. за адресою: вул. Б. Хмельницького, 7. Незважаючи на те, що термін виконання послуг від 2 до 30 днів із моменту звернення громадянина, намагаємось якнайскорше виконати запит. Адже наші заявники – це люди похилого віку, і для того, щоб отримати гідну пенсію, нерідко цінним стає кожний прожитий день. Хочу сказати, що за час моєї роботи на посаді нарікань відвідувачів не було.

Слід сказати, що архівний відділ надає адміністративні послуги, перелік яких розміщено на інформаційному стенді та веб-сайті міськради. Зокрема, для отримання архівних копій чи витягів рішень сесій, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, громадянам потрібно надати письмове звернення (заяву або запит) на ім’я мера. А щоби отримати архівні довідки про нарахування заробітної плати та про підтвердження трудового стажу, надається письмове звернення (заява або запит), копії паспорта й трудової книжки. Щоб отримати довідку для державного реєстратора про те, що діяльність підприємств, які ліквідовуються, не проводилася, громадяни пишуть письмове звернення (заяву або запит), а також додають акти перевірок податковою інспекцією, пенсійним фондом про відсутність заборгованості, довідку про зняття з обліку платників податків, ксерокопії установчих документів.

Крок назустріч людям

Люди нерідко цікавляться, як проводиться упорядкування та передавання документів для зберігання у випадку реорганізації або ліквідації тих чи інших установ. Із цього приводу скажу, що при ліквідації будь-якого підприємства, установи чи організації насамперед гостро постає питання подальшого зберігання документів із особового складу, тобто цінних паперів про стаж роботи та заробітну плату громадян, які в них працювали. Бо, приміром, коли людина завершує свою трудову діяльність, їй необхідно зібрати та надати до Пенсійного фонду необхідний пакет документів, які б підтверджували роботу в тій чи іншій організації, установі або на підриємстві.
Слід відзначити, що розпочато впорядкування документів ПУЖКГ (м. Берегово) за період із 1946 р. до часу його ліквідації. Є надія, що трудівники, які працювали в цій установі, через 2-3 місяці матимуть змогу отримати в нашому відділі документи для підтвердження періодів їхньої трудової зайнятості, розмірів заробітної плати, уточнення відомостей в трудових книжках тощо. Отже, архів міської ради – це й насправді крок назустріч людям.

Рекомендації розроблено

Звертаю також увагу тих керівників, установи яких знаходяться в стадії реорганізації або ліквідації, що Держархівом області наразі розроблено методичні рекомендації “Про порядок упорядкування документів при реорганізації або ліквідації установ, організацій і підприємств та передавання їх на зберігання до державних архівних установ, трудових архівів”. До них додаються 11 форм документів, що утворюються в процесі їх упорядкування та передавання для зберігання. За методичною допомогою запрошуємо звертатися до нашого архівного відділу: ми підкажемо, розкажемо, надамо потрібну та корисну пораду чи інформацію.

Виживання в умовах кризи

Криза – і для архівних установ криза. Тож у перспективі плануємо частково заробляти для себе кошти, аби придбати для функціонуваня відділу найнеобхідніше обладнання. Керівництвом обласного Держархіву запропоновано розробити та затвердити ціни на роботи (послуги) у сфері використання архівних документів, забезпечення їх збереження та науково-технічне опрацювання.
Роботу із розробки проекту регуляторного акту „Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Берегівської міської ради”, вже розпочато. Підготовлено аналіз регуляторного впливу впровадження цього проекту, а розрахунок вартості трудових затрат та планова калькуляція цін на роботи (послуги) в стадії розробки. І якщо це все вдасться зробити, то з третього кварталу ц. р. будемо зі своїми тарифами. Наголошу: вони не тільки реальні, але й необхідні.

Співпраця з керівництвом

Насамкінець хочу відзначити, що наприкінці минулого року архівний відділ міськради забезпечено приміщеннями – архівосховищем та робочою кімнатою. Плануємо придбати стелажі для збереження наявної документації, а також поповнити її фондами з архівного відділу райдержадміністрації. Водночас зауважу: архів для Берегова, що має статус міста обласного значення, є вкрай важливим та актуальним. Хочеться подякувати керівництву міської ради на чолі з І. Гайдошем за сприяння у нашій роботі, за розуміння важливості збереження архівної спадщини нашого міста для майбутніх поколінь. Користуючись нагодою, хочу відзначити співпрацю з колективом Держархіву Закарпатської області, та подякувати його директору М. В. Делегану за своєчасну та всебічну методичну допомогу, яку отримуємо постійно та в повному обсязі.

МИХАЙЛО СИНЬООКИЙ

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове