Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

КОМАНДА ГУБЕРНАТОРА
Голова облдержадміністрації Олександр Ледида представив своїх заступників

У четвер, 22 квітня, голова ЗОДА О. Ледида представив своїх заступників керівникам управлінь, структурних підрозділів та службам області.

Першим заступником голови ОДА став І.Бушко, уродженець Виноградова (1969 р.н). Закінчив Закарпатський держуніверситет за спеціальністю “Облік і аудит”. Працював товарознавцем, а згодом заступником директора АПП “Закарпаття”.

До цього призначення був приватним підприємцем. Депутат обласної ради ІV, V скликань.

Відтак голова облдержадміністрації представив іншого свого заступника – В.Феєра (с. Арданово, Іршавщина, 1960 р.). Закінчив УжДУ за спеціальністю “Біологія”, Міжрегіональну академію управління персоналом (“Психологія”), ЗакДУ за спеціальністю “Облік і аудит”.

Трудову діяльність розпочав у В.Березному – завідувачем ФАПом. Працював фельдшером відділення швидкої допомоги та психіатричної бригади Ужгородської міськлікарні. Був заступником генерального директора МП “Легіон”, директором ПП “Степ”.

До цього призначення – президент Асоціації розвитку малого і середнього бізнесу та інновацій “Ужгород ХХІ вік”. Депутат Ужгородської міськради ІІІ-V скликань.

В. Гоблик – заступник голови облдержадміністрації – народився в с. Тересва Тячівського р-ну в 1951 р. Закінчив УжДУ за спеціальностями “Фізика” (1973 р.) та “Планування промисловості” (1979 рік). Кандидат філософських наук (Інститут соціології АН СРСР), нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеня, має почесне звання “Заслужений економіст України”. Працював учителем фізики на Рівненщині, зав. відділу комсомольських організацій Мукачівського МК, головним економістом – заступником директора з економічних питань Мукачівського верстатобудівного заводу ім. Кірова.

Був інспектором Закарпатського обкому Компартії України, начальником Мукачівського райвідділу статистики. Працював гендиректором ТзОВ “Акорд”, начальником управління економіки ОДА, директором ТзОВ “Закарпатполіметали”. На посаді заступника голови облдержадміністрації – із 2005 р.

Також О. Ледида представив ще одного свого заступника – І.Качура (народився в с. Туриця Перечинського району в 1965 р). Закінчив УжДУ (“Економіка і планування матеріально-технічного постачання”). Трудову діяльність розпочав продавцем Ужгородського плодоовочкомбінату. Відтак працював економістом облради учасників афганської війни, комерційним директором ТзОВ “Магура ЛТД”, «МІК», “Спортінг”. Був референтом на ЗАТ “Перечинський лісокомбінат”, головою райради. Із 2006 до 2008 р. – заступник голови ОДА.

Заступником голови – керівником апарату ОДА призначено В. Закуреного (нар. у Ломаченцях Сокирянського р-ну Чернівецької обл. в 1969 р). Закінчив Українську сільгоспакадемію за спеціальністю “Лісове господарство”, Київський інститут політології і соціального управління за спеціальністю “Теорія соціально-політичних відносин”. Трудову діяльність розпочав лісником Рахівського Л/К, старшим інженером Карпатського державного заповідника, працював на Рахівщині – інструктором промислово-транспортного відділу райкому Компартії України, заступником голови райвиконкому, директором ТзОВ “Райдуга”, першим заступником голови РДА, заввідділом комунального майна Рахівської райради.

До призначення заступником голови-керівником апарату облдержадміністрації – начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в Рахівському районі. Депутат райради.

Представляючи своїх заступнкиів, губернатор нагадав, що питання упорядкування населених пунктів закарпатського краю – на контролі у Президента України. Також ішлося про відповідний порядок призначення та звільнення керівників різного рівня. – Будь-які кадрові зміни відтепер мають узгоджуватися з керівником краю.

Це робиться для того, аби відновити вертикаль виконавчої влади, яка довгий час була нечіткою, – сказав Олександр Олександрович. – Треба повернути довіру людей до влади.

Зрозуміло, що забезпечити кадрові зміни протягом тижня неможливо, однак заволікати з цим питанням не варто.

УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове