Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

ДИРЕКТОРСЬКИЙ ЗБІР – НАЗРІЛИХ ПРОБЛЕМ РОЗБІР
І нового начальника вітали, і роботу аналізували та планували...

Чергова нарада з директорами шкіл, їх заступниками і керівниками дошкільних навчальних закладів, що пройшла у ЗОШ № 4, стала етапною з цілої низки причин.

По-перше, це велелюдне зібрання пройшло під знаком нових віянь в освітній сфері, по-друге, присутні вітали та добрі поради-напуття давали новому своєму очільнику – Л. Токар, яка прийняла естафету від М. Бубняк, що перейшла працювати у профспілку.

Був і третій момент наради – це обговорення рішення колегії управління освіти і науки ОДА “Про стан додержання у навчальних закладах законодавства, спрямованого на запобігання бездоглядності, злочинності, правопорушень учнівської молоді та попередження насильства в сім’ї”.

Найбадьоріше та найдинамічніше педагоги “пройшлися” по другому питанню: присутність на зібранні першого заступника міського голови О. Бізілі додала святково-урочистого тону, адже було висловлено подяку (усну та від імені міського голови І. Гайдоша) уже колишній начальниці міськосвіти М. Бубняк, яка з часу надання Берегову статусу міста обласного значення і до першого квітня “муштрувала” і наставляла педагогів.

Робитиме це й надалі, але вже в новій ролі – голови міського комітету профспілки освітян. А ще були нагороди: від міської влади та з області – за підписом начальника обласного управління М. Мотильчака, що також лягли на стіл перед заслуженою освітянкою, яку всі – учні, вчителі, керівники шкіл, дитсадків, батьки, громадськість – поважають, люблять, а ще пишаються, що на світі є така Марія Антонівна. Відзначали і дякували за розважливість, розсудливість, мудрість, бажали всі ці риси перейняти новому керівнику Л. Токар. Усі переконані, що міська освіта потрапила в добрі руки, і вже ближчим часом вона заврожаїть гінко та добірно. І дивуватися цьому немає чого, адже пані Бубняк – педагог, вона шукала таку заміну, аби не соромно вчителям у вічі глипнути. І таки попала в десятку! Це судження багатьох освітян: і початкуючих педагогів, і вчителів зі стажем, тобто тих, хто знає обох не із чиїхось розмов, а завдяки спільній роботі на царині виховання підростаючого покоління.

Тож і отримали обидві по букету розкішних квітів, із ними, як кажуть, і розбирали інші питання, що стоять на порядку денному вчительства.

Словом, далі була конструктивна розмова про діла шкільницькі, про дисципліну й порядок у навчальних закладах, у ДНЗ. Найперше на засіданнях педагогічних рад необхідно проаналізувати ситуацію в підлітковому середовищі в зрізі кожної окремо взятої школи. Треба пожвавити профілактику правовиховної роботи, посилити контроль щодо запобігання правопорушень серед учнів.

Для цілої низки шкіл міста це є вкрай актуально. Діяльнішими повинні бути органи учнівського самоврядування, слід тісніше співпрацювати з правоохоронцями, треба посилити відповідальність батьків і осіб, що їх замінюють, за належне виховання дітей, порушення їх прав, покласти край залученню неповнолітніх до жебракування.

Значно більшу увагу батьки і педагоги повинні звертати на зовнішній вигляд вихованців, на естетику одягу, його відповідність ситуації. Треба покращити матеріально-технічну базу дошкільних дитячих закладів, створювати в них додаткові групи тощо. Завершується навчальний рік, починаються іспити та незалежне оцінювання знань, але вже зараз треба думати про майбутнє шкіл і дошкільних установ – де необхідно, там провести ремонти приміщень, дахів, санвузлів, медпунктів, харчоблоків.

Зверталася також увага на таку проблему, як дозвілля молоді, розташування торгових закладів, де продають спиртні напої, тютюнові вироби, подалі від навчальних закладів. Усе це серйозно непокоїть берегівських освітян.

Ось такі вони, нові-старі проблеми, над вирішенням яких закликає всіх своїх колег і підлеглих працювати начальник міського управління освіти Л. Я. Токар, що на фото сидить справа від М. А. Бубняк.

МИХАЙЛО ПАПІШ

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове