Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Я, ЛЕНІН, ІСТОРІЯ...


На околиці Берегова відкрився ресторан “Союз” із символами та атрибутикою радянських часів

Чого гріха таїти – про Леніна та його невмирущі ідеї писав багато, бо така в мене робота. Прославляв його, возвеличував, однак останніх років десять про Ілліча – ані слова.

А нещодавно товариш запросив у ресторан “Союз”, що відкрився неподалік контори (їдальні також) колишнього ПМК. Це – вулиця Мочолівська, за переїздом.

Перше, що впадає у вічі, це сторожові вишки, що зведені по периметру торгово-розважального закладу.

Аби потрапити до харчевні, необхідно назвати пароль, як у львівській “криївці”, та ще й монети кинути Іллічу, який знався на грошах, особливо на німецьких марках, зрештою, як і всі більшовики. Тоді відчиняються важелезні масивні ворота, і клієнт опиняється “за колючкою”. На вишках бракує автоматників – так і шукаєш очима, де вони, зброярі? Автори проекту мали пройти добрий вишкіл у часи радянської системи, бездоганно орієнтуються у всіх епохах розвинутого соціалізму – починаючи від Жовтня, Леніна й кінчаючи Горбачовим і Єльциним.

Ці кити соціалістичної доби присутні у фото, на картинах, настінних написах тощо. А погруддя Леніна, біля якого сфотографовано автора цих рядків, і взагалі унікальне: масивне, колоритне, до того ж якісне, видно, що майстри свою роботи виконували не на шару, а за файні гроші. Меню – це тема вже іншої розмови. Вони – у “засмальцьованих” папках-швидкозшивачах, що відносять нас до тюремно-табірного життя, та й страви також із комуністичним “запашком”: тут і піонерські коктейлі, і комсомолські компоти, а відбивні на кшталт відбудовних чи байконурівських, словом, харчова частина “Союзу” – це кухня, де орудують дівчата у солдатських пілотках і гімнастерках.

Офіціантки віддають честь – як у армії чи правоохоронних органах, а зливні бачки в туалетах – це зразок радянщини на європейський лад. Супер! А як смачно! Незважаючи навіть на те, що пиво або ж компот принесуть у “гранчаках” – стаканах, з яких пили на одній шостій земної кулі аж 70 із гаком літ. Горнятка – алюмінієві, з таких колись зеки, політв’язні на Соловках кисіль пили. Про все побачене, почуте, прочитане, випите, з’їдене в “Союзі” не описати та не розказати, краще тут один раз побувати та власними очима все це поспостерігати. Ось так у “ленінські” дні (22 квітня – день народження Леніна, 20.04.1889 р. народився Гітлер, а 17.04. 1894 р. – дата появи на світ Хрущова) я опинився у “Союзі”, де переді мною пропливли роки революційних звершень, цілина та війна, хрущовська відлига, перебудова, єльцинська епоха.

Я, Ленін та історія – це віртуальне повернення у Радянський Союз, де все було смачно, недорого (хліб навіть безплатно у їдальнях давали, як і гірчицю, що мала назву “студентське масло”). Тут теж усе напрочуд смачно, але калорії коштують шалені гроші. Заробляти кошти нині важко, тож всі й стараються. А коли повні кишені грошви, то ніякі “союзи” не страшні... Навпаки – привабливі, скажи пароль – і ти минаєш вартових і опиняєшся у радянсько-комуністичній оазі.

Тут і нагодують, і нормально порахують, і вдруге запросять завітати. Хтось, можливо, і прийде, а дехто, не виключено, сюди не заверне. У кожного свій Ленін, свій ресторан, свої улюблені страви...

МИХАЙЛО ПАПІШ

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове