Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

АЗАРТ ПІОНЕРА – ДОСВІД ПЕНСІОНЕРА...

Не з метою класного слівця “зримував” цей актуальний для служби зайнятості вислів її начальник, депутат обласної ради Степан Медвідь.

Подібні ярмарки у міськрайонному центрі зайнятості стали традиційними: у заздалегідь анонсований час сюди приходять ті, що шукають роботу – з міста та сільських населених пунктів.

А роботодавці – це керівники підприємств і фірм, очільники відділів кадрів, яким у цехи, підрозділи потрібен трудовий люд. Приміром, директор ТОВ “Оперейшн юкрейн ЛТД” О. Левицький завітав на ярмарок із конкретною метою – повідати про очолюване ним підприємство та залучити на виробництво певну кількість робітників.

 

Перед офіційною частиною “ярмарку вакансій” очільнику центру зайнятості С. Медвідю, його заступнику Л. Панів і керівнику з режиму та кадрів ВАТ Мукачівський завод “Точприлад” (фото) С. Шкомару пан Олег розповідає про нові підходи та принципи набору на роботу. А ще ділиться досвідом, як фірма піклується про людей тощо.

Шиють, зокрема, продукцію із сировини, що приходить з-за кордону як напівфабрикат. Трудиться у ТОВ 160 осіб, тривалість робочого дня – 8 год., середня заробітна плата – 1200-1300 грн. Своїм транспортом людей доставляють вранці на роботу й після зміни розвозять їх додому.

... Зі статистики розпочав свій виступ директор МРЦЗН С. Медвідь, наголосивши: на сьогодні тут у пошуках роботи зареєстровано 750 громадян.

У найгірші кризові місяці їх було 1500-1600, і така порівняно з іншими регіонами невелика кількість свідчить, що підприємства міста й району зуміли в основному зберегти певну кількість працюючих (взяти, для прикладу, вже згадуване ТОВ “Оперейшн юкрейн ЛТД”, ВАТ “Берегівський радіозавод”). Готувати нові кадри з тих чи інших спеціальностей – не така вже й проста справа. На це йде час, матеріальні затрати, та й адаптація в колективі – доволі специфічний процес. Далі говорилося про громадські роботи. За словами пана Медвідя, у нашому районі їх чомусь не шанують, вважаючи, що вони ледь не примусові.

А долучитися в селах є до чого (навести лад у дитсадку, покосити узбіччя, побілити, прибрати), варто лишень сконтактувати з головами сільрад, завітати в міську раду або ж, на крайній випадок, переступити поріг центру зайнятості. Тут діють відповідні служби, зокрема, підрозділ із пошуку роботи, реєстраційно-приймальний центр, з безробітною челяддю працюють диспетчери-консультанти. Доки людина шукає роботу, держава платить їм так звану допомогу з безробіття. Але це аж ніяк не значить, що на біржі можна пробути все життя. Відрадно, що на сьогодні заборгованості з виплат грошей немає. Водночас виступаючий підкреслив: спритникам не варто старатися обдурювати державу, бо коли така особа, що отримує гроші з безробіття, ще десь підробляє, її неодмінно вирахують і доведеться повертати все назад – державі. Уже ближчим часом розпочинається виплата з одноразових допомог при відкритті власної справи, тобто бізнесу, тут теж безробітні можуть проявити чимало ініціативи, новаторства.

Далі слово мала начальник відділу кадрів ВАТ “Берегівський завод” А. Макеєва, яка чітко “розмалювала” присутнім переваги роботи на цьому підприємстві, де інвестор втілює доволі масштабну інноваційну політику. Виробництво у перспективі буде розширюватися, тут уже зараз шукають “робочі руки” для цехів, де складатимуть деталі для фірм “Філіпс” і “Пейс”. “Радіозавод” – один із кращих роботодавців (як і платник податків) у всьому місті, у чому немала заслуга керівництва, але чимало в напрямку пошуку робочої сили залежить від злагодженої та вмілої роботи відділу кадрів. Її очільниці А. Макеєвій вручив нагороду С. Медвідь, “проспівавши” на її адресу цілком заслужені дифірамби. Мило всміхнувшися, приємна, вродлива жінка подякувала за таке визнання та пообіцяла, що радіозаводівці й надалі докладатимуть усі зусилля, аби роботодавчу планку тримати на висоті.

У цьому сумніву немає, адже пані Андрея – часта гостя центру зайнятості, кадрову “азбуку” знає непогано.

Відтак слово мав С. Шкомар із мукачівського заводу “Точприлад”, де працюють понад 300 берегівчан. Цьогоріч тут формуються нові підрозділи, де також знайдуть роботу близько 600 працівників. “Приладисти”, а заробляють вони в середньому 1500 грн. щомісяця, залюбки приймуть на роботу мешканців Н. Села, В. Бейгані, Рафайнова та інших, розташованих попри центральні дороги, адже мали змогу переконатися в працьовитості та совісності тутешніх людей.

 

Про переваги очолюваної фірми “Зарах моден” говорив її директор В. Фіцай, наголосивши на конвейєрній роботі. Тут спершу навчають азів молодих трудівників, виплачуючи їм по 1000 гривень, а потім зарплата залежить від виробітку. Є люди, що можуть похвалитися значно вищими заробітками. У відпустку, до речі, йдуть усією фірмою.

Ярмарок завершився. Керівники фірм і кадрових відділів відповіли на запитання безробітних, надали їм якомога найповнішу інформацію з приводу специфіки роботи, зарплати тощо. Олег Левицький радо розказав нам, що звернув увагу на молодого чоловіка-рома. Поспілкувався з ним і вирішив узяти на випробувальний термін, мовляв, зарекомендує себе з кращого боку – працюватиме та гроші зароблятиме. Він – інтернатівець, сидить на шиї брата без копійки, нерідко ночує на вокзалі, а так хоч на хліб собі заробить. Дай Бог, аби так, як проблемами безробітних переймаються С. Медвідь, О. Левицький, С. Шкомар, В. Фіцай, А. Макеєва, думали та діяли й інші керівники. Тоді не безробітні роботу шукатимуть роботу, а вона їх. Віриться, що скоро людський потік у центр зайнятості зміліє. А мати улюблену роботу – велике щастя. Треба шукати – пропозицій багато: від фірм ВАТ “Берегівський ДЕЗ”, АТП-12137, ТОВ “Хох Берег ЛТД”, “Берег кабель ГМБХ”, “Фрут мастер фудс” тощо. А ще коли б безробітні виконували свої обов’язки з азартом піонера та досвідом і знаннями пенсіонера, то і взагалі справи були б чудові.

 МИХАЙЛО ПАПІШ (фото автора)

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове