Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Співпраця заради розвитку
Хто куди, а ми в Угорщину

Продукція тутешнього хімічно-промислового комбінату-гранду, що займає цілий мікрорайон відносно молодого населеного пункту, для якого характерний динамічний розвиток, відома далеко за межами країни. Кілька тижнів тому делегація самоврядування Тисауйвароша навідалася в Берегово, тамтешній міський голова Л. Кощо особисто запросив мене взяти участь у святкових днях. До складу делегації входили також секретар міськради Г. Товт та начальник управління культури Й. Імре.

Там ми і підписали угоду про співпрацю. Я переконаний: ці партнерські стосунки стануть дуже корисними для нас, адже, окрім зміцнення зв’язків у галузі культури, спорту, туризму, вони слугуватимуть також чудовою нагодою для залучення інвестицій в економіку нашого краю, міста зокрема. А інвестиції, як відомо, це нове виробництво, нові робочі місця.

До того ж, спільно з новими партнерами, матимемо змогу брати участь у транскордонних програмах ЕС. Плідним обіцяє бути і обмін досвідом у сфері туризму – наші угорські друзі мають багатий досвід використання термальних джерел, а розвиток цієї галузі є для нас пріоритетним. Сприятиме партнерство і налагодженню зв’язків між громадськими організаціями.

Як бачимо, співпраця із новими побратимами обіцяє бути різносторонньою, плідною, взаємвигідною.

Габор Кінч: налагодження партнерських стосунків, їх подальший розвиток – корисне завдання, адже сприяє піднесенню, прогресу нашого міста. Саме цю благородну функцію і виконували ми нещодавно з депутатом міськради, головою ТУКБ Б. Піріді. У Вашарошнамені, до прикладу, спільно з міським головою Ч. Ютнером ми взяли участь у відкритті традиційного Березького святкового тижня, а на запрошення тамтешнього самоврядування були присутніми на урочистостях у місті Залаегерсег.

Подолавши відстань у майже 600 кілометрів, ми взяли участь у роботі дуже цікавої і корисної конференції “Відповідь вашого населеного пункту на світову економічну кризу”.

Тут були також делегації австрійського Клагенфурта, німецького Марлу, румунського Марошвашаргелю, польського Кросно. Я мав нагоду представити учасникам конференції наше місто, інформувати про заходи, що вживаються заради розвитку інфраструктури, будівництва доріг. Усе це слугує одній меті – зробити наш край привабливішим для інвесторів, залучити їх до створення спільних підприємств, розвитку туризму. Звісно, що наші партнери значно “заможніші”: якщо річний бюджет Берегова не досягає рівня 6 мільйонів євро, то вони господарюють на кошти, що у десятки разів перевищують наші.

Тож і видатки на розвиток різних галузей економіки у них значно більші. Саме тому вважаю налагодження і розвиток партнерських стосунків дуже важливою справою: вони відкривають нагоду більш ефективного використання можливостей, що їх відкриває перед нами ЄС.

До слова, хотів би поділитися з читачами особистим враженням: свого часу Залаегерсег вражаюче був схожим на Берегово (на світлинах 30-х років подібність дивовижна). Звичайно, з тих пір багато чого змінилося.

З цього напрошується висновок, що й світогляд наших людей, очевидно, одинаковий...

ФЕРЕНЦ ТОВТ

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове