Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

ЗОЛОТОРУДНИК ЛІКВІДОВУЮТЬ
Його працівники не отримують ані зарплат, ані трудових книжок

Інвентаризація засвідчила нестачу і пошкодження майна ТОВ “Закарпатполіметали” на суму понад 1 млн. грн. Прокуратура і влада Закарпатської області замовчують проблему унікального підприємства, а на незаконних документах стоять підписи високопосадовців, екс-міністрів... Чи повернеться обличчям українська влада до єдиного в державі золотодобувного підприємства і його працівників, які роками не отримають ні зарплати, ні трудових книжок? На це запитання нині шукають відповіді ті, хто взявся порятувати ситуацію.

Господарський суд Закарпатської області ввів ліквідаційну процедуру ТОВ “Закарпатполіметали” (с. Мужієво Берегівського району) – підприємство визнано банкрутом, ліквідатором призначено арбітражного керуючого Тетяну Анатоліївну Петик (рішення від 16 лютого 2010 року). Під час прес-конференції в УНІАНі ліквідатор оприлюднила висновки офіційної ліквідаційної комісії, до складу якої увійшли представники правоохоронних та органів влади.

За підсумками інвентаризації, на підприємстві було виявлено нестачу основних засобів, у тому числі двох одиниць транспорту (на суму 298,5 тис. грн.), матеріальних активів гірничого цеху (рейки, обладнання будівель, інше – на суму 124,4 тис.грн.), нестача товарно-матеріальних цінностей (610,6 тис.грн.), нанесено збитки розкомплектуванням та розкраданням обладнання на суму 465 тис грн.

Тетяна Петик також розповіла: “Ситуація на підприємстві – жахлива, начальники підрозділів не могли повірити у те, як понищено обладнання на підприємстві. Більша його частина взагалі відсутня, частина порізана на металолом, зі столярного цеху зникли верстати, всюди зірвано замки, пошкоджено вхід до шахт і штолень тощо”. За результатами інвентаризації ліквідатори звернулися до Закарпатської облпрокуратури для порушення кримінальної справи проти колишнього директора підприємства.

Проте, як повідомив представник ліквідатора Володимир Гуртовий, від прокуратури немає ніякої відповіді попри встановлені законом процесуальні терміни на прийняття рішення. “Факт зловживань підтверджено документально, як і факт доведення підприємства до банкрутства. Але мовчить як місцева влада, так і прокуратура. Тому з’являється питання: кому це вигідно? І хто за це буде відповідати?”.

В. Гуртовий повідомив, що про ситуацію на підприємстві неодноразово повідомляв до уряду, зокрема, Міністерству промислової політики. Проте екс-міністр В. Новицький, його заступники С. Северенюк та С. Грищенко не вживали жодних заходів для виведення ситуації з кризи, натомість сприяли незаконним діям ТОВ “Сауляк” та керівника товариства “Закарпатполіметали”. Про це, за словами Гуртового, свідчать листи від міністерства, які є на руках у помічника ліквідатора.

Доповідач заявив, що рейдерське захоплення майна ТОВ “Закарпатполіметали” тривало за активної підтримки віце-прем’єр-міністра О. Турчинова (є документи з його підписом, що суперечать законодавству), міністра промполітики В. Новицького на користь бізнесменів В. Паланта, Б. Покраса. Їхні інтереси на місці “представляє” директор ТОВ “Сауляк” М. Гожик і директор ТОВ “Береговополіметали” В. Гожик.

На підприємстві більше року не здійснювався бухгалтерський облік, не нараховувалася зарплата досі не звільненим працівникам. Наразі розпочато судові процеси для визнання права власності та оформлення необхідних документів на майно банкрута. Незважаючи на заборони, накладені судом, частина обладнання підприємства-банкрута була вивезена та встановлена на ТОВ “Сауляк”, – заявили доповідачі.

Дмитро Зайцев, голова комітету кредиторів підприємства зауважив, що останні два роки триває справа про банкрутство золоторудника: “Ми не мали змогу контролювати ситуацію на підприємстві через протидію директора. Крім того, Мужіївська сільська рада неодноразово фальсифікувала документи та довідки, а керівник підприємства намагався відмовитися від майна рудника на користь третьої особи – ТОВ “Сауляк”. Ми намагалися не допустити відчуження майна на користь ТОВ “Сауляк”.

Після введення ліквідаційної процедури маємо змогу побачити об’єктивну ситуацію на підприємстві. І якщо керівник заявляв, що все майно збережено, то інвентаризація, на жаль, свідчить про протилежне”.

“Численні звернення до закарпатської прокуратури з приводу виявлених порушень закону з боку розпорядника майна та комітету кредиторів протягом майже двох років залишалися без розгляду та сьогодні зі зміною керівництва прокуратури області і Берегівського району ситуація не змінилась. Але ліквідатор рішуче вживатиме всіх можливих заходів для того, щоби все відбувалося в межах закону та порядку.

Незважаючи на протидію з боку правоохоронних органів, процес рушив та має добігти логічного завершення, у тому числі щодо погашення заборгованості із заробітної плати”, – сказав В. Гуртовий.

ГАННА ТАРКАНІЙ

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове