Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

СКВЕРИК ДРУЖБИ
А ще він стане символом співпраці двох навчальних закладів сусідніх країн

Вельми неординарна подія відбулася минулого тижня на території другого корпусу Берегівського ліцею сфери послуг, який розташований по вул. Мукачівській.

Тут урочисто відкрили скверик пам’яті. Ідея його облаштування виникла в травні – під час підписання відповідної угоди між керівництвом ліцею та школи-гімназії з угорського міста Бакталорантгаза.

Справа в тому, що партнери з сусідньої країни перемогли в національному конкурсі „Співдружність без кордонів”, який проводив фонд ”APACAJ”.

Саме їх композиція „Пам’ять” (автор Бейла Сабов) й отримала фінансову підтримку. Вибір місця її встановлення також був невипадковий. При прийнятті рішення враховувалося, що наш ліцей має такі ж професії, які здобувають їх ровесники в Угорщині, а також сусідство із нами. Що й казати, Берегово і Бакталорантгаза – одне від одного не за морями-океанами, не за далекими горами-долами, а за якихось кількадесят кілометрів.

Для облаштування скверику із квітковою композицією (див. фото) знадобилося всього два дні: для цього до Берегова прибуло двадцять гімназистів-волонтерів на чолі з директором Альбертом Баголем. Саме він розповів нашому кореспонденту про навчальний заклад, у якому здобувають середню освіту та паралельно опановують різні професії 1250 учнів.

Серед них – дуже актуальний фах адміністратора із сільського туризму, який уже кілька років здобувають угорські діти. Настав час щось подібне запровадити і в нас, а накопичений досвід, професійні тонкощі берегівчанам залюбки передадуть нові закордонні друзі.

Відкриваючи урочистість, директор навчального закладу Марія Муска (на світлині) підкреслила: цей гарний скверик нагадуватиме про нашу дружбу та тісну співпрацю на ниві освіти та культури. До слова, угорські гімназисти мали нагоду ознайомитися з Мукачівським замком та околицями Берегова, побували на Верецькому перевалі.

ВАЛЕРІЙ  РАЗГУЛОВ

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове