Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

ДЕЛЕГАЦІЯ ЄВРОСОЮЗУ – В БЕРЕГОВІ

 

     4 червня (п”ятниця), у день 90-річниці підписання Тріанонського договору, з офіційним візитом в Закарпатті побувала делегація послів країн-членів ЄС на чолі з головою Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейром.

   В Ужгороді відбулася зустріч делегації з головами ОДА та облради Олександром Ледидою і Михайлом Кічковським. На ній також були присутні, зокрема,посли Румунії та Угорщини Траян-Лауренцю Хрістя та Андраш Баршонь, Генеральні консули Чехії, Словаччини та Угорщини відповідно Давід Павліта, Маріан Сладічек і Йожеф Бачкаї.

Вітаючи гостей, Олександр Ледида зауважив:

– Президент України Віктор Янукович неодноразово наголошував на стратегічному європейському курсі України. Зовнішня політика спрямована на перехід від партнерства з ЄС до політичної асоціації і економічної інтеграції. Для Закарпаття це особливо актуально, оскільки багато наших громадян мають родинні зв’язки в сусідніх державах. Делегації обговорили питання візового режиму, спільні проекти в галузі водного господарства та перспективи євроінтеграції України.

– Голова обласної ради Михайло Кічковський під час перемовин відмітив, що обласна рада, державна адміністрація приділяють багато уваги транскордонному та міжрегіональному співробітництву з областями як сусідніх, так й інших держав Європейського Союзу. Саме Закарпатська область стала одним з ініціаторів створення першого на українському прикордонні єврорегіону – „Карпатського”, який об’єднує 19 регіонів 5 країн: України, Угорщини, Словаччини, Румунії, Польщі (їх населення складає понад 16 млн. чоловік).

   Також привернув увагу учасників зустрічі до проблем сталого розвитку Карпат, необхідності об’єднання зусиль для збереження і примноження їх екологічного, природного, економічного та соціально-культурного потенціалу. Було поінформовано присутніх про проведення в Ужгороді Міжнародної науково-практичної конференції „Сталий розвиток Карпат та інших гірських регіонів Європи”, яка відбудеться 9-10 вересня цього року, та запросив усіх присутніх дипломатів взяти у ній участь.

   А голова Представництва Європейського Союзу Жозе Мануель Пінту Тейшейра наголосив: наразі вони зосереджені на менеджменті водних ресурсів, а беручи до уваги нинішні погодні умови, це – надзвичайно актуально. Однак питання візового режиму – основне у порядку денному. За його словами, важливим є те, щоб українці на шляху до ЄС плідно працювали разом.

– У Посланні Президента України до народу Віктор Янукович висловив ряд намірів щодо покращення міжнародного співробітництва, і якщо вони сповна будуть утілені, то в майбутньому у нас є великі перспективи, – резюмував п.Тейшейра. Посол Румунії Траян Хрістя запропонував керівництву області допомогти з відкриттям Генконсульства Румунії в м. Ужгород, а її філії – в смт. Солотвино, що дозволило б значно скороти транспортні витрати громадян, позаяк саме ця дипмісія знаходиться у Чернівцях.

    Відтак делегація послів ЄС вирушила в Берегово, де відвідала Закарпатський угорський інститут ім. Ф. Ракоці II, а також Угорський дім „Європа”. Тут її членів, посла п. Баршоня і генконсула п. Бачкаї в тому числі, привітав заступник міського голови Габор Кінч. Високим гостям він продемонстрував фільм про наше місто і розповів про історічне минуле та сьогодення майже тисячорічного Берегова, пріоритетні напрямки його розвитку, таких, зокрема, як легка, харчова і деревообробна промисловість, туризм, адже Берегово – це фактично східні ворота Європи.

   Коротенько ознайомив присутніх із діяльністю створених спільних підприємств, в тому числі „Берегівський радіозавод” групи „FLEXTRONICS”, „Берег-Кабель”, ресторанно-готельними комплексами, закладами культури, спорту тощо. А опісля солістка „Угорських мелодій” Ужгородської філармонії, берегівчанка Аніко Надь (щоправда, як неочікуваний сюрприз) у супроводі вчительки школи мистецтв Ірини Крайнік-Геді виконала угорські пісні (оперети, чардаші тощо).

    Делегація послів ЄС побувала також у турінфоцентрі в Берегові, директор якого Йосип Торпоі розповів, що за чотири роки існування його відвідало понад 20 тисяч чоловік. У планах – відкриття цілої мережі подібних установ по всій області. Відтак гості завітали на виноробний завод „Айсберг”, де виготовляють вина торгової марки „Чізай”.

   Після короткої екскурсії скуштували різні сорти вин, із якими керівництво підприємства має намір вийти на європейський ринок.

ФЕРЕНЦ ТОВТ

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове