Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Дайджест газети

Дайджест за 2008
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Кордон– візитівка держави


          Прикордонники відзначили своє професійне свято. Разом із ними цього дня в числі інших гостей у відділі прикордонної служби „Лужанка” розділив радість міський голова Берегова Іштван Гайдош

            Офіційних гостей було небагато, але всі, хто прийшов поздоровити прикордонників із професійним святом, були приємно вражені побаченим і почутим у цьому відділі, де фактично закінчується українська земля.

       Техніка, яку виставили для показу на плацу, найсучасніша: чого вартий мобільний тепловізійний комплекс на колесах, який фіксує переміщення через кордон будь-якої пори доби в радіусі 10 км. Його “співбрат” – переносний тепловізор, також чудо-техніка, про що раніше хіба що мріялося або можна було прочитати у фантастичних творах.

   Є й інші технічні засоби прикордонного контролю, зокрема, прилади нічного бачення, для перевірки документів, машин тощо. Ветеран прикордонної служби Юрій Далибожик щиро втішався тим, як сьогодні оснащені стражі наших священних рубежів. Комендатуру в Берегові, куди входило кілька застав, він очолив у 1989 р., а перед тим служив у Середній Азії.

      Відтоді сталося багато приємних змін, у відділі прикордонної служби „Лужанка” в тому числі. Доладно впорядкована довколишня територія, побут, технічні новинки – ось неповний перелік того, про що розказав і показав під час міні-екскурсії керівник цього підрозділу „зелених кашкетів” підполковник Олег Бостан.

      Він, повідомивши, що ВПС „Лужанка” здобула перше місце у Держприкордонслужбі серед аналогічних підрозділів, наголосив, що нині тут несуть службу 48 мешканців району та міста. А відтак запросив гостей на перегляд фільму про будні прикордонників, отримав подарунки від шефів і гостей.

       Приміром, берегівський мер І. Гайдош, вітаючи винуватців торжества, вручив їм принтер фірми „Самсунг” (такий же подарунок вони отримали з рук директора фірми „Котнар” В. Маргітича, а плазмовий телевізор – від голови РДА І. Свища). Міський голова сказав, що українські кордони – це візитівка держави, вони служать для співробітництва, співпраці, єднають партнерів, а КПП „Лужанка” стане ще привабливішим, добре прислужиться сусіднім країнам, адже тут до Євро-12 проляже об’їзна дорога, чим підніме престиж регіону в цілому.

     Крім уже згаданих осіб, вітали прикордонників, в яких за плечима цілодобова, напружена, часом і небезпечна робота, голови РДА та райради І. Свищо, Б. Чізмар, ветерани служби Ю. Далибожик, О. Ополонський, міжрайпрокурор І. Зарева, голова суду Л. Гал, а стіл, за словами заступника начальника п/в майора Р. Павленка, „накрив” підприємець Т. Біров.

МИХАЙЛО ПАПІШ

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для наших жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове