Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Президент Угорщини Ласло Шойом у Берегові

    Напередодні національного свята угорського народу – дня засновника угорської держави, великого прихильника християнства Святого Іштвана в організованих у Берегові з цієї нагоди урочистостях брали участь Президент Угорської Республіки Ласло Шойом та супроводжуючі його офіційні особи.

    Напередодні національного свята угорського народу – дня засновника угорської держави, великого прихильника християнства Святого Іштвана в організованих у Берегові з цієї нагоди урочистостях брали участь Президент Угорської Республіки Ласло Шойом та супроводжуючі його офіційні особи.

    Заходи почалися святковим богослужінням у римо-католицькій церкві, яке провадили єпископи церков Закарпаття. Священики просили Божого благословення на угорців як всієї метрополії, так і нашого краю, закликали керівників до мудрих рішень, богобоязні, шанобливого ставлення до народу, захисту знедолених і слабих, відхилення спокуси грошима та владою.

   Біля встановленого на подвір’ї римо-католицької церкви пам’ятника Св. Іштвану відбувся концерт ансамблю „Кредо”, потім присутніх – зокрема Президента Угорщини Ласло Шойома, посла Угорщини Андраша Баршоня, генерального консула Угорщини в м. Ужгород Вільмоша Сіклаварі, генерального консула УР в м. Берегово Йожефа Бачкаї, заступника голови Закарпатської ОДА Михайла Поповича, заступника голови облради, заступника голови КМКС Ласло Брензовича, голову Берегівської міськради, голову ДСУУ Іштвана Гайдоша, депутата облради, голову КМКС Міклоша Ковача, а також представників угорських громадських та культурних організацій, історичних церков краю, мешканів міста, району та області – вітав голова Республіканської Ради ДСУУ Ласло Зубанич. Актор берегівського угорського театру ім. Дюли Ійєша Аттіла Ференці майстерно продекламував вірш Яноша Гараї „Апостол”.

     Відтак слово для виступу отримав почесний гість свята, Президент Угорщини Ласло Шойом. Він, зокрема, зазначив, що суттю кожного свята є те, що народ спільно відзначає знаменні події своєї історії.

    – Народ є нацією завдяки спільному минулому, багатій спадщині, котру треба берегти, примножувати. Усім нам важливо знати своє минуле, свідомо керувати сьогоденням і планувати майбутнє – адже сьогодні у Берегові, як і по всьому світу, святкує кожен угорець.

    Виступаючий зазначив, що та національна меншина, що зберігає тільки свою мову, навряд чи буде здатна зберегти свою самобутність. Вижити зуміють тільки ті, хто володіє матеріальною, підприємницькою та духовною силою, хто має церкви та школи, політичні інституції. Не можна здавати тих позицій, що вдалося завоювати до цих пір.

    Президент Угорщини висловив свою точку зору на те, що в угорськомовних школах із цього навчального року збираються увести вивчення деяких предметів українською мовою:
     – Двомовна школа – школа втрати мови, – сказав Л. Шойом, вказуючи на безвідповідальні, хибні рішення тих батьків, що записують своїх угорських дітей до україномовних навчальних закладів. На завершення виступу запевнив закарпатських угорців у підтримці Угорщини.

    Створення єдності залежить від кожного з нас, означає велику відповідальність. Усвідомивши це, домівки угорців і через сто, тисячу років будуть тут, на цій землі, де вони живуть із часів Святого Іштвана.

      Урочистість продовжувалася покладанням вінків та квітів до пам’ятника великого короля угорського народу святого Іштвана і виконанням “Заклику до захисту батьківщини”.

      Того ж дня за участі Президента Угорщини вібулося урочисте відкриття нового крила будівлі Закарпатського угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ. Після прес-конференції представники угорських організацій Закарпаття спільно святкували день заснування християнської держави.

                                                                                                                            Марія Кенєреш

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Газета  "Берегово"

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове