Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Учора сесія міської ради продовжила роботу

На 24 сесію міської ради 5 скликання було винесено 39 питань. На погоджувальній раді додали ще 3. У зв’язку з літніми відпустками з 36 на сесію з’явились 26 депутатів.

    Серед 42 запропонованих для обговорення питань виявились і не прості, які, на думку народних обранців, потребували додаткового аналізу й доопрацювання. Саме з цього й почалася сесія.

     Спочатку позицію фракції КМКС висловив її голова Шамуел Горкоі. На їх переконання, потрібно детальніше вивчити питання “Про продаж права оренди на земельну ділянку за адресою м.Берегово, вул.Мукачівська, 190 (територія колишнього зеленгоспу) шляхом аукціону.” За попередніми даними, тут планується будівництво готельно-бальнеологічного комплексу, а також супермаркета. Продавши право на оренду згаданої земельної ділянки шляхом аукціону, місто могло б отримати вагоме надходження до бюджету з оренди землі. Однак депутати вирішили, що все ж питання потребує додаткового аналізу й перенесли обговорення на вчорашнє друге засідання сесії. (Головуючий міський голова Іштван Гайдош не закрив сесію, вона продовжила свою роботу після обіду в четвер. Детальніше про хід засідання – в наступному числі газети).

   Фракція КМКС пропонувала також зменшити термін довгострокової оренди земельної ділянки СК “Лінет Берегово” з 49 до 5 років, але більшість депутатів цю пропозицію не підтримали. Натомість погодилися з думкою депутата від “Пори” Віктора Жука про доцільність зберегти тут наявну огорожу.

   На пропозицію депутата від фракції БЮТ Олександра Секереша з порядку денного було знято питання щодо продажу приватному підприємству “Даніель плюс” будівлі клубу колишньої військової частини та передачі земельної ділянки в оренду для обслуговування цього об’єкту.

У своєму депутатському зверненні представник фракції “Наша Україна” Світлана Чирибан запропонувала винести на обговорення найближчим часом питання про виділення земельних ділянок під індивідуальну забудову та заслухати звіт про хід ремонту багатоповерхівок.

Після розгляду планових питань про підсумки економічного і соціального розвитку Берегова за І півріччя нинішнього року та затвердження звіту про виконання міського бюджету і про використання коштів цільового фонду за цей же період (інформували начальники управлінь економіки та фінансів Михайло Мештер та Наталія Данкай), слова попросив начальник податкової інспекції Сергій Ігнатенко.

Річ у тім, що в згаданих доповідях, як і на попередньому засіданні виконкому (звіт був надрукований в газеті “Берегово“), зокрема, йшлося про те, що Берегівська ОДПІ недопрацьовує щодо забезпечення стягнення недоїмки, своєчасного внесення платежів за землю, не надає відповідної інформації органам місцевої влади для вжиття адекватних заходів тощо.

    Сергій Ігнатенко навів конкретні цифри, згідно з якими завдання щодо скорочення заборгованості перевиконані, а чинне законодавтсво передбачає сплату за землю громадянами у два етапи.

     За пропозицією міського голови Іштвана Гайдоша погодились на тому, що податковій інспекції потрібно тісніше співпрацювати з органами місцевої влади, активніше брати участь в роботі профільних комісій, а управлінню економіки більш всебічно аналізувати процеси в довіреному секторі народного господарства.

     Користуючись нагодою, заступник голови бюджетної комісії міської ради Олександр Цанько запросив п.Ігнатенка на чергове засідання цієї структури.

    Значну частину відведеного часу сесії зайняло обговорення питання про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу Михайлу Похилу за адресою м.Берегово, пл.Героїв,4. Із дозволу депутатів перед присутніми виступив мешканець цього будинку Іван Багін, який розповів про довготривалу тяганину навколо вирішення цього питання. У свою чергу, на сесії виступив адвокат заявника, який доповів, що у даній справі є відповідне рішення суду щодо визнання права власності на спірну будівлю за громадянином Похилом.

Компромісну пропозицію вніс депутат від фракції Партії регіонів Іван Чегіль: заявнику вирішити всі спірні моменти, а розгляд питання по землі перенести.

Було розглянуто й низку інших земельних питань. Але перед тим, як доповідати про них, начальник відділу земельних ресурсів Лівія Барта поінформувала присутніх про наявність ряду протестів міжрайонного прокурора. У зв’язку з малозначимістю депутати вирішили їх відхилити.

У депутата від “Пори” Віктора Жука виникли запитання із приводу надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для комерційного використання МПП “Оазис” в м.Берегово, набережна Верке, 6, але після роз’яснення Лівії Барти він погодився із запропонованим проектом рішення.

На сесії розглянули також зміни до Титульних списків по видатках міського бюджету на 2008 рік. Реальне життя й фінансові можливості повсякчас вносять свої корективи в поточні справи, тому необхідно оперативно й гнучко, а головне – своєчасно вносити відповідні поправки. Усе це після обговорення й зробили депутати.
Крім цього, внесено зміни до міської Програми впровадження молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики на 2006-2010 роки і до Положення про архівний відділ міської ради. З інформацією з цих питань виступили керівники даних структур Оксана Чулей та Віра Бочкай.

Останнім на сесії розглядалося додатково внесене в порядок денний питання про посилення контролю за видачею дозволів на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт та завершення самочинно розпочатого будівництва в м.Берегово. З інформацією виступив секретар міської ради Гейза Товт. Прийнято відповідне рішення. Згідно з ним, зокрема, передбачається перед винесенням даних питань на розгляд виконкому узгоджувати їх на засіданнях земельної комісії, яку зобов’язано проводити їх щоп’ятниці до 20 числа кожного місяця включно.

Таким чином, переважна більшість пунктів порядку денного були обговорені й по них прийняті відповідні рішення. Залишились до розгляду зняті з порядку денного питання. Їх обговорювали вчора, коли 24 сесія 5 скликання продовжила роботу.

                                                                                    Прес-служба міської ради

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Газета  "Берегово"

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове