Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Міська  газета  "Берегово"

Берегово від зливи не постраждало

   Минуло тижнева злива, на щастя, не завдала серйозних пошкоджень місту. Але несподівано для всіх від сильних опадів постраждав Ужгород. За лічені хвилини тут затопило понад 80 приватних будинків. Як розповідають очевидці, вода в домівках сягала більше метра, стихія пошкодила підлогу, стіни, вивела з ладу майже всю домашню побутову техніку тощо.
   За словами заступника Ужгородського міського голови Володимира Бобкова, лиха завдали не основні водні артерії обласного центру, а невеличкі потічки, воду з яких не зуміла поглинути міська мережа водовідведення.

– На жаль, в Ужгороді ще є чимало мікрорайонів, таких, скажімо, як Радванка, де каналізація відсутня взагалі,– акцентував посадовець.– Тому тут і накопичилось найбільше води.
    У Берегові теж є вулиці, де ще нема централізованого водовідведення.

  Міська влада в міру своїх можливостей, а часом і понад них, старається усувати цю прогалину, отриману у спадок від попередників. Так, триває прокладання водомереж по вул. О.Кобилянської, завершено відведення ливневих вод біля будинку по вул. Шевченка, 39 А, готується кошторис на реконструкцію водопроводу та ливневої каналізації по вул. Мікеша тощо. Наступного тижня розпочинають водовідведення від вул.Рожошкерт до вул. Лоняї. Адже саме тут під час останніх дощів нагромадилось найбільше води. Так було і минулої суботи. В останньому випадку “допомогла” накопиченню води й несправність на КНС №1.

    Про все це йшлося на традиційній щопонеділковій нараді у міського голови. Іштван Гайдош дав доручення негайно ліквідувати несправності й проаналізувати, що потрібно зробити, аби можлива стихія не застала зненацька Берегово, як це сталося в Ужгороді.
До речі, міська рада взялася за власні кошти побудувати одну оселю для потерпілих від повені в Тячівському районі.

– Якщо, не дай Бог, і в нас станеться подібне лихо,– прокоментував це рішення міський голова, – то нас теж не залишать наодинці з бідою.
    Чільне місце на нараді займали питання ремонту дахів багатоповерхових будинків колишньої військової частини, які поки що належать Мукачівській КЕВ. Після тривалого й всебічного обговорення проблеми, в якому взяли участь фахівці міськради, зокрема заступники мера Габор Кінч, Олександр Гладун, начальники СП “Карпатвіз” Йосип Галайда та комунального господарства Арпад Катона, прийнято колегіальне рішення: доручити ці роботи трьом спеціалізованим фірмам, які застосовують новітні технології перекриття дахів.
     Паралельно з цим Іштван Гайдош запропонував створити у згадуваному мікрорайоні об’єднання співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ), яке б могло взяти на контроль якість і терміни виконання зазначених робіт. Крім цього, міська рада має можливість перерахувати на рахунок ОСББ (до речі, мешканці можуть і самі запропонувати виконавців робіт) солідні кошти на ремонт й утримання будинків у належному порядку.

    Провідному спеціалісту ЖЕКу Ганні Гуледзі доручено провести серед жильців згаданого мікрорайону відповідну роботу щодо створення ОСББ – вигідної форми співпраці мешканців із міською владою.
    Як правило, після природніх катаклізмів починає нестабільно працювати в місті вуличне освітлення. Іштван Гайдош доволі категорично зажадав ще того дня розібратися в ситуації і вже наступного доповісти йому, що зроблено чи робитиметься для усунення недоліків. Мер чекає також конкретних пропозицій і щодо реконструкції системи деманганації та хлораторної для поліпшення якості питної води.

     Розглянуто питання впорядкування пл.Кошута та вул. Есе Томаша. Дано доручення здійснити налагодження каналізації біля площі, вжити заходи щодо заборони винесення сміття до пам’ятника на площі, ворядкування навколо останнього бордюр із подальшим установленням плитки.
    На нараді розглянуто й низку інших питань. Із кожного з них мер дав конкретні доручення.

                                                                                                        Прес-служба міської ради

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Газета  "Берегово"

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове