Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Чому не працює м’ясокомбінат?

    Ще у радянські часи люди інколи жартували: заробляєш більше, ніж директор Берегівського м’ясокомбінату, але він ніколи не обміняється з тобою посадами. Це підприємство завжди було символом благополуччя.

   А якщо без жартів, то комбінат на довгі роки став флагманом м’ясопереробної галузі цілого регіону, продукцію якого знали далеко за межами області.

    Згодом він потроху став утрачати свою потужність. І, нарешті, припинив свою діяльність на довгі роки. Фахівці залишилися без роботи.

   А коли ВАТ „Івано-Франківський м’ясокомбінат” наприкінці минулого року придбав контрольний пакет акцій та вклав понад 5 млн. гривень на реконструкцію промислового виробництва, потужність якого склала 100 тонн переробленої продукції у місяць, усі сподівалися, що таке необхідне для регіону виробництво буде відроджено.

   Так сталося, що підприємство знову не працює, а понад 50 працівників відправлено у дострокову відпустку.

   Чому підприємство припинило виробництво і перебуває на межі банкрутства,– дізнавалися журналісти у ході зустрічі з керівництвом комбінату. За словами директора Василя Штефанюка, причина банальна – нема сировини. У середньому тут у день заготовляли 5-10 голів великої рогатої худоби, тоді як для рентабельності виробництва потрібно 50.

  І хоча на теренах Закарпаття діє державна програма підтримки тваринництва, проте пан Штефанюк наголосив: „Держава однією рукою дає, іншою забирає. Селянам перераховують дотації на тварин, але із власників паїв знімають 15% податку.

   Та навіть 30 грн. збору для ідентифікації худоби для багатьох селян є значною сумою. А без цього вони не можуть здати тварину заготівельнику”.

   Керівник м’ясокомбінату підкреслив, що дотацію на утримання ВРХ підняли аж у той час, коли вже не стало кому її виплачувати. За даними, які навів начальник управління сільського господарства Берегівської РДА Олександр Попович, у районі з часу розпаду колгоспів поголів’я худоби зменшилося із 50 до 7 тисяч. Тенденція зниження поголів’я продовжується.

  Наприклад, у такому великому селі, як Косино, у дворгосподарствах вирощують лише 40 корів. Показники щомісячної звітності по тваринництву підприємств основного кола теж свідчать про різке зниження поголів’я худоби у господарствах Берегівщини.

    Тваринництвом займаються виключно люди похилого віку, молодь не має великого бажання ним займатися. Як наслідок, вирощувати худобу вже просто нікому. Така ситуація майже у всіх м’ясопереробних підприємств України.

    Який же вихід із цієї ситуації? Підприємству, яке постійно поповняло податками міську скарбницю, безумовно, потрібна державна допомога. Крім того, тут планують переорієнтуватися на переробку свинини. До слова, угорське фермерське господарство, яке вирощує 240 тисяч свиней, готове постачати цих тварин Берегівському м’ясокомбінату, жива вага яких виходить дешевшою, ніж нині коштує в нас.

   Якщо собівартість продукції з урахуванням транспортних розходів, митного збору тощо не буде перевершувати 13 грн. за один кілограм живої ваги, – тоді й буде підписана угода між цими виробництвами.

    Головний аграрій району О. Попович вважає, що перспектива у м’ясокомбінату є, але при умові, що там будуть займатися не тільки забоєм худоби але й здійснювати повну переробку.

    Тобто видавати готовий продукт – ковбасні вироби тощо і реалізовувати власну продукцію у своїх фірмових торгових закладах в Берегові, Вілку, Виноградові та Тячові.

    А поки що ми залишилися без якісного м’яса, для належного товарного вигляду якого використовували лише дороговартісну технологію замороження, а не хімічні засоби.

                                                                                                                         Валерій Разгулов

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Газета  "Берегово"

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове