Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Підприємства та люди не платять за землю

      Під головуванням міського голови Іштвана Гайдоша відбулося чергове засідання виконкому. Незважаючи на період літніх відпусток, переважна більшість членів виконавчого комітету з’явилася на засідання. Розглянуто 70 питань.

     Одним із перших був звіт про виконання міського бюджету за І півріччя нинішнього року. Доповідала начальник міськфін-управління Наталія Данкай.

     У цілому до загального фонду міського бюджету надійшло 9918,6 тис.грн., що на 414,1 тис.грн. більше плану. Фактичне виконання доходів склало за півріччя 8769,8 тис.грн. (107,2 % ), тобто бюджет міста отримав більше плану 590,8 тис.грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року ці надходження зросли на 2220,4 тис. грн.

     Проте попри ці досягнення, із кількох видів платежів спостерігається невиконання. Зокрема, відстаємо з надходженнями із фіксованого податку та із плати за торговий патент. Пояснюється це насамперед тим, що не заповнені передбачені планом торгові місця на ринку “Імідж”, а також не введені в експлуатацію об’єкти, де мали намір установити гральні апарати.

        Спостерігається невиконання бюджету із місцевих податків та зборів, плати за землю та податку на прибуток. На першу позицію дуже впливає низька заповнюваність торгових місць на ринку “Імідж”, а також несвоєчасне перерахування ним до бюджету ринкового збору. Приміром, зібрані цього місяця кошти надходять лише у середині наступного, що суперечить Положенню про місцеві податки і збори.

Надходження податку на прибутки складають всього 19,8 тис.грн., тобто тільки 43 відсотки від плану. Невиконання пояснюється збитковістю підприємств комунальної власності.

        Але особливо хвилює плата за землю. Підприємства, громадяни чомусь неохоче вносять ці суми і як наслідок – до міського бюджету недодано 109 тис.грн. Негативно вплинула на невиконання піврічного завдання наявність недоїмки, яка станом на 1 липня склала 164,8 тис.грн., із них до бюджету міста –123,6 тис.грн. Проте й ці цифри не остаточні, бо податкова інспекція відмовляється надавати міській раді відповідну інформацію. І тому невідомо, хто конкретно і скільки боргує в міську скарбницю. На неодноразові письмові та усні звернення в ОДПІ, звідти, як правило, приходять відповіді, що це конфідинційна інформація. І тому міська влада не може вжити до злісних неплатників адекватні заходи.

       Члени виконкому запропонували прийняти рішення, яким передбачити надання ОДПІ такої інформації, а на черговому засіданні виконкому заслухати начальника податкової інспекції про проведену в цьому напрямку роботу.

– Адже Берегово єдине в області не виконало завдання зі збирання орендної плати, – зазначив заступник міського голови Олександр Гладун.

Чому фахівець відмовляється від вищої зарплатні?

        Про підсумки економічного та соціального розвитку міста доповідав начальник управління економіки Михайло Мештер. Він повідомив, що у промисловості обсяги виробництва за І півріччя склали порівняно з відповідним періодом минулого року 104,5 відсотка. Зокрема, високих темпів досягнуто на ЗАТ “Берегівський радіозавод”, ТзОВ “Нумінатор”, СП “Айсберг”. Вагомих прибутків досягли той же “Айсберг”, ТзОВ “Нідан +”, “Укран Абітекс”. На 42 особи зросла кількість приватних підприємців, а юридичних осіб – на 9. Дещо підвищилася середньомісячна зарплатня. У травні вона склала 1108,64 гривень. Однак все ще відстає від середньообласного показника – 1414 грн.

Тут серед членів виконкому виникли дебати. Так, колишній голова правління ЗАТ “Берегівський радіозавод”, а тепер, із виходом на пенсію,– радник підприємства В’ячеслав Макеєв вважає, що працівнику слід платити виключно за виконану роботу, не озираючись на обласні показники. Інші члени виконкому наводили протилежні аргументи.

– Так, згідно зі статистичним даними, скажімо, економіст має на підприємстві платню 600 гривень на місяць. На папері. Водночас, коли його запрошують на роботу, приміром, у виконавчі органи влади, де ця цифра удвічі більша, той відмовляється. Чому? Бо, напевно, отримує винагороду за працю ще й у конверті. Ось у цьому корінь проблеми, – вважає міський голова Іштван Гайдош. Його підтримали й інші члени виконкому. На їх думку, саме із цим явищем слід боротися всім компетентним службам, і не в останню чергу ОДПІ.

      Зниження обсягів виробництва допустили в І півріччі ТзОВ “Агонгатний завод “Меркурій”, ТзОВ “Лісоіндустрія”, СП “Котнар”. Низькими залишаються обсяги будівельних робіт. На сьогодні практично в галузі працюють усього 2 колективи – районна та міська ШЕД. Часто у статзвіти не вносяться будівельні об’єкти, зведені приватними підприємцями. Більшість із них на єдиному податку і таку звітність не подає. Тож управлінню економіки необхідно більш ефективно співпрацювати з цією категорією осіб. У місті офіційно ззареєстровано 8 суб’єктів, що займаються будівництвом і платять відповідні податки. Але переважна більшість об’єктів комерційного призначення зводяться т.зв. нелегальними майстрами, які у бюджет не платять жодної копійки. Чомусь їх не “помічають” податківці.

У Берегові буде зоомагазин. І не тільки...

     Розглянуто низку питань про надання дозволу на відкриття об’єктів торгівлі та надання послуг. Зокрема, незабаром по вул. Сечені відчинить двері зоомагазин, а по вул. Мужайській – фірмовий торговий заклад м’ясокомбінату. Прийме перших відвідувачів сучасний готельний комплекс “Київський”, що розмістився на місці колишньго Будинку культури геологоекспедиції. Надано дозволи на відкриття інших об’єктів та проектування і виконання будівельних робіт в житлових та нежитлових спорудах. Затверджено акти прийняття в експлуатацію майже 20 об’єктів.

      На засіданні члени виконкому затвердили також нові тарифи на послуги щодо вивезення та захоронення твердих побутових відходів населення, бюджетних установ, інших споживачів. Їх друкуємо в нинішньому числі газети окремо.

                                                                                                    Прес – служба міської ради

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Газета  "Берегово"

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове