Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Є ТАКИЙ ВУЗ, Є ТАКИЙ ФАКУЛЬТЕТ

                                                                           Вчаться там і закарпатські юнаки.
                                                                           Із Берегова в тому числі...

    Мова – про Львівський державний університет внутрішніх справ, який нині є одним із провідних вузів МВС України (на фото). Очолює цей навчальний заклад генерал-лейтенант Володимир Львович Ортинський, дуже поважна, виважена і авторитетна у правоохоронних колах особа. Свого часу він був начальником УМВС у Львівській області, міліцейські проблеми знає не з книжок, а із власного життя. За 15 років зі стін навчального закладу вийшло понад 20 тисяч кваліфікованих правоохоронців, кращі з яких нині працюють на відповідальних посадах у Секретаріаті Президента, в апараті МВС, СБУ, в обласних міліцейських управліннях, очолюють міськрайпідрозділи в регіонах, є відомими вченими у галузі вітчизняного права, криміналістики та юриспруденції. Багато випускників цього провідного вузу Західного регіону України, основне завдання якого – забезпечення кваліфікованими юристами органів внутрішніх справ, трудяться в міліцейських підрозділах боротьби з економічною злочинністю, кримінальної міліції та слідства Закарпаття, в тому числі Берегівського РВВС.

   Вуз ліцензований зі спеціальності „Правознавство” за ІV рівнем акредитації, готує фахівців з освітньо-кваліфікаційних рівнів „бакалавр”, „спеціаліст”, „магістр”. Навчальний процес у Львівському держуніверситеті ВС організовано відповідно до вимог Держнацпрограми „Освіта (Україна ХХІ століття)”, відповідних законів України та нормативних актів Міносвіти і науки та МВС України. Виконання цих завдань втілюється на 7 факультетах (економічної безпеки, кримінальної міліції, з підготовки слідчих, юридичний, економічний, психології, заочного та дистанційного навчання працівників ОВС) та 25 кафедр. Науково-педагогічні працівники університету, серед яких 24 доктори і 143 кандидати наук, тільки за останні роки видали 25 монографій, 9 підручників, 112 посібників, провели 120 науково-практичних заходів, у тому числі 48 науково-практичних конференцій, 40 наукових семінарів і 32 „круглі” столи. Один із них на тему „Економічна безпека підприємництва в контексті детінізації економіки” відбувся за спільної участі фахівців економічного та факультету економічної безпеки університету. Останній, до слова, був заснований у 1994 р. разом із утворенням Львівського інституту внутрішніх справ. Тоді він називався факультетом №1.

    Перший набір курсантів склав 133 чол., а випуск спеціалістів-правознавців відбувся у 1998 р. (118 осіб). До 2003 р. факультет економічної безпеки був лише організаційно-стройовим підрозділом інституту. Доти в його структурі не було жодної кафедри, начальник факультету та заступник начальника здійснювали загальне керівництво курсантами, які у свою чергу ділилися на чотири навчальні взводи. На кожному курсі був свій начальник, заступник по роботі з особовим складом, старшина та командири взводів. Факультет опікувався якістю навчання курсантів, їх дисципліною, виховною роботою серед особового складу та забезпеченням належних житлово-побутових умов у казармах (останні, до слова, розміщені в селі Верещиця, що за кілька десятків кілометрів від Львова, свого часу теперішній навчально-тренувальний центр належав Міноборони і тут розміщувався дисбат – один із небагатьох на теренах колишнього СРСР (див. знімки). Тоді усі 100 % курсантів проживали в стінах навчального закладу. Лише одиниці з них на 4-му курсі за умови високих показників у навчанні та дисципліні мешкали вдома або на квартирі.

   Починаючи з 2003 р., коли ВНЗ став Львівським юридичним інститутом МВС України, а потім державним університетом внутрішніх справ, факультет економічної безпеки набув типового вузівського вигляду: йому, відповідно до напрямку підготовки та спеціалізації, віддано 5 кафедр. У зв’язку з тим, що університет отримав ІV рівень акредитації, а навчально-виховний процес будується за принципами Болонської декларації, випускники ФЕБ протягом чотирьох років здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, після чого мають можливість стати магістрами-правознавцями з відривом чи без відриву від служби в органах внутрішніх справ. Адже разом із дипломом бакалавра-юриста, їм присвоюється звання „лейтенант міліції”. Усі випускники факультету стовідсотково забезпечуються роботою в територіальних органах міліції. А кращі з кращих, хто виявив здібності до науково-дослідницької, викладацької роботи, можуть поступати в ад’юнктуру з метою підготовки дисертації кандидата юридичних наук.

    Слід сказати, що в університеті створено і діють дві спеціалізовані ради із захисту кандидатських дисертацій. Таким чином, за формою і змістом підготовки спеціалістів ФЕБ нічим не відрізняється від будь-якого юридичного факультету Національних університетів України. Плюс до всього, тут, за словами начальника факультету, кандидата економічних наук, доцента, полковника міліції Василя Франчука, ще й присвоюються звання лейтенанта міліції та вивчаються деякі спеціальні дисципліни, потрібні для подальшої оперативної роботи в органах внутрішніх справ.

   За період із 1994 р. по 2008 р. начальниками факультету економічної безпеки були такі досвідчені керівники, як полковники міліції Михайло Штангерт, Роман Сокол, Богдан Стахура, доктор юридичних наук, професор Володимир Макарчук, уже згадуваний вище кандидат економічних наук Василь Франчук, відтак курсовими підрозділами факультету керували підполковники міліції В. П. Багрій, С. Й. Дудукалов, полковник С. З. Пенюк, а сьогодні командирами курсів є їхні вихованці, колишні „взводні”, а тепер міліцейські підполковники Ю. Кравець, В. Шайнога, А. Саламін, С. Рис. Потужно долучився до підготовки висококваліфікованих спеціалістів і професорсько-викладацький склад факультетських кафедр. Своєрідною візитівкою, підтвердженням високого потенціалу факультету економічної безпеки є доктори юридичних наук, професори В. Грищук, В. Навроцький (кафедра кримінального права та кримінології), С. Сливка, В. Макарчук (кафедра теорії та історії держави і права), доктор економічних наук, професор Є. Палига (кафедра економічної безпеки), доктор історичних наук, професор М. Гетьманчук (кафедра філософії та політології). На факультеті пишаються випускниками, які очолюють університетські кафедри, це, зокрема, доценти і кандидати наук Ю. Назар, А. Хитра, О. Дуфенюк, Л. Кельман, В. Кучер, Є. Пряхін, О. Кондратюк, А. Баб’як, В. Шишко та інші. Факультет за віком хоч і молодий, але зумів закласти хороший фундамент для подальшого розвитку. Слід сподіватися, що й наступні покоління випускників факультету економічної безпеки будуть примножувати традиції, авторитет, формуватимуть його імідж, впишуть нові славні сторінки.

   Будемо надіятися, що долучаться до цього і закарпатські правоохоронці, берегівські в тому числі, які здобували тут освіту або навчаються в цьому престижному університеті нині.

                                                                                                                             Михайло Папіш

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Газета  "Берегово"

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове