Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

     ЗРАЗКОВА АМБУЛАТОРІЯ

Сільська лікарська установа – найкраща в області
Так приємно у наш час почути щось радісне, обнадійливе і розповісти про хорошу новину читачам. А коли дізналися, що фельдшерсько-акушерський пункт з села Горонлаб зайняв перше місце в області серед аналогічних закладів, захотілося побувати тут, поспілкуватися з його завідуючим. За словами фельдшера Ласло Лерінца, учасники конкурсу на кращий сільський медичний заклад пройшли тестування, відтак вивчалася звітність на захворювання і, нарешті, на місці були оглянуті умови прийому пацієнтів. З усіх цих показників із 13 обласних ФАПів кращим визнано горонглабський.

До слова, Ласло Томашович після закінчення Берегівського медичного училища, а було це у 1988 році, служив санінструктором в одній із військових частин у Казахстані. Уже після армії постало питання: де працювати? Адже після смерті батька родині жилося скрутно. А коли йому запропонували очолити цю сільську амбулаторію, трохи вагався. Вона була в жахливому, геть „розбитому” стані. І все ж він приймає рішення працювати тут. Йому, сільському хлопцеві, ніколи не хотілося переїжджати у місто, місцевий колорит та навколишні краєвиди завжди приваблювали. А ще працьовитим людям, які з ранку до вечора на роботі в полі, на фермі чи власному городі, як і городянам, потрібна кваліфікована медична допомога. Тому і взявся за важку ношу, дав слово відродити заклад.

Суттєво допоміг голова тодішнього місцевого колгоспу Федір Шош, не залишилася осторонь і сільська рада. Із часом за бюджетні гроші придбали медичне устаткування. І одразу змогли приймати пацієнтів на сучасному, професійному рівні. Крім того, сільрада кожного кварталу виділяє 400-500 гривень на ліки. Як наслідок, у селі, за статистикою, захворюваність є однією із найнижчих у районі. До речі, у Горонлабі, де чисельність населення складає 720 осіб, зареєстровано усього п’ять пасивно-хворих на туберкульоз. Запитую від пана Лерінца про нестандартні ситуації, з якими довелося зустрічатися у своїй практиці. У відповідь почув: „Таких, на щастя, не було!”.

До нашої розмови приєднався головний лікар ЦРЛ Валерій Яриловець, який наголосив, що під час великої повені 2001 року, коли було затоплено майже все село, лікарям довелося чергувати тут цілодобово. Тоді дійсно була нестандартна ситуація, коли медперсоналу доводилося працювати навіть психологами, виводячи людей із шоко-стресового стану. Відмітив також: майбутнє сільської медицини він бачить в особі сімейного лікаря, коли один фахівець надає повну та кваліфіковану медичну допомогу. І таким прикладом може служити фельдшер Ласло Лерінц.
                                                                                                                                                                Валерій Разгулов
На фото:
головлікар ЦРЛ Валерій Яриловець задоволений роботою ФАПу

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Газета  "Берегово"

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове