Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

 Урочистості на Верецькому перевалі

Минулого понеділка ті, що прийшли на Верецький перевал, стали свідками історичної події – після тривалих дебатів, міжнародних переговорів нарешті було відкрито пам’ятний знак на честь переходу угорських племен через Карпати. Цього ж дня на Верецькому перевалі, за кілька сот метрів від угорського пам’ятного знаку, відбулося відкриття пам’ятника на честь вшанування оборонців України.

Урочистості проходили за участі представників обласної і місцевої влади, дипломатів, громадськості Закарпаття і Угорщини, що є красномовним свідченням того, що український і угорський народи і надалі прагнуть жити у мирі і злагоді. Як бачимо, мудрість, взаємна повага перемогли штучно роздмухувані націоналістичні прояви.

    На відкритті пам’ятника оборонців України були присутні, зокрема, Надзвичайний і Повноважний Посол Угорської Республіки в Україні Андраш Баршонь, депутат парламенту УР Андраш Товт, голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші, голова Воловецької РДА Михайло Реблян.

    Також в урочистості брали участь голова ДСУУ, голова Берегівської міської ради Іштван Гайдош, голова Республіканської ради ДСУУ Ласло Зубанич, заступник голови ДСУУ з питань культури, голова Товариства угорської інтелігенції Закарпаття Дєрдь Дупка, заступник голови ДСУУ з питань політики, головний редактор газети „Карпаті Ігоз Со” Елемір Кевсегі, заступник голови ДСУУ з економічних питань, заступник берегівського міського голови Габор Кінч, член президії ужгородського міського осередку ДСУУ Єлизавета Лях.

   Присутніх вітали Михайло Реблян, Олег Гаваші та представники історичних церков краю.
– У березні 1939 року січовики вчинили опір ворогам і загинули. Ця подія стала трагічною сторінкою історії Карпатської України. А пам’ятник повинен слугувати даниною пошани і вдячності розстріляним неподалік захисникам Карпатської України, – зазначив Михайло Реблян.

    Голова ОДА Олег Гаваші вів мову про багатолітнє мирне співжиття угорського й українського народів. Він наголосив: пам’ятник повинен стати місцем вшанування пам’яті полеглих, а не проявам суперечностей.
Після відкриття пам’ятник було освячено. Присутні поклали до монументу вінки та квіти.

Урочистість продовжувалася біля пам’ятного знака, встановленого на честь переходу угорських племен через Карпати. Навіть несприятлива, не по-літньому холодна погода не змогла притлумити урочистий настрій присутніх. Біля пам’ятного знаку, автором якого є відомий скульптор Петро Матл, вишикувалися Надзвичайний і Повноважний Посол Угорської Республіки в Україні Андраш Баршонь, Андраш Товт, головний консул УР в м. Ужгород Вільмош Сіклаварі, головний консул УР в м. Берегово Йожеф Бочкої, голова ДСУУ Іштван Гайдош, голова Республіканської ради ДСУУ Ласло Зубанич, заступники голови ДСУУ Дєрдь Дупка, Елемір Кевсегі та Габор Кінч.

   Консул Андраш Баршонь зазначив: – Історія цього пам’ятника показала, як саме треба віддавати данину пам’яті. Народи, що заселяють басейн Карпат, протягом минулих 2000 років пройшли великий історичний шлях. Ті незначні конфлікти, що виникли у Закарпатті, були привнесені ззовні, їх роздмухувало не тутешнє населення. Ті, що були тут уже 40 років тому, шукали миру і свободи, і знайшли його в басейні Карпат. У цьому регіоні мирно живуть пліч-о-пліч представники багатьох націй, вони спільно вшановують свою історію і разом святкують. Сьогоденна Європа повинна будуватися саме на таких началах. Угорці, українці, словаки, румуни знають історію, вважають цей край своєю батьківщиною. Той, хто має важку історію, матиме легке майбутнє. Сподіваюся, що народи Угорської Республіки і України матимуть і справді краще майбуття.

    Відзначив важливість події і Андраш Товт. На його думку, той факт, що присутні угорські політичні та громадські діячі поклали вінки квітів до пам’ятника оборонцям України, є красномовним свідченням поваги та єдності, і просив присутніх відкриттям пам’ятного знаку, присвяченого переходу угорських племен через Карпати, покласти край суперечкам і непорозумінням. Автор пам’ятного знаку Петро Матл розповів, що монумент – немов ворота між Сходом і Заходом. Каплиця складається із 7 валунів. Всередині неї –вівтарний камінь, що символізує чашу братського договору. А зірка повинна стати символом мирного співжиття.
Урочистість завершилася покладенням квітів та вінків.
                                                                                                                                                                   Марія Кенєреш

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Газета  "Берегово"

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове